Įkraunama...
Įkraunama...

Kas ir ką mąstote apie ketvirtą?

Vakar per ltv buvo Jakilaičio laida tv forumas, kaip tik diskutuota apie nepalankias sąlygas vaikams auginti. Kam aš tikrai pritariu nes savo kailiu patiriu. Pvz. kad ir tos mamai išmokų lubos. Kaip mokesčius mokėti tai lubų nebuvo. O antrais metais tai iš viso. Nuo lubų 40 proc yra 400 su trupučiu. Darželių metinukams nėra. Tai išlaikyk 4 vaikus už 400 per men.

Sakysit eik dirbt ir auklę samdyk. Bet jeigu gera legali mokesčius mokanti auklė tai kaina jos žvėriška. O samdyt bet ką ir mokėt vokeliais ir patikėt tokiai savo vaiką tai irgi yra žeminantis ir pavojingas variantas.

Viena mama labai gražiai pasakė, kad pas mus nėra iš viso šeimos politikos, yra tik pašalpų politika, kuri skatina tik bomžus vaikus gimdyt.
Atsakyti
Vakar toje laidoje Pabedinskienė į lankas šnekėjo su savo bendruomenės namais, vėl orientuojasi į socialiai neatsakingas daugiavaikes. nereikia jokių namų, kaip sakai, normaliai šeimai normalios finansų politikos reikia - jei jau motinystės išmokų lubos, tai ir mokesčių lubos būtų ir pan.
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2016 02 26, 13:34)
Vakar toje laidoje Pabedinskienė į lankas šnekėjo su savo bendruomenės namais, vėl orientuojasi į socialiai neatsakingas daugiavaikes. nereikia jokių namų, kaip sakai, normaliai šeimai normalios finansų politikos reikia - jei jau motinystės išmokų lubos, tai ir mokesčių lubos būtų ir pan.


drinks_cheers.gif man dar patiko Alytaus savivaldybės idėja realių nuolaidų kortelės šeimai. Žaidimas, bet vis gal realesnis dėmesys šeimai.

Shady lady gali būt savo džiaugsmuose, nenoriu stabdyti tavo entuziazmo, gal tu neturi jokių profesinių ambicijų ir tave visiškai vyras išlaiko, nėra tau būtinybės dirbti, gal duokdie vyrui nieko neatsitiks ir gyvensite visi ilgai ir laimingai biggrin.gif Bet apsidairyk aplinkui ir pažiūrėk plačiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eufemija @ 2016 02 26, 13:01)
Vakar per ltv buvo Jakilaičio laida tv forumas, kaip tik diskutuota apie nepalankias sąlygas vaikams auginti. Kam aš tikrai pritariu nes savo kailiu patiriu. Pvz. kad ir tos mamai išmokų lubos. Kaip mokesčius mokėti tai lubų nebuvo. O antrais metais tai iš viso. Nuo lubų 40 proc yra 400 su trupučiu. Darželių metinukams nėra. Tai išlaikyk 4 vaikus už 400 per men.

Sakysit eik dirbt ir auklę samdyk. Bet jeigu gera legali mokesčius mokanti auklė tai kaina jos žvėriška. O samdyt bet ką ir mokėt vokeliais ir patikėt tokiai savo vaiką tai irgi yra žeminantis ir pavojingas variantas.

Viena mama labai gražiai pasakė, kad pas mus nėra iš viso šeimos politikos, yra tik pašalpų politika, kuri skatina tik bomžus vaikus gimdyt.

tai atsiprašau, kam tada gimdyt vaikus, jeigu neturi už ką jų išlaikyti g.gif ar jūs galvojat pagimdysit visi jums viską dovanos ax.gif kiekvienas žiūri pagal savo galimybes, jeigu tu negali išsilaikyti 4 vaikų tai jų ir neturi mirksiukas.gif kitas dalykas dirba ir išlaiko šeimą ne vien mama, o ir tėtis, o prieš planuojant juk paskaičiuojate mirksiukas.gif nematau čia jokių bėdų, negali negimdai, jei gimdai vadinasi gali išlaikyt ir kam tada skųstis mirksiukas.gif

niekada negavau jokios pašalpos, apart dekreto ( bet tai yra mano sumokėti mokesčiai) , ir negausiu iš valstybės nieko, nors ir 4 vaikai... Na ir kas, vaikų skaičių planuoju sau, o ne valstybei wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo super_mamytė: 26 vasario 2016 - 17:32
QUOTE(super_mamytė @ 2016 02 26, 17:31)
tai atsiprašau, kam tada gimdyt vaikus, jeigu neturi už ką jų išlaikyti  g.gif  ar jūs galvojat pagimdysit visi jums viską dovanos  ax.gif  kiekvienas žiūri pagal savo galimybes, jeigu tu negali išsilaikyti 4 vaikų tai jų ir neturi  mirksiukas.gif kitas dalykas dirba ir išlaiko šeimą ne vien mama, o ir tėtis, o prieš planuojant juk paskaičiuojate  mirksiukas.gif  nematau čia jokių bėdų, negali negimdai, jei gimdai vadinasi gali išlaikyt ir kam tada skųstis  mirksiukas.gif

niekada negavau jokios pašalpos, apart dekreto ( bet tai yra mano sumokėti mokesčiai) , ir negausiu iš valstybės nieko, nors ir 4 vaikai... Na ir kas, vaikų skaičių planuoju sau, o ne valstybei wink.gif


Taip ir sakiau, vyras išlaiko. Bet visuomenė pasikeitė. Vyrai nebėra mamutų nešėjai. Šiais laikais moteris ir vyras dažnai uždirba po lygiai ir nori šeimoje būti lygiaverčiais.

O man pvz pikta kad sumoku mokesčių daugiausia, turiu išlaikyti lodorius pašalpinius nes ydinga mūsų paramos sistema leidžia jiems bujoti. O tuo momentu, kai aš esu pažeidžiama, auginu vaikus, niekam tai nerūpi jei nepapuoli į pašalpinių kategoriją.
Atsakyti

Nezinau ,nematau as nieko blogo tose pasalpose, jei seima tvarkinga 4u.gif

Ne visa gyvenima zmones uzdirba vienoda pinigu suma.Dabar gal as galiu tuos vk islaikyti,bet neduokdie kas nors atsitiks,negali numatyt 20metu i prieki g.gif

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(noli @ 2016 02 26, 18:15)
Nezinau ,nematau as nieko blogo tose pasalpose, jei seima tvarkinga 4u.gif

Ne visa gyvenima zmones uzdirba vienoda pinigu suma.Dabar gal as galiu tuos vk islaikyti,bet neduokdie kas nors atsitiks,negali numatyt 20metu i prieki g.gif

4u.gif

Jeigu šeima tvarkinga, tai reikėtų, kad ji galėtų dirbdama be pašalpų išlaikyti šeimą. Per sureguliuotą mokesčių sistemą ir pan.
Pašalpos galimos tik didelės nelaimės atveju: mirtis, invalidumas, gaisras.... ir trumpą laiką kol šeima atsigautų 4u.gif nuo nelaimės tikrai nieks neapsaugotas unsure.gif
Atsakyti

Ir Jus tikit, kad Lietuvoje taip bus??
Bereikalinga cia sneka....
Atsakyti
QUOTE(noli @ 2016 02 26, 20:47)
Ir Jus tikit, kad Lietuvoje taip bus??
Bereikalinga cia sneka....

Aš tik konstatuoju, kad sunku, nepalanku turėt Lietuvoje 4 vaikus. Kad truputį prasklaidyčiau mamytėm rožinius akinius. Kad nebūtų naivios ir nepapultų į pinkles to 'oi kaip gražu daug vaikų'.
Atsakyti
Eufemija,gal mano anytos drauge busi ? g.gif lotuliukas.gif
ne,mano vyras vienintelis seimos neislaiko,nenesa tos nastos,kaip kad mano anyta isivaizduoja,arba tu...
mes turim savo bizni,abudu dedam pastangas i ji,tik jis tiesiogiai,o as kiek galiu is namu.jam tenka daugiau fiziskai padirbti darbe,o as daaugiau fiziskai atidirbu namie su vaikais.
labai aciu uz palinkejima kad mano vyrui nieko blogo nenutiktu,labai malonu is tavo puses 4u.gif mes stengiames apie nagandas negalvoti,uztenka kad kiti zmones apie musu galimas negandas pagalvoja.o apsisaugojimui nuo to abudu turim gyvybes ir sveikatos draudimus smile.gif

geros dienos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eufemija @ 2016 02 26, 18:07)
Taip ir sakiau, vyras išlaiko. Bet visuomenė pasikeitė. Vyrai nebėra mamutų nešėjai. Šiais laikais moteris ir vyras dažnai uždirba po lygiai ir nori šeimoje būti lygiaverčiais.

O man pvz pikta kad sumoku mokesčių daugiausia, turiu išlaikyti lodorius pašalpinius nes ydinga mūsų paramos sistema leidžia jiems bujoti. O tuo momentu, kai aš esu pažeidžiama, auginu vaikus, niekam tai nerūpi jei nepapuoli į pašalpinių kategoriją.

Bet jeigu Jums sunku nereiskia, kad visoms daugiavaikems sunku wink.gif
as negalvoju apie pasalpinius, negalvoju apie galimybe gaut pasalpas, viska ka turiu ar galiu tureti pasiekiu ir sieksiu pati wink.gif nereikia man valstybes smile.gif nieko is jos nesitikiu smile.gif
Atsakyti
Nėr už ką 4u.gif gero vakaro
Atsakyti