Įkraunama...
Įkraunama...

Ir Londone žiema

Giega, dabar tikrai graziau mirksiukas.gif
Paradontoze MB, reikia profesionalaus protezuotojo. Didele beda su dantim, jautrus, keli vos laikosi.. Nachiort doh.gif

O MB nesuka galvos del namo plauku visai, nei del spalvos, nei del ilgio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2016 01 09, 23:36)
Kazkada turejo poilgius garbanotus plaukus mirksiukas.gif

Sunku patiket, bet maniskis irgi biggrin.gif

QUOTE(Limcamca @ 2016 01 09, 23:36)
Tu sakei jam stringai patinka, dažniau pavaikščiosi, apie plaukus pamirš  biggrin.gif

Apsikerpu ir tada atsargiai pirma rura i kambari ikisu ir tikiuosi kad galvos jau nepastebes lotuliukas.gif

QUOTE(*nova* @ 2016 01 09, 23:44)
Paradontoze MB, reikia profesionalaus protezuotojo. Didele beda su dantim, jautrus, keli vos laikosi.. Nachiort  doh.gif

Nesmagu, o galima kazkaip pristabdyt ta liga?
Atsakyti
QUOTE(*nova* @ 2016 01 09, 21:44)
Giega, dabar tikrai graziau  mirksiukas.gif 
Paradontoze MB, reikia profesionalaus protezuotojo. Didele beda su dantim, jautrus, keli vos laikosi.. Nachiort  doh.gif

O MB nesuka galvos del namo plauku visai, nei del spalvos, nei del ilgio  smile.gif

Na tie dantistai,kur pirmai imeciau ,tai draugelio firma.MB ten tvarkes.Tik sake eit pas Ieva,pati maloniausia.Tvarko ir porodantoze.O implantus stato vyras,jis tik sekmadieniais atvaziuoja i ta klinika.

Oi,MB reikia kad ir ilgi iki zemes butu ir juodi,kaip smala lotuliukas.gif Tik as va neklausau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2016 01 09, 23:15)
Lyg mes jau labai stori, visi  beee.gif  beee.gif  beee.gif  biggrin.gif

GIEGA, o rimti pasikeitimai  bigsmile.gif  bigsmile.gif Trumpai nukirpai? Visai trumpai, iki pečių?

Jus ten is viso slieku broliai,bet sneku apie ateiti. biggrin.gif
Manasis irgi burzgia kad as plaukus nusikirpciau,nes kaip susipazinom buvau su trumpais.As jo neklausau.Atsibodo kas diena plauti galva ir pusti,fenuoti,dazyti ir tt.Dabar mazga susinarplioju ir varau thumbup.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo I.Elija: 09 sausio 2016 - 23:02

LAbukas




Katinas rado nauja vieta lotuliukas.gif Sildosi nuo to priedelio lotuliukas.gif I telika nelabai demesio kreipia biggrin.gif
https://scontent-lhr...amp;oe=57114083
Atsakyti
Labas rytas

biggrin.gif biggrin.gif

Atsakyti
Laba,

Heida, kažkada prašei mano kolekcijos foto, tai prašom KVEPALŲ KOLEKCIJA 4u.gif

MB vakar grįžo namo su pica thumbup.gif

QUOTE(Heida @ 2016 01 09, 20:50)
Apsikerpu ir tada atsargiai pirma rura i kambari ikisu ir tikiuosi kad galvos jau nepastebes  lotuliukas.gif


Nu lotuliukas.gif

Maniškis nieko prieš, kad nusikirpčiau, bet jam ilgi labiau prie dūšios ir tiek.

QUOTE(I.Elija @ 2016 01 09, 20:55)
Manasis irgi burzgia kad as plaukus nusikirpciau,nes kaip susipazinom buvau su trumpais.


Neįsivaizduoju tavęs trumpais plaukais. Pasirodyk bigsmile.gif

Papildyta:
BATELIAI griekas nepirkti biggrin.gif
Atsakyti
Vaziuojam i Southenda, prie juros pasivaiksciot rolleyes.gif
Atsakyti
Giegos katinas atrodo kad ziuri laida apie sunis biggrin.gif

Limcamca, laukiau laukiau kada pasirodysi thumbup.gif Trouble turi? As ji vis medziojau, bet nesekmingai, ta prasme uz protinga kaina ax.gif Kas Chanel buteliuke? Kenzo toki buvau seniau Tkmaxx nusiciupus, pasinesiojau ir padejau, labai viliojantis, bet nesu jo uosciusi.
Atsakyti
Ne,katinas i telika visiskai nereagavo,tik gal taip atrodo biggrin.gif Ten nuo to priedelio siluma eina,tai jau kelinta diena vis ant jo tupint randu biggrin.gif Nors namie tikrai silta mirksiukas.gif

Cia temstas ar debesis koks ateina g.gif 15h kaip ir anksti temti g.gif


Oho,kokios kvepalu kolekcijos bigsmile.gif O tusciu buteliuku nereikia?Turiu kelis mirksiukas.gif Gal ten po kelis lasus dar like mirksiukas.gif
Drauge tai kai perka kvepalus,tai pasileika visas dezutes,o kai pabaigia,tai per ebeju parduoda tuscia buteliuka su dezute..KAzi kam reikia-ir i tokias kolekcijas ar kokias fuflas paskui ispilsto g.gif Bet sake Chanel tuscia buteliuka ar uz 6 sv pardave...Tai kaip fuflai ispilstyt sakyciau per brangu g.gif Be to tik viena...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giega: 10 sausio 2016 - 17:01

Sveikos

Giega kaip gym, I klases vaikštai ar su masinom dirbi? Aš sau daviau priesaiką jei per savaitę einu mažiau trijų kartų kancelinu membership unsure.gif

Heida mane sudominai su tuo velvet lupdaziu, nes nieko kažko tokio nemačiau, aš No7 lupdaziu perku tai Kalėdom tokį ryškų raudona išsirinkau, tai čia skaitosi iš tos kolekcijos ar kaip g.gif

Limcamca smagi kolekcija bigsmile.gif pas mane ir pradėjo kauptis po biski, per Kalėdas gavau Miss Dior du buteliukus o pati pirkau jimmy choo flush per boots viena iš deal dienų, tai kasdienai labai smagiai su eina bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pūga_ @ 2016 01 10, 16:12)
Sveikos

Giega kaip gym,  I klases vaikštai ar su masinom dirbi?  Aš sau daviau priesaiką jei per savaitę einu mažiau trijų kartų kancelinu membership  unsure.gif

f

Ne,su masinom man nepatinka...As i klases einu mirksiukas.gif Dar tk pora kartu buvau biggrin.gif Karta jogoj(va pries ja nuejom ant slidziu pavaziuot ir ant dvirkos po 10 min)ir vakar Spin-kur su dviraciias tokia ala aerobika mirksiukas.gif Dar i baseina pavaikstom mirksiukas.gif
BAndysiu ir as bent 2-3x nueit..Kancelint negaliu-kontraktas metams pasirasytas ax.gif
Atsakyti