Įkraunama...
Įkraunama...

A, A+, A++, Pasyvus namas - 36

QUOTE(vaikis_ @ 2016 01 23, 21:32)
Tegul turi, plotis man nėra tinkamas. Man elastingumo nereikia, stogo konstrukcija viena plokstuma be jokių įmantrių formų. Visas stogo sumustinis ir taip nežymiai viršys reikalaujamą A++ namo R verte. Geriau vietoje brangesnės vatos Siga juosta visą stogo ir sienų sandūros perimetra uzklijuosiu.

na jei del plocio tai yra knauf naturoll 033 yra ir 565mm plocio - kaip tik toks koki ir minejai. trupai tariant is tavo minetu kriteriju laiduma ir ploti knaufas tenkina. lieka tik kaina. ar stipriai knauf brangiau ? gal verta permoket ivertinus formaldehidus ir elastinguma, ypac jei konstrukcija imantresne. gink die primygtinai nesiulau, tik garsiai mastau, nes man svieciasi sudetinga konstrukcija.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madwifi: 23 sausio 2016 - 22:47
QUOTE(madwifi @ 2016 01 23, 22:43)
na jei del plocio tai yra knauf naturoll 033 yra ir 565mm plocio - kaip tik toks koki ir minejai. trupai tariant is tavo minetu kriteriju laiduma ir ploti knaufas tenkina. lieka tik kaina. ar stipriai knauf brangiau ? gal verta permoket ivertinus formaldehidus ir elastinguma, ypac jei konstrukcija imantresne. gink die primygtinai nesiulau, tik garsiai mastau, nes man svieciasi sudetinga konstrukcija.

Tik knaufas nesiūlo 200mm storio jos, o 3 sluoksniais nelabai noriu dėti. Mineralinė man labiau patinka, daug vatų praciupinejau.
Atsakyti
QUOTE(vaikis_ @ 2016 01 23, 22:50)
Tik knaufas nesiūlo 200mm storio jos, o 3 sluoksniais nelabai noriu dėti. Mineralinė man labiau patinka, daug vatų praciupinejau.

Ciupinet yra viena, o jas det kita, su knaufine gali dirbt be problemu, nei ciaudeji nei nieko, su kitom, kazkoks kosmaras, po puses valandos darbo su raspiratorium , begi lauk, nes nebegali isbut. Bent jau mano tokia patirtis.
Atsakyti
QUOTE(Orginalus @ 2016 01 24, 08:42)
Ciupinet yra viena, o jas det kita, su knaufine gali dirbt be problemu, nei ciaudeji nei nieko, su kitom, kazkoks kosmaras, po puses valandos darbo su raspiratorium , begi lauk, nes nebegali isbut. Bent jau mano tokia patirtis.

Kai sudesiu.visa savo Paroc extra plus pasidalinsiu įspūdžiais.
Atsakyti
Sveiki draugai, nors klausimas bus biski ne i tema, bet jauciuosi prie xebros, nes statysiu ee nama. O ne i tema klausimas toks: sklype yra rusys. Noriu ji kazkuom uzversti, paskui hidrooizooliaacija, zemes ir apseti zolyte. Nenoriu didelio kaalno, del to noriu kuo mazesnio zemes sluoksnio.

Kokie pasiulymai del appsiltiinimo medziiagos ir ekonomiskai efektyvios hidroizoliacijos? Plotas 40 kv.m. Aciu



Atsakyti
Gal truputį daugiau info apie rūsį. Gruntas - smėlis. O rūsyje tikslas - na biški pasandeliuoti slajikėlius, daržovytes, o likusi dalis - sandėliavimui bei mini dirbtuvėlės. Vienas dalykas, kas mane neramina - užkasus rūsį, lieka pusė vienos sienos atviros, nes prie jos šlijasi lauko laiptai į rūsį. Iš vidaus galima būtų putplasčiu apklijuoti, kažkiek padėtų, bet aišku visi šalčio tiltai nepasinaikintų.
Atsakyti
O gal dar truputį daugiau ir apie rūsį, ir gal namo poziciją rūsio atžvilgiu. Su piešinukais pvz. Nes dabar tai užversti, apsėti, žolyte, paskui pasirodo visgi yra noro pasilikti rūsį sandėliavimui.
QUOTE(LauLau @ 2016 01 25, 07:48)
Gal truputį daugiau info apie rūsį... <{POST_SNAPBACK}>
Atsakyti
QUOTE(vaikis_ @ 2016 01 23, 21:32)
Tegul turi, plotis man nėra tinkamas. Man elastingumo nereikia, stogo konstrukcija viena plokstuma be jokių įmantrių formų. Visas stogo sumustinis ir taip nežymiai viršys reikalaujamą A++ namo R verte. Geriau vietoje brangesnės vatos Siga juosta visą stogo ir sienų sandūros perimetra uzklijuosiu.


Knauf unifit plotis 1,2m, tai reiskia kad jei zignis gegniu / santvaru nera idealus galima pasidaryti po 1,2m ilgio vatos gabalus.

Jei stoge vietos siltinimui sociai as ir neislaidauciau, t.y. nedeciau unifit 32. Idomu kiek grubiai paroc extra plus kainuoja (unifit32 m3: 41 + PVM eur)?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VilkasPilkas: 25 sausio 2016 - 11:01
O kodel niekas nesvarstot Rockwool Superrock? Ir varza 0.035 ir pigesne uz Paroc'a g.gif
Atsakyti
QUOTE(VilkasPilkas @ 2016 01 25, 11:01)
Knauf unifit plotis 1,2m, tai reiskia kad jei zignis gegniu / santvaru nera idealus galima pasidaryti po 1,2m ilgio vatos gabalus.

Jei stoge vietos siltinimui sociai as ir neislaidauciau, t.y. nedeciau unifit 32. Idomu kiek grubiai paroc extra plus kainuoja (unifit32 m3:  41 + PVM eur)?

paroc extra plus is gatves atejusiam kaina ~ 34.50 eur + PVM
Papildyta:
QUOTE(balamūtas @ 2016 01 25, 12:40)
O kodel niekas nesvarstot Rockwool Superrock? Ir varza 0.035 ir pigesne uz Paroc'a g.gif

Svarsciau ir toki varianta, bet atidziau palyginus - tai net iki paprasto paroc extra kokybes truputi "nedatraukia". Kai kurios plokstes pakuoteje atrodo lyg butu is po traktoriaus ratu istrauktos.... Turiu keleta poku tiek Superrocko, tiek paprastos extra. Del visu vatu pasakysiu taip, kas svieziai uzsakoma tiesiai is gamyklos ir pristatoma i objekta greiciausiai bus geresnio stovio nei sandeliuota belekaip ant pliko lauko.
Atsakyti
QUOTE(vaikis_ @ 2016 01 25, 15:00)
paroc extra plus is gatves atejusiam kaina ~ 34.50 eur + PVM
Papildyta:

Svarsciau ir toki varianta, bet atidziau palyginus - tai net iki paprasto paroc extra kokybes truputi "nedatraukia". Kai kurios plokstes pakuoteje atrodo lyg butu is po traktoriaus ratu istrauktos....  Turiu keleta poku tiek Superrocko, tiek paprastos extra. Del visu vatu pasakysiu taip, kas svieziai uzsakoma tiesiai is gamyklos ir pristatoma i objekta greiciausiai bus geresnio stovio nei sandeliuota belekaip ant pliko lauko.


Mes paroc extra susiderėjom po 21,90 už kubą+PVM, neapžiūrinėjom labai atidžiai ir nečiupinėjom nei vienos iš tų vatų, žiūrėjom tiesiog pagal varžą. Dabar skaitau ir galvoju kame tie vatų kokybės skirtumai, nepaisant varžos skirtumo? Kuo paroc extra blogiau už extra plius?
Atsakyti
QUOTE(Zirzille @ 2016 01 25, 13:42)
Mes paroc extra susiderėjom po 21,90 už kubą+PVM, neapžiūrinėjom labai atidžiai ir nečiupinėjom nei vienos iš tų vatų, žiūrėjom tiesiog pagal varžą. Dabar skaitau ir galvoju kame tie vatų kokybės skirtumai, nepaisant varžos skirtumo? Kuo paroc extra blogiau už extra plius?

yra nedidelis skirtumos pacio plauso strukturoje, ne taip luzta kaip paprasta. Gal net ir maziau dulkiu.
Atsakyti