Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas, 94 laida

QUOTE(Aimma @ 2016 04 24, 21:29)
Šiaip australų literatūros, kaip ir gyvenimo būdo, turbūt nelabai težinom, tai iš tokių knygų ir pažindinamės.  Dar pagalvojau, kad su literatūra ten nekažkas..


biggrin.gif
Taip, Australija ir man labai tolima. Kiek McCullough rašė, tiek ir pažįstama smile.gif

Kliftono kronikų skaičiau vieną knygą, ne pirmą. Tai manau, kad jei jau visas turi, pradėk nuo pradžių. Bet man tai ji šiaip sau pasirodė, kitų neieškojau.
Atsakyti
QUOTE(Aimma @ 2016 04 24, 21:29)
Ta pačia proga noriu paklausti apie forume ninėtas Kliftonų kronikas.[B] Parsinešiau iš bibliotekos 2 ir 5 knygas, ar reikia jas skaityti iš eilės, ar galima iš bet kokio galo?

Pirma gavau 2 dalį, vėliau - 1 dalį. Aišku, geriau nuo pirmos, bet suprasti galima. Lengvai skaitosi ax.gif
Atsakyti
Konsultacijų reikia biggrin.gif

čia beveik apie skaitymą - sūnui prisireikė pasimokyti skaityti rusų kalba. Pasiskambinėjau po kursus organizuojančias įmones - paprastai moko kalbėti, ne skaityti.

Niekas nesusidūrėt? pasiūlymų neturit? g.gif kur man jį dėti, a? cool.gif
Atsakyti
Reiktu kokiu komiksu rusu kalba, ada lengviau skaitosi su vaizdu, plus praktika kitokiai abecelei...tik vat klausimas, ar megsta komiksus ar panasia lektura 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2016 04 25, 12:56)
Reiktu kokiu komiksu rusu kalba, ada lengviau skaitosi su vaizdu, plus praktika kitokiai abecelei...tik vat klausimas, ar megsta komiksus ar panasia lektura 4u.gif


mintis gera. Bet komiksuose pakankamai aišku ir taip.

Sutariau su viena kursus organizuojančia įmone - pasiūlė individualias pamokas. Pabandysim.
Atsakyti
As taip daniskai mokiausi biggrin.gif tada mazdaug aisku, ar teisingai perskaitei, kai kalbos labai gera nemoki, o is paveiksliuko aisku apie ka veiksmas vyksta
Atsakyti
QUOTE(zis @ 2016 04 23, 13:42)
Mėgaujuosi distopija suaugusiems: Šachta. Ne tik nenuvylė, bet ir netikėtai pradžiugino, tikėjausi mažiau iš šios knygos. Rekomenduoju fantastikos ir distopijos žanro mėgėjoms.

Pagooglinau ir supratau, kad čia apie Hugh Howey "Wool" ("Silo" serijos pirmoji knyga).
Mano vyras ją skaitė į Kindle parsisiuntęs, labai patiko, prisideda prie rekomendacijų paminėtų žanrų mėgėjams 4u.gif
Atsakyti
Nu ka, perskaiciau as ta trilogija, ale mane pabaiga nuvyle...kazkaip happy endo tikejausi geresnio ax.gif
Atsakyti
Zodziu, pradejau skaityti A. Sileikos "Pirkiniai isimoktinai". Greiciausiai man ne humoro jausmo truksta, o vitamino B, nes skaityti ta knyga man liudna, skaudu, nors jumoras toks panasus i Dievu misko....gal toliau viskas susitvarkys, bet pirmi trys apsakymai kazkaip man juoko nesukele unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2016 04 21, 22:15)
O kas iskaites knyga buvo? Saltinis irgi rutraker? nes pvz. kai klausiau Rubina, tai kai kuriu skaitovu neimanoma klausytis, nors kalba gera doh.gif


sveikos smile.gif

Kadangi šiuo metu visai neturiu laiko skaityti popierinių knygų, tai kraunuosi iš rutraker'io ir klausau, klausau...

Skaitovus renkuosi beveik taip pat kruopščiai kaip ir knygas, todėl jau turiu savo mėgstamus (-as).

Blogas skaitymas sugadina visą reikalą, tačiau keista, pasitaiko, kad mėgstamas skaitovas, pvz., tas, kuris žiauriai gerai įskaitė B. Akunino knygas, visai netiko Donos Tart "Slaptos istorijos" perskaitymui, nors nei balso tembras, nei skaitymo kokybė nepakito g.gif

Apie skaitymo kokybę pasiskaitau komentaruose, todėl dažniausiai, jei atsiliepimai apie skaitovą blogi, net nesikraunu knygos, nors ji ir labai vilioja.
Atsakyti
Nu ka...atrodo B vitmaino isgerus pasitaise ir knygos suvokimas biggrin.gif perskaiciau Pirkiniai isimoketinai..megstu kanadieciu filmus, poziuri, jis kazkoks zmogiskas, o cia lietuvis ir toks paauglio poziuris, kaip keiciasi laikas, kaip gyvena zmones neteke Tevynes, kai jauciasi jis...galiu apsakyti, kad gera perskaicius knyga wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2016 04 27, 14:26)
Zodziu, pradejau skaityti A. Sileikos "Pirkiniai isimoktinai". Greiciausiai man ne humoro jausmo truksta, o vitamino B, nes skaityti ta knyga man liudna, skaudu, nors jumoras toks panasus i Dievu misko....gal toliau viskas susitvarkys, bet pirmi trys apsakymai kazkaip man juoko nesukele unsure.gif


Man tai viena įdomiausią praeitų metų knygų. Humoras plonas, subtilus ir liūdnas. O ko norėt? Išeiviai gi.
Jeigu rašyti knygą apie dabartinių pabėgėlių gyvenimą humoras irgi būtų toks plonas, kad net permatomas.

Bet labai vertinga knyga. Man pasirodė wub.gif
Atsakyti