Įkraunama...
Įkraunama...

2015 gruodinukai

jūs čia visos tvarkotės ,,galus" o aš šian užsirašiau pasidaryti antakių mikropigmentacija biggrin.gif stiprus noras atsirado dabinti ir puošti save, matyt bijau likti nusivylusia namų šeimininke blush2.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ataka26 @ 2016 01 14, 19:37)
jūs čia visos tvarkotės ,,galus" o aš šian užsirašiau pasidaryti antakių mikropigmentacija  biggrin.gif  stiprus noras atsirado dabinti ir puošti save, matyt bijau likti nusivylusia namų šeimininke  blush2.gif  doh.gif

Aš irgi jau savo gaurus apsitvarkiau thumbup.gif
Antakių mikropigmentacijai nesiryštu, kažkaip atrodo kaip aš gyvensiu su tattoo ant veido... Nors kai mano antakiai labai šviesūs ir reti manau reikėtų, nes po nudažymo jie nublunka po 2sav, o ir nudažius nebūna labai ryškūs, tai dažantis vis viena tenka paryškinti. Blondinių problemos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Zvirbliukass @ 2016 01 14, 19:01)
Aš irgi jau savo gaurus apsitvarkiau  thumbup.gif
Antakių mikropigmentacijai nesiryštu, kažkaip atrodo kaip aš gyvensiu su tattoo ant veido... Nors kai mano antakiai labai šviesūs ir reti manau reikėtų, nes po nudažymo jie nublunka po 2sav, o ir nudažius nebūna labai ryškūs, tai dažantis vis viena tenka paryškinti. Blondinių problemos  doh.gif


Esu pasidarius ta mikropigmentacija.. Oj kaip zliumbiau doh.gif doh.gif labai man skaudejo rolleyes.gif nespejau nueit korekcijai iki nestuke.gif, tai visai nubluko man jie smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ataka26 @ 2016 01 14, 19:11)
jau duodat D vitamino?  smile.gif

Mes jau duodam nuo mėnesio vizito pas šeimos daktarę mirksiukas.gif ir gavom siuntimą klubų echoskopijai 2-3 mėn., sakė Santariškėse užsiregistruot, bet iki kovo nėr vietų, o kovui dar neregistruoja unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(FejciuX @ 2016 01 14, 19:07)
Esu pasidarius ta mikropigmentacija.. Oj kaip zliumbiau  doh.gif  doh.gif labai man skaudejo  rolleyes.gif nespejau nueit korekcijai iki  nestuke.gif,  tai visai nubluko man jie   smile.gif

Aš turiu ne vieną tatoo tai man malonus šis skausmas irnesakyk.gif

Zvirbliukass pas mane vienam antakyje nuo puses beveik plaukelių nėra doh.gif einu ir einu dažyti. Aš jau pora metų svarstyme, bet kažkaip apsisprendžiau, ten kur eisiu ta meistrė 5 būdais tvarko, man labai patiko šešėliavimo technika , bet ji sakė kai tave pamatysiu galėsiu pasakyti , kaip tau labiausiai tiktu smile.gif vyras sakė žiūrėk kad nereiktų juoktis 2 metus, sakau tu gal juoksis o aš verksiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

lialytia o čia profilaktinis tas klubų tikrinimas? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ataka26: 14 sausio 2016 - 20:44
Sveikos damos 4u.gif
QUOTE(ataka26 @ 2016 01 14, 20:11)
jau duodat D vitamino?  smile.gif


Vis pamirstu nusipirkti, jeigu nepamirsiu rytoj nusipirksiu ir jau duosiu ax.gif
QUOTE(ataka26 @ 2016 01 14, 20:37)
jūs čia visos tvarkotės ,,galus" o aš šian užsirašiau pasidaryti antakių mikropigmentacija  biggrin.gif  stiprus noras atsirado dabinti ir puošti save, matyt bijau likti nusivylusia namų šeimininke  blush2.gif  doh.gif

drinks_cheers.gif man lygiai tas pats, siandien pasidariau gelini lakavima, susitvarkiau antakius, internetinese parduotuvese vis ziurineju sukneles, sijonus (neturiu laiko iki pardes nuvaziuoti).
QUOTE(Zvirbliukass @ 2016 01 14, 21:01)
Aš irgi jau savo gaurus apsitvarkiau  thumbup.gif
Antakių mikropigmentacijai nesiryštu, kažkaip atrodo kaip aš gyvensiu su tattoo ant veido... Nors kai mano antakiai labai šviesūs ir reti manau reikėtų, nes po nudažymo jie nublunka po 2sav, o ir nudažius nebūna labai ryškūs, tai dažantis vis viena tenka paryškinti. Blondinių problemos  doh.gif

Nors mano antakiai tamsus bet vistiek po 2 savaiciu nublunka spalva, tai zinok as nusipirkau antakiu dazus ir dazau pati thumbup.gif nerealus dalykas, net labai lengva thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ataka26 @ 2016 01 14, 17:37)
jūs čia visos tvarkotės ,,galus" o aš šian užsirašiau pasidaryti antakių mikropigmentacija  biggrin.gif  stiprus noras atsirado dabinti ir puošti save, matyt bijau likti nusivylusia namų šeimininke  blush2.gif  doh.gif


Man antakiu piestuko pakanka siuo klausimu thumbup.gif bet vat kaip sakai dabintis ir puostis norisi ir man, as vis planuoju kaip jau pradesiu begiot kai tik galesiu ir mastau kad gal reiktu koki veido valyma pasidaryti, nes dabar jauciuos kaip paaugle su tais spuogais, daktare sake cia dar hormonai, bet manau veido valymas nepakenks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ataka26 @ 2016 01 14, 21:43)

Zvirbliukass pas mane vienam antakyje nuo puses beveik plaukelių nėra  doh.gif  einu ir einu dažyti. Aš jau pora metų svarstyme, bet kažkaip apsisprendžiau, ten kur eisiu ta meistrė 5 būdais tvarko, man labai patiko šešėliavimo technika , bet ji sakė kai tave pamatysiu galėsiu pasakyti , kaip tau labiausiai tiktu smile.gif vyras sakė žiūrėk kad nereiktų juoktis 2 metus, sakau tu gal juoksis o aš verksiu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


as labai noriu lupu permentini pasidaryti, bet irgi neprisiruosiu o ir bijau ax.gif bet man labai grazu
Atsakyti
Lialytia, ačiū užnaujus namus bendraamžiuos 4u.gif thumbup.gif jau išsigandau, kad išsilakstysit į fb unsure.gif

Apačios šukuosena susitvarkiau kažkur po 3 sav. Plaukus irgi nusidažiau jau, antakių neesu dažius ax.gif

D vitaminą jau vartojam, o dėl plaučių švietimo nieko nesakė.Aš pati tai jokių vitaminų negeriu.
Daktarė kažką irgi minėjo, kad reiks pasirodyt iki 3 mėn kažkam, bet siuntimo nedavė, o kam ten pasirodyt ir pamiršau g.gif na bet eisim antradieni tai gal išrašys.
Atsakyti
QUOTE(Daivule* @ 2016 01 14, 19:46)
as labai noriu lupu permentini pasidaryti, bet irgi neprisiruosiu o ir bijau  ax.gif  bet man labai grazu


Man uz vis baisiausia atrodo virs akiu pravedima daryt unsure.gif kaip moterys istveria, brrr smile.gif
Atsakyti
QUOTE(FejciuX @ 2016 01 14, 19:52)
Man uz vis baisiausia atrodo virs akiu pravedima daryt  unsure.gif kaip moterys istveria, brrr  smile.gif

Na ta vadinama pravodke ir man skausmingai atrodo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ataka26 @ 2016 01 14, 20:43)
Zvirbliukass pas mane vienam antakyje nuo puses beveik plaukelių nėra  doh.gif  einu ir einu dažyti. Aš jau pora metų svarstyme, bet kažkaip apsisprendžiau, ten kur eisiu ta meistrė 5 būdais tvarko, man labai patiko šešėliavimo technika , bet ji sakė kai tave pamatysiu galėsiu pasakyti , kaip tau labiausiai tiktu smile.gif vyras sakė žiūrėk kad nereiktų juoktis 2 metus, sakau tu gal juoksis o aš verksiu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Oj, šitas ir man baisu, kad po to gailėsiuos 2m. Esu mačius kur trejus antakius turi moteris. Vieni naujai ištatiuruoti, vieni jau pablukę, ir treti atauginėja doh.gif

QUOTE(Daivule* @ 2016 01 14, 20:44)

Nors mano antakiai tamsus bet vistiek po 2 savaiciu nublunka spalva, tai zinok as nusipirkau antakiu dazus ir dazau pati  thumbup.gif  nerealus dalykas, net labai lengva  thumbup.gif

AŠ irgi pati sau dažau, bet kai rudai nusidažau nublunka per kelias dienas. O juodai man per tamsu, tai normaliai rudai nudažo tik kirpykloje. Nebent naujų rudų dažų paieškoti... g.gif

QUOTE(FejciuX @ 2016 01 14, 20:52)
Man uz vis baisiausia atrodo virs akiu pravedima daryt  unsure.gif kaip moterys istveria, brrr  smile.gif

Nesidaryčiau tikrai to... Brrr... O dar jeigu nepatiks
Atsakyti