Įkraunama...
Įkraunama...

Čia gyvena viltis 2016 metais (57 tema)

QUOTE(sena pažįstama @ 2016 01 29, 08:51)

Gal galima pavardę? 4u.gif Įdomu labai, kokie čia profesoriai tokias pievas rekomenduoja, kai visi aplinkiniai onkologai rėkte rėkia, jog jokių papildų, jokių naminių priemonių, kol chemija "eina", nes chemija-tai nuodas, nuodijantis  vėžines ląsteles, o visos kitos priemonės-tai atstatymas ląstelių. Tai koks profesorius galėjo taip nusišnekėti, siūlydamas tą pačią ląstelę nuodyti ir kartu neleisti jai nusitručyti, skatindamas jos atsparumą chemijai? Pranuodykit pradžioj vėžį su chemija, kai jo nebeliks-tada taip, sveikąsias ląsteles atstatykit su įvairiomimis liaudiškomis priemonėmis ar papildais drinks_cheers.gif




Aš nedrįsau taip, bet Jūs šaunuolė thumbup.gif
QUOTE(arune @ 2016 01 29, 10:27)
Remedy, nesuprantu, kodėl anglai taip tau sako, juk, kiek pamenu, nėra tau paskutinė st. su daugybinėm mts. Aš tai dumčiau į LT konsultacijai. Pamatysi, rasi čia išeitį! Skaudu skaityti, kad tau taip sako ir nuteikinėja... Bet, sakau, nepasiduok. Susirink dokumentus, ir važiuok čia.


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2016 01 29, 07:51)
Aš visko neskaičiau, tai, priminkit, koks jūsų mamai vėžys ir kokia stadija? Šiaip depresija-sunki liga ir sveikam žmogui, o sergančiam-iš viso tragiška doh.gif Kai praeis chemija, gal vis tik pasitarkit su gydytoju dėl antidepresantų mamai? Ir jai tada lengviau gydymas eisis, ir jūsų anksčiau į kapus nenuvarys, nes jei gyvensite pastoviame strese, tai tiesiog pati neatlaikysit. Vis tik artimiesiems reikia būti ir fiziškai stipriems, ir psichologiškai 4u.gif
Gal galima pavardę? 4u.gif Įdomu labai, kokie čia profesoriai tokias pievas rekomenduoja, kai visi aplinkiniai onkologai rėkte rėkia, jog jokių papildų, jokių naminių priemonių, kol chemija "eina", nes chemija-tai nuodas, nuodijantis  vėžines ląsteles, o visos kitos priemonės-tai atstatymas ląstelių. Tai koks profesorius galėjo taip nusišnekėti, siūlydamas tą pačią ląstelę nuodyti ir kartu neleisti jai nusitručyti, skatindamas jos atsparumą chemijai? Pranuodykit pradžioj vėžį su chemija, kai jo nebeliks-tada taip, sveikąsias ląsteles atstatykit su įvairiomimis liaudiškomis priemonėmis ar papildais

Remedy, prisimenu jus 4u.gif Pirmiausia pasakysiu, kad tik žmogaus nusiteikimas gydo arba marina drinks_cheers.gif Pamenat, mano močiutę gydytojai išleido namo marintis, o ji ramiai, po daržą besikapstydama ir mirties belaukdama, nugyveno ir gyvena dar po šiai dienai, o po gydytojų verdikto praėjo jau...32 metai. Ir jei ne įrašai jos kortelėje, jei ne operacija, radioterapija, tai ir mes sakytume, jog visa ta liga buvo tik sapnas.
Chizantemas ir pasėti spėsite ir nuimti, ir vėl pasėti, ir vėl nuimti, svarbiausia, kad nepalūžtumėte ir tikėtumėte, jog miršta tie kiti ligoniai, o jūs-ne 4u.gif Jums ne laikas schmoll.gif Svarbiausia, TIKĖTI 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(raipi @ 2016 01 29, 09:52)

Mano mamai storosios zarnos vezys 3st.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raipi: 29 sausio 2016 - 09:53
Arune, 3st man su išplitimu į limfmazgius. Atseit nėra gydymo, nėra tikslo, nes užgydo vieną, metasi į kitą limfmazgį. Dabar turiu vieną žymesnį tarpuplautį, kitas irgi kažkur netoliese, bet vos vos švytėjo per PET'ą. Visur kitur švaru-gražu. Na aš irgi vis galvodavau, kad kai pakenkia gyvybiškai svarbiems organams tada jau viskas, pasirodo ne. Užtenka nesusitvarkyt su limfmazgiais. Labai norėčiau kad juos pašalintų, bet tai kad daktarai nesutinka ir nemano kad tai mane išgelbės.
Parašiau buvusiai chemikei email'ą, gal ką patars.

Sena pažįstama, aš nepasiduodu tikrai smile.gif nuotaika gera mano, gyvenu, dirbu. Kažkoks 'viskas dzin' įsijungęs.
Atsakyti
Remedy, mieloji, mano diagnozė, kaip tavo. Taip, man buvo recidyvas, taip, mane gydė iš naujo - vėl op., ch., po to biologinė terapija, bet aš gyvenu! (tfu tfu tfu....). Kaip tai nėra gydymo? Marazmas kažkoks. Lėk kuo greičiau į LT!!!!!!
Atsakyti
Pasiskaiciau apie chia seklas gal kam idomu. Jos puikiai tinka serganciam veziu ir turint metastaziu. thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(raipi @ 2016 01 29, 12:05)
Pasiskaiciau apie chia seklas gal kam idomu. Jos puikiai tinka serganciam veziu ir turint metastaziu. thumbup.gif


http://sveikata.tv3....s-saltinis-1903
Atsakyti
QUOTE(arune @ 2016 01 29, 10:20)
Remedy, mieloji, mano diagnozė, kaip tavo. Taip, man buvo recidyvas, taip, mane gydė iš naujo - vėl op., ch., po to biologinė terapija, bet aš gyvenu! (tfu tfu tfu....). Kaip tai nėra gydymo? Marazmas kažkoks. Lėk kuo greičiau į LT!!!!!!


Gal gali placiau? blush2.gif koki gydyma gavai atkritus?
Matai, tave operavo, o mane nei karto neoperavo, nei pradzioj, nei po pirmo recidyvo, nei dabar nesiruosia.
Atsakyti
QUOTE(raipi @ 2016 01 29, 12:16)
Pasiskaiciau apie chia seklas gal kam idomu. Jos puikiai tinka serganciam veziu ir turint metastaziu. thumbup.gif
Papildyta:
http://sveikata.tv3....s-saltinis-1903

Nesiulyciau pulti prie ju, nes yra ir kita informacija http://www.homosanit...uvu_tauku_mitai
Atsakyti
QUOTE(Remedy @ 2016 01 29, 12:33)
Gal gali placiau?  blush2.gif koki gydyma gavai atkritus?
Matai, tave operavo, o mane nei karto neoperavo, nei pradzioj, nei po pirmo recidyvo, nei dabar nesiruosia.


O tu paspausk, kad operuotų, o paskui pašvitintų ar pachemoterapintų. Gal neišgydys, bet plitimą tikrai pristabdys. Tu be tų limfmazgių dar gražių remisijos mėnesių ar metų turėtum tikrai smile.gif Žodžiu, dar nevaryk chrizantemų sodint, o ieškok antros, trečios, ketvirtos, penktos ir t.t. nuomonės. Visiška nesąmonė dabar jau eit laidotis dėl 2 limfmazgių. Bent jau su kiaušidžių vėžiu (dėl kaklelio nežinau) vienas geriausių recidyvo variantų yra limfmazgis, nes lengva pašalint. O kai operuoji visada ir prognozė daug geresnė smile.gif

Atsakyti
QUOTE(kastuvas @ 2016 01 29, 12:01)
O tu paspausk, kad operuotų, o paskui pašvitintų ar pachemoterapintų. Gal neišgydys, bet plitimą tikrai pristabdys.


I ka pirmiausiai tureciau kreiptis? Chirurga, chemoterapeuta ar seimos gydytoja?Kas apskritai nusprendzia kad operuoti ar ne?
Atsakyti
Remedy, nieko neišeis su chrizentemom-aš visas sėklas supirkau ir jau susėjau mirksiukas.gif Reikalauk, kad pjautų tą brudą von , o aš lauksiu kada grįši vasarą ir varysim grybaut mirksiukas.gif
Angele, kas ten pas jus? unsure.gif Kaip sesuo? Kaip vyras?
Nežinau kuriai, bet tikrai negalima aktyvinti imuniteto chemoterapijos metu. Visi šaukia-jokių papildų.
Kastuvėl, kaip sekasi?
Atsakyti
O C vitaminą kaip tik pataria vartoti per chemoterapijas:

http://www.pasveikpa...ti-vezi-?id=350
Atsakyti
Sveikos,

gal kas žinote kokio dydžio "padėka" chirurgui už operaciją krūties vėžio atveju ir kiek anestezeologui ? būčiau dėkinga už atsakymus ax.gif
Atsakyti