Įkraunama...
Įkraunama...

Kas ir ką mąstote apie ketvirtą?

QUOTE(Eufemija @ 2016 02 28, 21:19)
Nėr už ką  4u.gif gero vakaro


as, tai Jums siulyciau nusiimt juodus akinius wink.gif Turiu 3, bus ir 4tas, gyvenu cia ir dabar ir negalvoju kas cia bus kazkada : zus vyras , bus karas ar kazkas pasalpa gaus kam nepriklauso. Abu dirbam vardan vaiku geroves, negalvodami, kad va gal nereikejo mum ju tiek, o jeigu kuris numirsim, kaip cia tada.

Daug pazystu augina 3-4 vaikus. Nesuvarge, keliauja, vaikai lavinami ir net neatskirtum, ar jis is 4 vaiku ar is 2.

Atsakyti
QUOTE(Eufemija @ 2016 02 21, 09:49)
Jeigu sėdi kaime tai gal dzin, bet jeigu kur pajudi, iš karto tai pasimato.


Ne dzin, ne dzin smile.gif Mes sėdim kaime. Dar nė metų. Tad šiek tiek baisu, bet su mokykla jau sutarta, kad vaikus šiuos metus paims ir atveš iki namų, nes su naujagimiu jau trijų iki kelio nenuvest. Ir mašiną reiks keist. Pašalpų nemėgstu, nes jos kaip ir įpareigoja ir apsunkina. Labiau patinka kai patys galim uzsidirbt.
Atsakyti

Vis dar noriu ketvirto vaikelio,nepraeina.
Tik vat kaip ar uztekru kiekvienam seimos nariui po 200eur,vis klausiu saves,
ar cia mes jau skurdukai....

bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(noli @ 2016 12 30, 20:31)
Vis dar noriu ketvirto vaikelio,nepraeina.
Tik vat kaip ar uztekru kiekvienam seimos nariui po 200eur,vis klausiu saves,
ar cia mes jau skurdukai....

bigsmile.gif

Manau tik jūs pati galit atsakyt į tą klausimą ar užtektų...aš pastebėjau kad labiausiai trūksta energijos,laiko ir...meilės, tuos dalykus suteikt sunkiausia, o juk jų labiausiai ir reikia vaikui 4u.gif
Atsakyti
Ooo tema atsinaujino, o šnekos senos.

Auginame mes tuos keturis. Pagrandukė tikras džiaugsmas ir tėvams ir ypač vyresniesiems. Keliaujame du kartus į metus su savo septynviete, jau išmokom ieškot ne viešbučių, o vilų ir namukų, kur 6 telpam, o kaina dar mažesnė. Dirbam abu versle, tad viską susiderinam. Nėra lengva, bet o kam lengvai gyvenasi? Užtat tikeai nenuobodu.

O dėl visuomenės ir valstybės tai tikrai susiduriu su daug pozityvo - ir į darželį pirmenybė ir GPM lengvatos ir parduotuvėse ir banke pirmą užleidžia kai su savo visu būriu einu tongue.gif Vienintelį minusą matau tik kad bemieges naktis sunkiau ištverti nei ankačiau - visgi jaunai auginti buvo lengviau fiziškai. Bet kaip viskas kita lengva kai jau su patirtim esi ir dar vyresnieji padeda...
Atsakyti