Įkraunama...
Įkraunama...

Čia gyvena viltis 2016 metais (57 tema)

QUOTE(Nireglina @ 2016 01 26, 19:11)
Labas. Labai seniai berašiau, nors vis paskaitydavau.  Mama kas 3 mėn. važiuoja į NVI tikrintis. Kol kas be pakitimų  thumbup.gif  Parašiau "kol kas", ir tartum atrodo, jog po tais žodžiais slepiasi baimė, kad liga sustabdyta tik kol kas ir ji gali sugrįžti. Nežinau, ar apskritai bus įmanoma gyventi negalvojant, jog liga gali sugrįžti.
Vis tik v nenori paleisti mūsų šeimos  verysad.gif  verysad.gif  Neseniai brolio žmonai nustatė krūties v  verysad.gif  verysad.gif  Visada maniau, kad vienas iš krūties v gydymo būdų- operacija. Mano brolienės neoperuos. Dabar lašins chemiją ir po to žiūrės. Sako, jog pati pradžia ligos. Ji gydosi Klaipėdoje. Gal vietinės žinot, kur Klaipėdoje galima nusipirkti peruką?



Mamai pirkau peruka naujajame turguje. Yra peruku magija, berods taip vadinasi.
Papildyta:
[quote=neja,2016 01 26, 11:49]
O jums jau patvirtino, kad tai plauciu vezys? Kartais buna sunku nustatyti ta pirmini navika, ir tuomet koks vezys spendziama pagal lasteliu sandara. O pet rode navikiniu lasteliu sankaupas kauluose? O del vaistu
.mamai lasino cisplatina su pemetrexed. Jei nustatomos egfr mutacijos, galimas gydymas biologiniais vaistais, su kuriais prognozes geesnes.
quote=penelopsiai,2016 01 26, 11:54]
Mes dar daremes toki tyrima PET. Jis parode kur yra navikiniu lasteliu. Treciadieni einame pas proktologa. reikia issiaiskinti ar ten nera pradinio vezio. Nes tyrimo metu ten didelis svytejimas. O penktadieni pas chemoterapeute. Pradejome gydyma Klaipedoje tai gydytoja Ausra Bankauskaite. Dar jos ne nepazystame. Norisi kuo daugiau sukaupti informacijos. Koki gydyma chemijos skiria? Yra praejusi 10 galvos svitinimo proceduru. Pries tas proceduras jai skaudedavo galva labai ir buvo pradejusi silpti ranka ir koja. Matyt tie augliai labai spaude tuos centrus.Norisi zinoti kaip pernesa ta chemija, kiek jos skiria, gal kokie papildomi imuniniai vaistai reikalingi? Noriu viska zinoti. Lengviau yra kalbetis apie panasias bedas kurie jau ta praejo. As vis dar tikiu stebuklais
[/quote]
[/quote]


Mamai dare biopsija. Ir nusprende, kad tai plauciu vezys. Nors is tikro svytejimas yra pacioje trachejoje. Mums yra ideje stenta, kasd nekraujuotu ir kad netriktu kvepavimas. Pet tyrima dare del metastaziu. Tai svytejimas kauluose ir apacioje. Itaria gimda arba tiesiaja zarna. Gimdoj nieko nerado, liko tiesioji zarna. O galva pasidareme patys mokama tai ten daugybiniai augliai. Jie sako, kad metastazes cia.
Nes plauciu vezys linkes begti i kaulus galva i kepenis

Atsakyti
O kokio pyktibiskumo navikas? Mano mamai buvo vidutiniskai diferencijuota adenokarcinoma, tiketina kad liga progreavo daug metu, nes visi plauciai nuseti augliais. Jei ne skausmingos metastazes kauluose butu ilgiau gyvenus....o ir chemotarapija jos atveju organizma labai issekino...



quote=penelopsiai,2016 01 26, 23:03]
Mamai pirkau peruka naujajame turguje. Yra peruku magija, berods taip vadinasi.
Papildyta:

[/quote]
Mamai dare biopsija. Ir nusprende, kad tai plauciu vezys. Nors is tikro svytejimas yra pacioje trachejoje. Mums yra ideje stenta, kasd nekraujuotu ir kad netriktu kvepavimas. Pet tyrima dare del metastaziu. Tai svytejimas kauluose ir apacioje. Itaria gimda arba tiesiaja zarna. Gimdoj nieko nerado, liko tiesioji zarna. O galva pasidareme patys mokama tai ten daugybiniai augliai. Jie sako, kad metastazes cia.
Nes plauciu vezys linkes begti i kaulus galva i kepenis
[/quote]
Atsakyti
QUOTE(penelopsiai @ 2016 01 26, 09:54)
Mes dar daremes toki tyrima PET. Jis parode kur yra navikiniu lasteliu. Treciadieni einame pas proktologa. reikia issiaiskinti ar ten nera pradinio vezio. Nes tyrimo metu ten didelis svytejimas. O penktadieni pas chemoterapeute. Pradejome gydyma Klaipedoje tai gydytoja Ausra Bankauskaite. Dar jos ne nepazystame. Norisi kuo daugiau sukaupti informacijos. Koki gydyma chemijos skiria? Yra praejusi 10 galvos svitinimo proceduru. Pries tas proceduras jai skaudedavo galva labai ir buvo pradejusi silpti ranka ir koja. Matyt tie augliai labai spaude tuos centrus.Norisi zinoti kaip pernesa ta chemija, kiek jos skiria, gal kokie papildomi imuniniai vaistai reikalingi? Noriu viska zinoti. Lengviau yra kalbetis apie panasias bedas kurie jau ta praejo. As vis dar tikiu stebuklais


Mano vyras po galvos auglio operacijos,mes turejome 30 svitinimu,dabar po men pertraukos,turi geriama chemija (temodaly).Nezinau,kaip toliau eisis,bet viska pernesa lb gerai tfu tfu...atrodo,kad jis tik kokia sloga gydytusi smile.gif Pirma diena truputy nuo temodalio pykino,bet gere vaistus nuo pykinimo,apetita turi,kraujo tyrimai geri....Labai tikiu,kad ir toliau isliks kovotojas,nes dar reikia vaikucius uzauginti smile.gif
Atsakyti
Vat man labai įdomu dėl tos geriamos chemijos, o šalutiniai tie patyd būna nuo geriamos? Na pykinimai, širdutės streikuoja, plaukų netekimas, kerta per inkstus? Ar ten visiškai kitaip? Man siūlė čia anglai, bet užsispyriau kad noriu senamadiškos tai atsisakiau ir gavau leidžiamą

Angele, kas nutiko?.

NERA, tuoj metai.. nepamiršau, dažnai pagalvoju..
Atsakyti
QUOTE(Sigitta @ 2016 01 27, 00:13)
Mano vyras po galvos auglio operacijos,mes turejome 30 svitinimu,dabar po men pertraukos,turi geriama chemija (temodaly).Nezinau,kaip toliau eisis,bet viska pernesa lb gerai tfu tfu...atrodo,kad jis tik kokia sloga gydytusi smile.gif Pirma diena truputy nuo temodalio pykino,bet gere vaistus nuo pykinimo,apetita turi,kraujo tyrimai geri....Labai tikiu,kad ir toliau isliks kovotojas,nes dar reikia vaikucius uzauginti smile.gif

sveikatos jums.Ir nenustokite tiketi ir kovoti
Atsakyti
QUOTE(Angele @ 2016 01 26, 20:12)
Stiprybės visoms...

Nireglina, man taip pat atrodo, kad ligų daug, per daug mūsų gyvenime, dauginasi mūsų nenaudai...

Prašau patarimo, negaliu šiuo metu temų perversti, kaip dėl reabilitacijos po radikalių operacijų (gimdos)?  Kokias skiria procedūras? Vis tik pjūvis bus nemažas ir pan. Aš bandau įtikinti, kad verta, padeda atsigauti, sustiprėti.
Ačiū.

apie sanatorijas galiu pasakyt tik thumbup.gif mama gryzo po kruties operacijos tiesiai i sanatorija tulpe tai gydytoja nuostabi! gavo labai daug proceduru thumbup.gif ir atsigavo ir fiziskai ir moraliskai.
Beje kai buvau aplankyti maciau butent ginekologiniu daug visokiu proceduru kol zaizda uzgija vandens negalima bet ten ri deguonis ir kt, o poto kai zaizda mamai uzgijo ir i baseinus visur!

As tai esu pikta kad man po kiausidziu gana dideles operacijos nesiunte nors pikto nebuvo bet po dideliu operaciju privaloma yra sanatorija nemokamai!beje po operacijos ir pasalpa kazkokia vienkartine sumoka seniunyja ar pan.dar sita neissiaiskino tiksliai bet mamai kazka minejo.

Girdejau kad Vilniui daznai "pamirsta" israsyt i sanatorija

SVEIKATOS SVEIKATOS IR DAUG KANTRYBES VISOMS IR VISIEMS! 4u.gif
Atsakyti
Man tik keista, kad jusu mamai skyre pet. Nes kai as prasiau,man pasake kad taii labai brangus tyrimas, ir kadangi vezys isplites, nera prasmes daryti. Gal jusu arveju gydytojainera tikrai, kad tai plauciu vezys jei gimda tyre ir dar tiesiaja zarna tirs....
Atsakyti
QUOTE(neja @ 2016 01 27, 11:51)
Man tik keista, kad jusu mamai skyre pet. Nes kai as prasiau,man pasake kad taii labai brangus tyrimas, ir kadangi vezys isplites, nera prasmes daryti. Gal jusu arveju gydytojainera tikrai, kad tai plauciu vezys jei gimda tyre ir dar tiesiaja zarna tirs....


Kai dare Pet tyrima nelabai ieskojo metastaziu. Padare tik vidaus organu echoskopija pries tai. Nusprende kad nera vezys isplites. O kai padare Pet tyrima paaiskejo daug dalyku. Kad yra kauluose ir kad yra dar tiesiojoje zarnoje ar gimdoje. Siandiena apziurejo proktologas ir paskyre dar daugybes tyrimu. Einame penktadieni pas chemike, bandysiu kalbeti kad tu tyrimu nebedarytu. Nes jei dar reikes laukti pora menesiu ji numirs net nepradejus gydytis
Atsakyti
Sveikutės, ar yra iš jusu tarpo kas susiduriate su storosios žarnos vėžiu?
Atsakyti
QUOTE(RakteliS @ 2016 01 27, 15:42)
Sveikutės, ar yra iš jusu tarpo kas susiduriate su storosios žarnos vėžiu?

Mano mama ir tetis sia vasara operuoti. Mama III stadija, tetis I. Abudu gerai jauciasi, tikiuosi ilgam.
Atsakyti
O ko jie ieskojo? O jums sake, kad chemijos nedarys kol negris rezultatai? Keistai kazkaip viskas skamba...

quote=penelopsiai,2016 01 27, 17:23]
Kai dare Pet tyrima nelabai ieskojo metastaziu. Padare tik vidaus organu echoskopija pries tai. Nusprende kad nera vezys isplites. O kai padare Pet tyrima paaiskejo daug dalyku. Kad yra kauluose ir kad yra dar tiesiojoje zarnoje ar gimdoje. Siandiena apziurejo proktologas ir paskyre dar daugybes tyrimu. Einame penktadieni pas chemike, bandysiu kalbeti kad tu tyrimu nebedarytu. Nes jei dar reikes laukti pora menesiu ji numirs net nepradejus gydytis
[/quote]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neja: 27 sausio 2016 - 16:27
[quote=neja,2016 01 27, 16:22]
O ko jie ieskojo? O jums sake, kad chemijos nedarys kol negris rezultatai? Keistai kazkaip viskas skamba...

quote=penelopsiai,2016 01 27, 17:23]
Kai dare Pet tyrima nelabai ieskojo metastaziu. Padare tik vidaus organu echoskopija pries tai. Nusprende kad nera vezys isplites. O kai padare Pet tyrima paaiskejo daug dalyku. Kad yra kauluose ir kad yra dar tiesiojoje zarnoje ar gimdoje. Siandiena apziurejo proktologas ir paskyre dar daugybes tyrimu. Einame penktadieni pas chemike, bandysiu kalbeti kad tu tyrimu nebedarytu. Nes jei dar reikes laukti pora menesiu ji numirs net nepradejus gydytis
[/quote]
[/quote]
Kad paskirtu chemija turi nustatyti, rast del ko ji reikalinga.
Mano mamai irgi neskiria iki kol neranda del ko. Tik mano mamai kazkaip ekstra viska padaro.
Atsakyti