Įkraunama...
Įkraunama...

A, A+, A++, Pasyvus namas - 36

QUOTE(mariuzs @ 2016 03 11, 17:08)
norėtusi parketlenčių, su parketu ir buvo skaičiuotas projektas, kaip ir minėjai kad išgauti didesnį COP
bet vien kolektorių su tiek kilpų jau kainuos daug  g.gif


Pas mane grindų plotas apie 125m, tai gavosi 11 kilpų. Kadangi pas tave tarpai mažesni, tai ir kilpų skaičius didesnis. Mano vamzdžio metražas apie 620m gavosi.

Kaina ir pas mane didelė gavosi, bet korida naudojo pigesnias medžiagas, tai tokiom medžiagomis darant, kaina ir tiksliai pagal projektą darant gautūsi visai padori.

Kadangi pas tave parketlentės, tai labai augina termofikato temperatūrą, atkreipei dėmesį, kaip pas mane ji išaugo lyginant plyteles su laminatu? O su parketlentėm bus dar labiau.

Nors jei parketlentes dėti ne ant pakloto, o klijuoti, tai gal varža ir normos ribose bus g.gif

Nors abejoju, kad tankiau išvedžioti vamzdeliai leis ženkliau sumažinti termofikato temperaūrą, kurią augina didesnės šiluminės varžos grindų danga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mintas: 11 kovo 2016 - 17:27
QUOTE(Orginalus @ 2016 03 10, 13:54)
maniskis SS pradeda mest erora ir issijungia, jei uzsissuka daugiau nei puse ziedu, nes raso, kad vandens pratekejimas yra per mazas, todel realiai galiu uzsukineti tik 3 ziedus. O del 3 ziedu galiu  ir prisukti juos, kad negyvenamuose kambariuose butu zemesne temperatura. Tad vel reiktu pasibandyt uzsukus kelis ziedus, ar SS veiks be trukdziu

Labai keista situacija pas tave su ta error, užsisukus "daugiau nei pusei žiedų". 16mm vamzdžio 82 metrai nieko tragiško. Nesamonė, kad siurblys neprastumia. Koks cirkuliacinio siurblio modelis? Išvis kur tas cirkuliacinis siurblys sumontuotas? Kolektorius su balansiniais ir reguliuojančiais? Su kuo prisukinėji su balansiniais ar reguliuojančiais? Nepersistengiai prisukdamas, neužsukai visai? Pačiam montaže klaidų nėra ? Purvarinkis filtras ne per mažo pralaidumo (arba neužkištas)?

P.S. kokią tiksliai klaidą rašo ŠS?
Atsakyti
man buvo mintis vietoj kolektoriaus deti wawin trisakius 20mm-25mm-20mm (is trisakiu padaryti kolektoriu, alternatyvai tradiciniam kolektoriui, kai kolektorius 'bukas' ir visa laika atidaritas ant max.
makvezoj wavin trisakis ~5eur/vnt, pas didmeni santechn. pardaveja galima gauti per pus pigiau
(dar pipildomai uz dyka nuomaja irankius ir galima grazinti nenaudotas dateles)
tik kaip visada ta mintis atejo post factum, realizavau 'kolektoriniam' vandentiekiui ....


vyniok daugiau vamdzio su galimybe uzsukti/prisukti.
20mm gr.vamzdis 1-1.1Eur/m - galima paciam isivedioti (gerai butu ir antras zmogus pagalbon - uzlipti, prilaikyt, paplepet), ....

jei perdanga gelzb. ir IIa gr. sildymas - tai savo atveju nedejau jokiu siltalu ant perdangos,
perdanga+ tinklelis + gr. vamzdis+ scezke....
jei IIa grindys medines/parket. - tai sildysi Ia lubas smile.gif
(vata, puplasti deda ant IIa grin. - tai daugiau del zinksniu garso sugerimo - tai nesiparinau del to savo name )


QUOTE(mariuzs @ 2016 03 11, 18:08)
...bet vien kolektorių su tiek kilpų jau kainuos daug  g.gif

Atsakyti
QUOTE(well'as @ 2016 03 11, 18:04)
man buvo mintis vietoj kolektoriaus  deti wawin trisakius 20mm-25mm-20mm (is trisakiu padaryti kolektoriu, alternatyvai tradiciniam kolektoriui, kai kolektorius 'bukas' ir visa laika atidaritas ant max.
makvezoj wavin trisakis ~5eur/vnt, pas  didmeni santechn. pardaveja galima gauti per pus pigiau
(dar pipildomai uz dyka nuomaja irankius ir galima grazinti nenaudotas dateles)
tik kaip visada ta mintis atejo post factum, realizavau 'kolektoriniam' vandentiekiui ....


Vandentiekiui ir pas mane "savadarbis" kolektorius, o vat grindims savadarbio negalima.

Grindims reikia sureguliuoti, kad visos grindys šiltų tolygiai, ar vienos labiau, o kitos mažiau pagal poreikį. Reikalas tas, kad vieną kartą gerai sureguliavus, daugiau jau galėsi nereguliuoti, bet prieš pradedant eksploatuoti grindinį būtina jį subalansuoti, sureguliuoti. Su "savadarbiu" kolektoriumi to nepadarysi.
Atsakyti
QUOTE(mintas @ 2016 03 11, 18:13)
Su "savadarbiu" kolektoriumi to nepadarysi.

Dėk ant kiekvienos kilpos po kraną ir sureguliuosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2016 03 11, 17:19)
Iš Avensio II į Avensį III



patologinis atvejis biggrin.gif
Atsakyti
Paprastas pastebėjimas-jau turbūt pribrendo laikas įsikišti moderatoriams,o tai diskusija "nukrypo" visai į ..........
P.s. Gal visgi reiktų sukurti atskirą temą - GINČAS, arba AŠ ESU TEISIAUSIAS,O VISI KITI......?
Atsakyti
QUOTE(well'as @ 2016 03 11, 18:04)
man buvo mintis vietoj kolektoriaus  deti wawin trisakius 20mm-25mm-20mm (is trisakiu padaryti kolektoriu, alternatyvai tradiciniam kolektoriui, kai kolektorius 'bukas' ir visa laika atidaritas ant max.
makvezoj wavin trisakis ~5eur/vnt, pas  didmeni santechn. pardaveja galima gauti per pus pigiau
(dar pipildomai uz dyka nuomaja irankius ir galima grazinti nenaudotas dateles)
tik kaip visada ta mintis atejo post factum, realizavau 'kolektoriniam' vandentiekiui ....
vyniok daugiau vamdzio su galimybe uzsukti/prisukti.
20mm gr.vamzdis 1-1.1Eur/m  - galima paciam isivedioti (gerai butu ir antras zmogus pagalbon - uzlipti, prilaikyt, paplepet), ....

jei perdanga gelzb. ir IIa gr. sildymas - tai savo atveju nedejau jokiu siltalu ant perdangos,
perdanga+ tinklelis + gr. vamzdis+ scezke....
jei IIa grindys medines/parket. - tai sildysi Ia lubas smile.gif
(vata, puplasti deda ant IIa grin. - tai daugiau del zinksniu  garso sugerimo - tai nesiparinau del to savo name )


taip, vandentiekiui gal bus konstruojami kolektoriai, bet grindiniui tai norėčiau su debitomačiais

IIa. teks EPS 10cm dėti, nes prašovėm su keliais langais iki grindų, per aukštai iškelėm, reikia apie 20cm grindis kelti, tai be šiltalo neapsieisiu
Atsakyti
QUOTE(mariuzs @ 2016 03 11, 20:04)
taip, vandentiekiui gal bus konstruojami kolektoriai, bet grindiniui tai norėčiau su debitomačiais

IIa. teks EPS 10cm dėti, nes prašovėm su keliais langais iki grindų, per aukštai iškelėm, reikia apie 20cm grindis kelti, tai be šiltalo neapsieisiu


Dėl debitomačių, tai nežinau. Aišku geras dalykas, bet ir kainuoja atitinkamai. Iš esmės, tai jų reikės tik vieną kartą, be to, vien pagal juos sureguliuoti neužteks. Net ir srautams esant vienodiems, ilgesnės atšakos bus šaltesnės, trumpesnės šiltesnės, tad reikės dar ir po debitomačių šiek tiek pareguliuoti, be to norėsis ir skirtingų temperatrų skirtinguose kambariuose.

Na geras dalykas tie debitomačiai, bet ar jie verti didesnių pinigų vienam kartui?

Antras dalykas, kadangi pas tave du kolektoriai, teisinga būtų ir visam kolektoriui pastatyti po srauto reguliavimo vožtuvą. Ten būna tokie specialiai šiam reikalui. Papraščiau pirmiausiai teisingai srautus sureguliuoti tarp kolektorių ir tik po to reguliuoti kilpas.

Dėl grindų kėlimo, tai pas tave kartojasi mano problema, taip pat reikėjo kelti grindis. Tik pasvarstyk, ar ne pigiau su smėliu kelti. Aš kėlimui putplastį naudojau, nes turėjau daug atliekų, o ir pats smėlio tampyti nenorėjau. Jei samdysi darbuotojus, pasižiūrėk, kas labiau apsimoka. Kas dėl papildomo 2cm sluoksnio akmens vatos, tai žinok rekomenduočiau. Man patiko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mintas: 11 kovo 2016 - 20:33
QUOTE(Oksana79 @ 2016 03 11, 19:37)
Paprastas pastebėjimas-jau turbūt pribrendo laikas įsikišti moderatoriams,o tai diskusija "nukrypo" visai į ..........
P.s. Gal visgi reiktų sukurti atskirą temą - GINČAS, arba AŠ ESU TEISIAUSIAS,O VISI KITI......?


O aš manyčiau, kad be kelių asmeniškai adresuotų žodelių, ginčo metu parašytas tekstas papuola į temos ribas wink.gif.

Tegul vėliau beskaitantys žmonės susidaro teisingą vaizdą apie forumo dalyvius wink.gif.
Atsakyti
QUOTE(Oksana79 @ 2016 03 11, 19:37)
Paprastas pastebėjimas-jau turbūt pribrendo laikas įsikišti moderatoriams,o tai diskusija "nukrypo" visai į ..........
P.s. Gal visgi reiktų sukurti atskirą temą - GINČAS, arba AŠ ESU TEISIAUSIAS,O VISI KITI......?

aha, tik reiktu pavadint "Cibulis ir oponentai", jei amerikoniskam advokatu kontoru stilium, tai "Cibulis & Op." smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madwifi: 11 kovo 2016 - 21:22
QUOTE(madwifi @ 2016 03 11, 21:46)
aha, tik reiktu pavadint "Cibulis ir oponentai", jei amerikoniskam advokatu kontoru stilium, tai "Cibulis ir Op." smile.gif

doh.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Negaliu nustoji juoktis..... lotuliukas.gif
Atsakyti