Įkraunama...
Įkraunama...

Čia gyvena viltis 2016 metais (57 tema)

QUOTE(ingriga @ 2016 01 25, 20:02)
Ligoninese dirba onkopsichologai, bet jau Vilniuje tiek santariskese, tiek NVI labai fainos, siulau pabendrauti  mirksiukas.gif
Stiprybes visoms  4u.gif

Siandiena klausiau gydytojos apie psichologa uzsirase ir neaisku bus jis ar ne. Sunku kai matai zmogu visai nieko nenirincio daryti viska turi versti per prievarta. Mes gydomes klaipedoje ir nezinau ar tenai teikiama tokia pagalba g.gif
Atsakyti
QUOTE(Prima-Wera @ 2016 01 13, 01:18)
O ką galvoti, jei atvirkščiai?
Markeris normoje. Nekyla.
Prieš Kalėdas darytas KT. Viena gydytoja paskaitė KT atsakymą ir pasakė, kad yra kažkokia limfos sankaupa maždaug kur inkstas, bet čia nieko tokio. Kita gydytoja pasakė, kad yra kažkoks limfmazgis. Todėl iškart mane užrašė KT. Bet tai bus tik po pusmečio.
Nežinau, gal čia vienas ir tas pats.
Abiems gydytojams pasakiau, kad man skauda nugaroje, kur inkstas. Nieko neatsakė.

Bet... verysad.gif
Mano savijauta bloga - skauda vienoje pusėje maždaug kur inkstas. Kadangi didžiąją dienos dalį esu sėdimoj padėtyje, tai lyg susispaudžia ta vieta. Tad vakare einant miegoti būna košmaras kol susirandu patogią padėtį, kad nieko nespaustų, neskaudėtų, kad galėčiau užmigti. verysad.gif
Skausmas nuolatinis, kartais nueina į viršų po šonkauliais, kartais nusileidžia iki klubinio sąnario.
Rytais lyg ir būna mažesnis skausmas.
Kol kas gyvenu be nuskausminamųjų vaistų. Bet jaučiu kad neilgai pratempsiu.
Vakarais, rytais pykina. Nesuprantu nuo ko - maistą tai vieną tai kitą bandau valgyti, bet panašu, kad nuo to nepriklauso.
Jau neminėsiu, kad viduriai kietėja, dažnos problemos su šlapimo pusle.

Nežinau nei kur kreiptis, nei ką daryti.
Gydytojai remiasi skaičiais...

Sveika as siulyciau nelaukti ilgai bet echoskopija pasidaryti, nenoriu gazdinti bet geriau dabar nei veluoti mano mamai tokie pat simtomai buvo kai radome darini mažajam dubeni gal ir klystu bet viskas panasu g.gif
Atsakyti
QUOTE(raipi @ 2016 01 25, 22:11)
Siandiena klausiau gydytojos apie psichologa uzsirase ir neaisku bus jis ar ne. Sunku kai matai zmogu visai nieko nenirincio daryti viska turi versti per prievarta. Mes gydomes klaipedoje ir nezinau ar tenai teikiama tokia pagalba  g.gif

Klaipedoje yra onko centras,visai salia ligonines 4u.gif http://www.onkocentras.lt/
Atsakyti
QUOTE(agnyteee @ 2016 01 25, 13:12)
Sveiki,

mano tėtis  serga, klauskit jei ką, padėsiu jei žinosiu  4u.gif



Mes dar daremes toki tyrima PET. Jis parode kur yra navikiniu lasteliu. Treciadieni einame pas proktologa. reikia issiaiskinti ar ten nera pradinio vezio. Nes tyrimo metu ten didelis svytejimas. O penktadieni pas chemoterapeute. Pradejome gydyma Klaipedoje tai gydytoja Ausra Bankauskaite. Dar jos ne nepazystame. Norisi kuo daugiau sukaupti informacijos. Koki gydyma chemijos skiria? Yra praejusi 10 galvos svitinimo proceduru. Pries tas proceduras jai skaudedavo galva labai ir buvo pradejusi silpti ranka ir koja. Matyt tie augliai labai spaude tuos centrus.Norisi zinoti kaip pernesa ta chemija, kiek jos skiria, gal kokie papildomi imuniniai vaistai reikalingi? Noriu viska zinoti. Lengviau yra kalbetis apie panasias bedas kurie jau ta praejo. As vis dar tikiu stebuklais

Atsakyti
QUOTE(penelopsiai @ 2016 01 26, 09:54)
Mes dar daremes toki tyrima PET. Jis parode kur yra navikiniu lasteliu. Treciadieni einame pas proktologa. reikia issiaiskinti ar ten nera pradinio vezio. Nes tyrimo metu ten didelis svytejimas. O penktadieni pas chemoterapeute. Pradejome gydyma Klaipedoje tai gydytoja Ausra Bankauskaite. Dar jos ne nepazystame. Norisi kuo daugiau sukaupti informacijos. Koki gydyma chemijos skiria? Yra praejusi 10 galvos svitinimo proceduru. Pries tas proceduras jai skaudedavo galva labai ir buvo pradejusi silpti ranka ir koja. Matyt tie augliai labai spaude tuos centrus.Norisi zinoti kaip pernesa ta chemija, kiek jos skiria, gal kokie papildomi imuniniai vaistai reikalingi? Noriu viska zinoti. Lengviau yra kalbetis apie panasias bedas kurie jau ta praejo. As vis dar tikiu stebuklais

Nors liga kitoje vietoje, bet ir mes lankomos pas Bankauskaite, galima sakyti jauna, turinti griezta charakteri bet savo srities speceliste. Su ja kartais sunku susikalbeti ji visur skuba lekia bet prikibus prie jos pades ir paaiskins.
Atsakyti
QUOTE(tulpė @ 2016 01 25, 09:17)
Labas rytas. Gal galit pasidalinti patirtimi - kaip "užvesti" žarnyno motoriką. Ką reikai vartoti? Išbandėm ir vaistinėse parduodamus preaparatus, ir laisvinančias arbatas, ir aliejų su vandeniu - neikas nepadeda  verysad.gif





Atsakyti
Šį pranešimą redagavo penelopsiai: 26 sausio 2016 - 10:22
O jums jau patvirtino, kad tai plauciu vezys? Kartais buna sunku nustatyti ta pirmini navika, ir tuomet koks vezys spendziama pagal lasteliu sandara. O pet rode navikiniu lasteliu sankaupas kauluose? O del vaistu
.mamai lasino cisplatina su pemetrexed. Jei nustatomos egfr mutacijos, galimas gydymas biologiniais vaistais, su kuriais prognozes geesnes.


quote=penelopsiai,2016 01 26, 11:54]
Mes dar daremes toki tyrima PET. Jis parode kur yra navikiniu lasteliu. Treciadieni einame pas proktologa. reikia issiaiskinti ar ten nera pradinio vezio. Nes tyrimo metu ten didelis svytejimas. O penktadieni pas chemoterapeute. Pradejome gydyma Klaipedoje tai gydytoja Ausra Bankauskaite. Dar jos ne nepazystame. Norisi kuo daugiau sukaupti informacijos. Koki gydyma chemijos skiria? Yra praejusi 10 galvos svitinimo proceduru. Pries tas proceduras jai skaudedavo galva labai ir buvo pradejusi silpti ranka ir koja. Matyt tie augliai labai spaude tuos centrus.Norisi zinoti kaip pernesa ta chemija, kiek jos skiria, gal kokie papildomi imuniniai vaistai reikalingi? Noriu viska zinoti. Lengviau yra kalbetis apie panasias bedas kurie jau ta praejo. As vis dar tikiu stebuklais
[/quote]
Atsakyti
Noreciau paklausti kaip po chemijos stiprinate pasilpusi organizma,ryt mama parsivezu ir ka duoti jegom atgauti?
Atsakyti
QUOTE(raipi @ 2016 01 26, 14:38)
Noreciau paklausti kaip po chemijos stiprinate pasilpusi organizma,ryt mama parsivezu ir ka duoti jegom atgauti?

Mano mamai labai padėjo natūralios sultys (burokeliai+morkos+spanguolės+konjakas).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tulpė: 26 sausio 2016 - 14:41
QUOTE(tulpė @ 2016 01 26, 14:41)
Mano mamai labai padėjo natūralios sultys (burokeliai+morkos+spanguolės+konjakas).

Aciu reiks pameginti. Beje dziaugiuosi ryt i ligonine pas mama ateis vienuolis gal pades dvasiskai atsigauti ir sustipreti nes geras pozytyvus mastymas gyjimui labai svarbus thumbup.gif
Atsakyti
Labas. Labai seniai berašiau, nors vis paskaitydavau. Mama kas 3 mėn. važiuoja į NVI tikrintis. Kol kas be pakitimų thumbup.gif Parašiau "kol kas", ir tartum atrodo, jog po tais žodžiais slepiasi baimė, kad liga sustabdyta tik kol kas ir ji gali sugrįžti. Nežinau, ar apskritai bus įmanoma gyventi negalvojant, jog liga gali sugrįžti.
Vis tik v nenori paleisti mūsų šeimos verysad.gif verysad.gif Neseniai brolio žmonai nustatė krūties v verysad.gif verysad.gif Visada maniau, kad vienas iš krūties v gydymo būdų- operacija. Mano brolienės neoperuos. Dabar lašins chemiją ir po to žiūrės. Sako, jog pati pradžia ligos. Ji gydosi Klaipėdoje. Gal vietinės žinot, kur Klaipėdoje galima nusipirkti peruką?
Atsakyti
Stiprybės visoms...

Nireglina, man taip pat atrodo, kad ligų daug, per daug mūsų gyvenime, dauginasi mūsų nenaudai...

Prašau patarimo, negaliu šiuo metu temų perversti, kaip dėl reabilitacijos po radikalių operacijų (gimdos)? Kokias skiria procedūras? Vis tik pjūvis bus nemažas ir pan. Aš bandau įtikinti, kad verta, padeda atsigauti, sustiprėti.
Ačiū.
Atsakyti