Įkraunama...
Įkraunama...

Darbas paaugliams

QUOTE(liumcikas @ 2012 02 19, 16:09)

tommcei@gmail.com
bet man siek tiek baugu butu ,kad kokia negera veikla neuzsiimtu  4u.gif

va va, as ir viena su sunum gyvenu ir tevelio uzsienyje neturim, bet pagal toki skelbima tai vaikui niekada neleidau ir neleisciau dirbti... gera iziciatyva kad vaikis nori uzsidirbti ir pats iesko, bet ar mama zino ka, vaikeli darai?
Atsakyti
QUOTE(renax @ 2012 02 19, 15:06)
Laba diena, o galima sužinoti kur yra dziudo 5 dienas per savaitę ?

Kaune, Domeikavos gimnazijos Uzliedziu pradines m-klos patalpose, klubas "Cunamis", kasdien treniruote, mergaite lanko.


O dvylikameciui siulau siuo metu sniega kasti pasisiulyti, sunis pavedzioti, manau yra pensininku kaimynu - pagal ju sarasa nupirkti produktus ir parnesti, laiptines plauti, vasara zolyte pasisiulyti nupjauti, ziema sunkiau darbo rasti, deja, o tokio amziaus vaikui ir pavojinga, i kiekviena darbo vieta pirmiausia su mama nueiti reiketu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meduliukas: 19 vasario 2012 - 16:50
Be 14 metų niekas darbo neduos: nei lankstinukų, nei juolab laikraščių nešioti. O ir nuo 14 galimi tik kai kurie darbai. Kaimynams šuniukus pavedžioja ir už ačiū, mano sūnus su draugais vos ne grafiką pasidarę, aks kurią dieną dviems močiutėms šunis vedžios. Niekad nė nekilo mintis, kad už tai mokėtų. Tas pats ir su produktų pirkimu: pirma, turi kaimynė labai gerai vaiką pažinoti, kad juo pasitikėtų ir pinigus duotų; antra, vaikas turi labai gerai žinoti visus produktus, nes gal kaimynė paprašys juodos duonos, ji mėgsta "Kauno", o vaikas parneš "Bočių" arba ne tokios rūšies pieną ar pan.
Atsakyti
Hmmm, Ačiū už įvairias mintis. Kaip jau čia kažkuri mama minėjo, ar negali kišenpinigių duoti, tai vat norėčiau pasakyti, kad nelabai ir gali. Tėtis anglijoje dirba ir siunčia mamai, savo buto neturime, tad dar ir nuomai prireikia, ir mokesčiams, broliukas tai vis saldumynų užsimano kokių. Skaičiau aš apie laikraščius tj va man tokia mintis kilo, labai ačiū kas tai siūlėt.
Mes su klasioku kažkada čia istorijos pamokai projektą darėm, t.y. savo laikraštį, kuris sulauke didelių mokytojo pagyrimų ir va nusprendėm užsipirkti popieriaus atsargų ir pradėti kurti savaitinį ar mėnesinį laikrašti su įvairiomis aktualijomis biggrin.gif Bandysime, gal kas nors išeis.
Tikrai labai ačiū už mintis, praturtinote išsekusią mano mastyseną smile.gif Jeigu atsiradas dar kas nors norintis padėti, su malonumu paskaitysiu.
P.S. negalėjau ilgai prie kompiuterio prieiti įtemptos dienos buvo

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DarVisVaikas: 02 kovo 2012 - 15:54
QUOTE(renax @ 2012 02 19, 15:06)
Laba diena, o galima sužinoti kur yra dziudo 5 dienas per savaitę ?


Sveiki, dziudo 5 dienas yra po Kauno sporto halės tribūnomis nuo kavinės kregždutės link ažuolyno einant ir leidžiantis laiptais, yra ten dvi grupės (mažiūkų, naujokų) ir vyresnių. Į mėnesį 50 lt kainuoja:)
Atsakyti
Mama dirba gan žymioje parduotuvėje tai prasitariau jai kad norėčiau kokio darbelio vasarai tai sakė kad pakalbės gal ras kanors man 14m. rolleyes.gif Bet manau kad ne tik parduotuvėje dirbančiu teveliu galima rast darbo.. unsure.gif va mano drauges mama dirba pilyje (ten kaip muziejus) tai jai davė dokumentus visokius nešioti darbuotojams kelis kartus į savivaldybę reikėjo nu žodžiu sekmės visiem ieškantiems thumbup.gif Nors manau visi apseitu ir be darbo juk tėvai yra biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
Sveikos! Noreciau pinigu uzsidirbti, skaiciau keleta ideju is cia ir noreciau jusu patarimu butent man.
Man yra 12 ir noreciau kokio darbelio, nes radau telefona uz 250lt, kuris man labai parinka... Ir mama tiek pinigu neduotu, nes musu visai didele seima ir jai reikia ja islaikyti.
Apie jusu idejas ir pasiulymus aptarciau su mama.
Jeigu kokiu darbu yra, tai butu geriau kad siuo metu, bet tinka ir vasara.
Jei turit kokiu pasiulymu man, prasau issakyti. Labai jums aciu!
Atsakyti
QUOTE(AsEsuSandie @ 2012 04 22, 17:27)
Sveikos! Noreciau pinigu uzsidirbti, skaiciau keleta ideju is cia ir noreciau jusu patarimu butent man.
Man yra 12 ir noreciau kokio darbelio, nes radau telefona uz 250lt, kuris man labai parinka... Ir mama tiek pinigu neduotu, nes musu visai didele seima ir jai reikia ja islaikyti.
Apie jusu idejas ir pasiulymus aptarciau su mama.
Jeigu kokiu darbu yra, tai butu geriau kad siuo metu, bet tinka ir vasara.
Jei turit kokiu pasiulymu man, prasau issakyti. Labai jums aciu!

kaip 12metę, tai už rašybą ir skyrybą galiu pagirti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Cukrinė_Siela* @ 2012 04 22, 17:37)
kaip 12metę, tai už rašybą ir skyrybą galiu pagirti  4u.gif

Cia jau mokyklos deka... biggrin.gif

Kalbejau su savo mama, sake darbu mano amziaus vaikams nera, bet galima darbo birzoj paziureti, gal bus.
Atsakyti
kad abejoju ar darbo birža tokio amžiaus pasiūlys kažką g.gif
Atsakyti
12 tikrai ne. smile.gif)
Man 14, ieškojom, bet nieko gero. Niekas nenori priimti jaunų, be patirties ir tik vasarai...
Atsakyti
QUOTE(Kimberli @ 2012 04 23, 15:58)
12 tikrai ne. smile.gif)

Skelbimuose gali buti. smile.gif
Atsakyti