Įkraunama...
Įkraunama...

2015 gruodinukai

Zvirbliukass na man labai gražūs darbai https://www.facebook...liuose/?fref=ts, lievai padarys nueisiu i tatoo saloną ir ka nors mandro pasidarysiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ataka26 @ 2016 01 14, 21:37)
jūs čia visos tvarkotės ,,galus" o aš šian užsirašiau pasidaryti antakių mikropigmentacija  biggrin.gif  stiprus noras atsirado dabinti ir puošti save, matyt bijau likti nusivylusia namų šeimininke  blush2.gif  doh.gif


sveikos kol jus radau tai doh.gif
ziuriu cia visos tik tvarkotes, as mikropigmentacija pasidariau nestumo metu, tai dabar reikes korekcija daryt bet tik po to kai baigsiu mp maitint.
Atsakyti
Hmm... nežinojau, kad negalima mikropigmentacijos maitinant daryti, pažiūrėjus tas atakos parodytas foto užsimaniau blush2.gif

Mano mazgė nemiega šiandien praktiškai visą dieną blink.gif nulūšta valandai, vėl aktyvi. Matosi, kad miego nori, žiovauja, bet neužmiega. Arba užmiega ant krūtinės pasidėjus, tada po perdėjimo į lovytę prabunda.
Atsakyti
Labos 4u.gif
Check in naujuose namuciuose smile.gif Aciu, Lialytia 4u.gif
QUOTE(ataka26 @ 2016 01 14, 21:11)
jau duodat D vitamino?  smile.gif

Nuo 3 savaites duodu po 1 lasa, taip sake gydytoja, kuri mus lanke namie.

QUOTE(ataka26 @ 2016 01 14, 21:37)
stiprus noras atsirado dabinti ir puošti save, matyt bijau likti nusivylusia namų šeimininke  blush2.gif  doh.gif

O as tai labai noriu kuo greiciau plaukus susitvarkyti, nes ataugo jau baisiai doh.gif

QUOTE(Zvirbliukass @ 2016 01 14, 23:16)
Mano mazgė nemiega šiandien praktiškai visą dieną  blink.gif  nulūšta valandai, vėl aktyvi. Matosi, kad miego nori, žiovauja, bet neužmiega. Arba užmiega ant krūtinės pasidėjus, tada po perdėjimo į lovytę prabunda.

Maniskis siom dienom dienos miegeli miega tik BB gultuke blink.gif doh.gif vos tik perkeliu i vezima ar lovyte iskart akys placios doh.gif Tai padariau BB gulima pozicija ir miega diena jis tenai, nejudinu...O ant krutines miegot maniskis galetu istisa para lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zvirbliukass @ 2016 01 14, 20:16)
Hmm... nežinojau, kad negalima mikropigmentacijos maitinant daryti, pažiūrėjus tas atakos parodytas foto užsimaniau  blush2.gif

Mano mazgė nemiega šiandien praktiškai visą dieną  blink.gif  nulūšta valandai, vėl aktyvi. Matosi, kad miego nori, žiovauja, bet neužmiega. Arba užmiega ant krūtinės pasidėjus, tada po perdėjimo į lovytę prabunda.


Gerai, kad tavo aktyvi. Maniske tai arba miega, arba valgo arba kriokia.. Ramiai retai kada buna. Cia mano vienos tokia krioksne?
O ir su valgymu pykstames siandien.. Net nebuvo prie 120 ml priartejusi. Palieka po 40-30 ml ir niekaip neisiulau, o pavalgius kriokia dažniausiai..
Atsakyti
QUOTE(Zvirbliukass @ 2016 01 14, 21:01)
Aš irgi jau savo gaurus apsitvarkiau  thumbup.gif
Antakių mikropigmentacijai nesiryštu, kažkaip atrodo kaip aš gyvensiu su tattoo ant veido... Nors kai mano antakiai labai šviesūs ir reti manau reikėtų, nes po nudažymo jie nublunka po 2sav, o ir nudažius nebūna labai ryškūs, tai dažantis vis viena tenka paryškinti. Blondinių problemos  doh.gif


Turiu pasidarius nes pas man tokia pat problema kaip pas tave., jetau issigelbejimasssssss., dabar eisiu vel nes dariausi pries pusantru metu smile.gif
QUOTE(Daivule* @ 2016 01 14, 21:46)
as labai noriu lupu permentini pasidaryti, bet irgi neprisiruosiu o ir bijau  ax.gif  bet man labai grazu

Skausmelissss doh.gif nors as labaiiii pakanti jam ....., turiu pasidarius biggrin.gif ,vat antakius kai dare miegojau o lupas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Zvirbliukass @ 2016 01 14, 13:40)
Hmm... Mano kažkaip daug būdrauja. Dabar vat 3.5val nemiega ir dzin jai. Nemiega nors tu ką, nors soti, sausa...
Tai gal žadinsiu ir toliau, kol atsibos arba nepanešiu  lotuliukas.gif
Pas mane irgi, atrodo 30cm  prisnigta ir dar kartais pasninga. Teks namie sėdėt.
Man irgi įdomu kaip mano hemoglobinas, bet mano ir mažylės daktarai skirtingi tai nesitariau nieko. O vitaminus šiaip ar taip geriu, nepakenks.
Ėjot plaučių šviestis dėl tuberkuliozės, kur tą siuntimą GN išrašė?

Mums VGN niekas nieko nei sake nei jokio siuntimo nedave, isvis pirma karta girdziu blink.gif

QUOTE(Zvirbliukass @ 2016 01 14, 21:57)
Oj, šitas ir man baisu, kad po to gailėsiuos 2m. Esu mačius kur trejus antakius turi moteris. Vieni naujai ištatiuruoti, vieni jau pablukę,  ir treti atauginėja  doh.gif 
AŠ irgi pati sau dažau, bet kai rudai nusidažau nublunka per kelias dienas. O juodai man per tamsu, tai normaliai rudai nudažo tik kirpykloje. Nebent naujų rudų dažų paieškoti...  g.gif
Nesidaryčiau tikrai to... Brrr... O dar jeigu nepatiks

Zinok, as nusipirkau rudus ir juodus ir visada juos per puse maisau (beje salone man butent taip visada ir dazo), spalva buna tamsiai ruda, man pats tas thumbup.gif laikosi irgi gan ilgai ax.gif
Dar Jusu vaikai taip ilgai budrauja, maniskis kaip tikras vyras arba miega arba valgo, per para ismiega apie 20 valandu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ataka26 @ 2016 01 14, 20:43)
lialytia o čia profilaktinis tas klubų tikrinimas?  g.gif

nežinau, sakė tiesiog kadangi poliklinikoj ne tokia gera aparatūra, tai tipo siuntimą į Santariškes davė, nes ten eilės, o reikia kaip rašiau 2-3 mėn. Tai gal jei poliklinikoj darytų, tai nėr ko skubėt iki tokio amžiaus wink.gif

QUOTE(Zvirbliukass @ 2016 01 14, 21:16)
Mano mazgė nemiega šiandien praktiškai visą dieną  blink.gif  nulūšta valandai, vėl aktyvi. Matosi, kad miego nori, žiovauja, bet neužmiega. Arba užmiega ant krūtinės pasidėjus, tada po perdėjimo į lovytę prabunda.

šiandien manoji irgi nemiegojo beveik dieną doh.gif nieko nesugebėjau nuveikt kol vyras negrįžo iš darbo lotuliukas.gif
Atsakyti
Daivule, gera ideja del maisymo per puse. Reiks nusipirkt naujus dazus vienodus ir pabandyt paciai thumbup.gif

Maniske toliau nemiega ir ziauriai nerami... Gal del skiepo kur vakar gavo... Nes vakar irgi nerami buvo, nekarsciuoja, bet nerami. Ir prastai valge, po 2min tik klykia, tai tik supant ant ranku pavqlge kol uzmigo, aisku perdejus i lovyte vel klykimas.
doh.gif
Niekada dar jos tokios neramios nemacius, o tokia gerute buvo. Sugadino.man skiepas vaika... MB perejo.i.kita kambari miegoti, nes neimanoma. Ir pilvuka jai skauda, rytoj jau butinai.kqzkokius.lasiukus teks pirkti.
Atsakyti
QUOTE(Zvirbliukass @ 2016 01 14, 22:39)
Daivule, gera ideja del maisymo per puse. Reiks nusipirkt naujus dazus vienodus ir pabandyt paciai thumbup.gif


Mano kirpeja visad maiso per puse, man pora kartu daze, tai naturalesne spalva iseina tikrai o ir laikesi ilgai, bet kai as visiska blondine tai man paciai labai neiprasta ir vis tiek per tamsiai atrodo, tad renkuosi piestuka thumbup.gif

Mamytes, kiek laiko nakti jum uztrunka vaika sutvarkyt? Turiu omeny pamaitint, pakeist pampi ir uzmigdyt? As cia viena duoduos 2-3h naktim kol uzmiega? Maniskis buna kad dar ir pabudinet sugalvoja doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Zvirbliukass @ 2016 01 14, 22:39)

Maniske toliau nemiega ir ziauriai nerami... Gal del skiepo kur vakar gavo... Nes vakar irgi nerami buvo, nekarsciuoja, bet nerami. Ir prastai valge, po 2min tik klykia, tai tik supant ant ranku pavqlge kol uzmigo, aisku perdejus i lovyte vel klykimas.
doh.gif
Niekada dar jos tokios neramios nemacius, o tokia gerute buvo. Sugadino.man skiepas vaika... MB perejo.i.kita kambari miegoti, nes neimanoma. Ir pilvuka jai skauda, rytoj jau butinai.kqzkokius.lasiukus teks pirkti.



Praeis, cia dar po skiepo gal sudirgus 4u.gif

as jau mastau apie supamos kedes pirkima arba kokio foteliuko I vaiko kambari, baisiai vyro gaila kad visai neissimiega.. vaika nakciai paguldau apie 8h atsikelia apie 11h tada kol vel uzmigdau buna jau 1/2h o vyrui 4h ryto keltis....
Atsakyti
mpgabia jai mažoji nenori draugauti tai 30min, jai su draugystėm 1val kartais1,30val smile.gif
Mano vyras miega , nieko nejaučia, nei kada atsikeliu, nei kada maitinu, o mažajai neleidžiu isiaudrinti smile.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Prisistatau i darba biggrin.gif

Ndaaa, naktele pas mus pagerinta. Miegelio ne kazka.
Jep, keiciasi tie leliukai. Anksciau miegojo labai gerai, o va, matyt, atejo laikas naktiniams show. Siaip ji pas mane nakties su diena aciu D nesumaisius. Ale verkauja pe miegus. Supuot, soskute paduot reikia...
Zodziu, normalus, chrestomatitinis kudikis iki 3 menesiu smile.gif

QUOTE(ataka26 @ 2016 01 14, 19:37)
jūs čia visos tvarkotės ,,galus" o aš šian užsirašiau pasidaryti antakių mikropigmentacija  biggrin.gif  stiprus noras atsirado dabinti ir puošti save, matyt bijau likti nusivylusia namų šeimininke  blush2.gif  doh.gif


Jo. Pas mane ir tas pats motyvas - neleist sau nupušti.

Apie tas pigmentacijas aš ir pagalvoju. Nu bet gazdina labai, kad, jei nepavyks, tai juokinsiu zmones...ir ne vienus metus doh.gif

QUOTE(Zvirbliukass @ 2016 01 14, 20:01)
, nes po nudažymo jie nublunka po 2sav, o ir nudažius nebūna labai ryškūs, tai dažantis vis viena tenka paryškinti. Blondinių problemos  doh.gif


mano ir 2 sav neišbūna, nublunka doh.gif

QUOTE(Daivule* @ 2016 01 14, 20:46)
as labai noriu lupu permentini pasidaryti, bet irgi neprisiruosiu o ir bijau  ax.gif  bet man labai grazu


Aš irgi noriu. Bet bijau... unsure.gif

Gal žinai gera meistre Vln?

QUOTE(Zvirbliukass @ 2016 01 14, 21:16)

Mano mazgė nemiega šiandien praktiškai visą dieną  blink.gif  nulūšta valandai, vėl aktyvi. Matosi, kad miego nori, žiovauja, bet neužmiega. Arba užmiega ant krūtinės pasidėjus, tada po perdėjimo į lovytę prabunda.


Gal augimo šuolis?

QUOTE(FejciuX @ 2016 01 14, 21:48)
Gerai, kad tavo aktyvi. Maniske tai arba miega, arba valgo arba kriokia.. Ramiai retai kada buna. Cia mano vienos tokia krioksne?
O ir su valgymu pykstames siandien.. Net nebuvo prie 120 ml priartejusi. Palieka po 40-30 ml ir niekaip neisiulau, o pavalgius kriokia dažniausiai..


Va, mes labai panašiam stiliui gyvenam smile.gif
Stengiuos išlaikyti šalta prota. Žinau, kad tai baigsis ir si mintis padeda.
Nu bet tai...jeigu viskas pagal Nr 1 scenariju, tai baigsis sis periodas tik apie 6 men... unsure.gif

QUOTE(Zvirbliukass @ 2016 01 15, 00:39)

Maniske toliau nemiega ir ziauriai nerami... Gal del skiepo kur vakar gavo... Nes vakar irgi nerami buvo, nekarsciuoja, bet nerami. Ir prastai valge, po 2min tik klykia, tai tik supant ant ranku pavqlge kol uzmigo, aisku perdejus i lovyte vel klykimas.
doh.gif
Niekada dar jos tokios neramios nemacius, o tokia gerute buvo. Sugadino.man skiepas vaika... MB perejo.i.kita kambari miegoti, nes neimanoma. Ir pilvuka jai skauda, rytoj jau butinai.kqzkokius.lasiukus teks pirkti.


Jetus, kaip tikejausi, kad tave sie neramumai aplenks. Kazkaip skaitydavau ir galvodau, nu va, pasitaiko kazkam ir laiminga bilieta istraukti.

Tikekimes, kad cia pas tave laikini neramumai.


QUOTE(mpgabia @ 2016 01 15, 07:58)

Mamytes, kiek laiko nakti jum uztrunka vaika sutvarkyt? Turiu omeny pamaitint, pakeist pampi ir uzmigdyt? As cia viena duoduos 2-3h naktim kol uzmiega? Maniskis buna kad dar ir pabudinet sugalvoja  doh.gif


Uztrunka tai apie 1 val. Bet tai pastaruoju metu negarantuoja po to ramaus miego. Verkauja, blaskos, reik pastoviai ramint.
Cia pastarasias dienas taip. Anksciau tai nebuvo.

----

Romy, kazkaip pastaruoju metu vis galvoju apie tavo versija apie tuos leliuku stresus ir nervu uzspaudimus gimdymo metu. Visai realiai skamba.
Kalbejau vakar su vaiku gastroenterologu, docentu, tai jis irgi man sake, kad esme ne visada virskinime. Kartais vaiku nervu sistema skirtingai reaguoja i tuos pacius zarnyno peristaltikos pojucius...
Sake, tai nera rimtos gimdymo traumos ir tai išaugama. Bet tokiu atveju ramios kudikystes nebus smile.gif
Atsakyti