Įkraunama...
Įkraunama...

Ir Londone žiema

Hi! Klausykit kaip išjungti ta kalbanti dieda, kuris man kalba žodžius kokius rašau savo telefone?? Apple 4s man rodos mano.
Atsakyti
Giega, cia tvarkysis. Didelis darbas bus - neprivazines i LT. Ar neteko taisytis niekam taisytis cia : Aspire Dental Care, Dagenham?
Atsakyti
QUOTE(Mainly @ 2016 01 09, 18:09)
Hi! Klausykit kaip išjungti ta kalbanti dieda, kuris man kalba žodžius kokius rašau savo telefone?? Apple 4s man rodos mano.


Nieko neišmanau apie iphonus, deja unsure.gif

Heidai gerai, ji sau vėdarus valgo. Aš šeimynai vištą iškepiau, ir eilinį kartą, įsitikinau, kad kepta višta ne mūsų šeimos patiekalas schmoll.gif
Atsakyti
Mainly, settings gal kur ziurek g.gif neisivaizduoju net schmoll.gif

Limcamca, nemegsta seimyna vistos, ar kas g.gif
Atsakyti
Jo, atbulais dantim pavalgė. Aš dar bandžiau labiau paskatinti, mol žiūrėkit, kaip pigu, rytoj bus blyneliai bla bla bla. Žiūriu, kad rytoj bus ta pati višta doh.gif
Atsakyti
Nova, toj dantu klinikoj dirba lietuve stomatologe ar as maisau gal g.gif

Va kepta vista MB nelabai liubija, nebent ala tabaka arba ant skardines uztupdyta, dar pastebejau kad skaniau vista iskepa dujinej orkaitej nei elektinej, keista, bet rimtai skanesne.
Atsakyti
QUOTE(Mainly @ 2016 01 09, 19:09)
Hi! Klausykit kaip išjungti ta kalbanti dieda, kuris man kalba žodžius kokius rašau savo telefone?? Apple 4s man rodos mano.

g.gif Ne neisivaizduoju g.gif Mano zodzius pataisydavo,bet tikrai nekalbedavo blink.gif

QUOTE(Limcamca @ 2016 01 09, 20:22)
. Aš šeimynai vištą iškepiau, ir eilinį kartą, įsitikinau, kad kepta višta ne mūsų šeimos patiekalas  schmoll.gif

O kokiam KFC ar kur panasiai?Irgi nevalgo?Cielos vistos mes ir nelabai...Nu ta krutinele tokia sausa gaunas,o kulseles,sparneliai tik po 2...Jau geriau nusipirkt tik kulseliu ir issikept-tas visi valgo mirksiukas.gif O is krutineles as Kijevo kotletus kepu mirksiukas.gif


Baiges kavos pupeles.Ejom ratais aplink aparata kol sugalvojom,kaip is is maltos kavos kava padaro biggrin.gif
Atsakyti
Visur kitur valgo, ir šiaip mėgsta, tik nemėgsta cielos keptos vištos. g.gif
Atsakyti
Giega tai ar pasidaret kavos? O ka plaukams darei? Kirpima koki nors ar tik patrumpinai?
Ziurim atranka i eurovizija per ltv, nyku unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2016 01 09, 20:55)
Visur kitur valgo, ir šiaip mėgsta, tik nemėgsta cielos keptos vištos.  g.gif

Nu tai kaip ir sakiau-krutinele sausa,kulseliu visiems neuztenka...Ne,ne,as labai retai prku ciela vista...Nebent koks dealas buna,bet vistiek jos cielos nekepu-kulsys sparnai atskirai,krutinele atskirai...
Dar buna pirkt kakokie milteliai,nesugalvoju kaip jie vadinas g.gif Vnz ten juos pamaisai su vandeniu ri gaunas viens prie vieno mirkalas,kaip kokiam KFC mirksiukas.gif Tada aliejuj iskepi ir visi valgo cool.gif
Papildyta:
QUOTE(Heida @ 2016 01 09, 20:59)
Giega tai ar pasidaret kavos? O ka plaukams darei? Kirpima koki nors ar tik patrumpinai?
Ziurim atranka i eurovizija per ltv, nyku  unsure.gif

Nepazintum dabar manes lotuliukas.gif Beje,lupdazis irgi naujas biggrin.gif


Aga,siaip taip isprievartavom lotuliukas.gif Padare kava.Nors as vel nemaciau,ka ten MB nuspaude...Na antrad lygtai atves jau kavos pupeles...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giega: 09 sausio 2016 - 22:12
Oho kaip pasikeitei, kitas zmogus bigsmile.gif panasaus lupdazio ir as noriu, grazus.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2016 01 09, 22:37)
Jo, atbulais dantim pavalgė. Aš dar bandžiau labiau paskatinti, mol žiūrėkit, kaip pigu, rytoj bus blyneliai bla bla bla. Žiūriu, kad rytoj bus ta pati višta  doh.gif

Tai puiku,dazniau kepk.Visada busit liekni ir grazus.
Labas vakaras.
Atsakyti