Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 28

QUOTE(Juodai @ 2016 02 08, 15:15)
Ko nežinojot? Ką aš įsivaizduoju?  biggrin.gif  Jau šitas tikrai mažiausia turėtų Jums problemų kelti ir tikrai tai nebūtų pretekstas likti be indaplovės mirksiukas.gif .


ne ne. Tuo metu aplamai buvau svarstymuose, ar aplamai reikalinga ta indaplovė, ir jei būtų vat man kas tokias abejones išsakęs, kad gal neišeis įmontuot prie krašto, tai jaučiu net būčiau atsisakius tos minties aplamai, nes kitur ji paprasčiausiai netilpo.

Dabar tai tikrai neliksiu be jos biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Juodai @ 2016 02 08, 15:15)

Laikyt aš irgi nesugalvočiau, bet gal mažoj virtuvėj tai ir varijantas unsure.gif . O kodėl per daug sudėtingas nuėmimas?

gal todėl kad tik kartą mačiau reikalą nuimt, ir tą patį turbūt prašiau vyro biggrin.gif
man ten kažkodėl nejudinama baldo dalis atrodo.
Bet kokiom labai reti naudojamoms smulkmenoms sukišti ten tai gal ir visai mintis gera.
Atsakyti
QUOTE(yerena @ 2016 02 08, 16:24)
Tikrai variantas...O sudėtinga gali būti tada, kai virtuvė eina nuo sienos iki sienos (nišoje), o iš abiejų pusių palei grindis priklijuotos grindjuostės.

Tada turėtų būti ne ištisinis tas cokolis, o sudurtas. Pas mane dabar taip yra, bet sudurtas jis greičiausia ne dėl šitos priežasties, o dėl ilgio. Beje, gali būti, kad grindjuostės jau būna sudėtos statant virtuvinį, tuomet cokolis išpjaunamas kampuose, ane? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(*Convallaria* @ 2016 02 08, 16:27)
ne ne. Tuo metu aplamai buvau svarstymuose, ar aplamai reikalinga ta indaplovė, ir jei būtų vat man kas tokias abejones išsakęs, kad gal neišeis įmontuot prie krašto, tai jaučiu net būčiau atsisakius tos minties aplamai, nes kitur ji paprasčiausiai netilpo.

Oi, niekad taip nedarykit dėl vienos kitos abejonės schmoll.gif . Išsiaiškinkit viską iki galo. Juk dažniausia būna, kad tai abejonei paneigti yra kita nuomonė, ir ne viena.
Čia ne vien tik Jums taikau, sakau visiems, kas čia skaito mirksiukas.gif .
Turbūt pyktelėjo ant manęs viena narė, tačiau aš manau, kad reikia kiek įmanoma viską išsiaiškinti.
Truputį keista, kad tik dabar apie tą indaplovę krašte kalba išėjo, nes jau belekiek temų aš rašau tą patį prisiskaičius teorijos, kad gali būti sudėtinga (ne neįmanoma) ją sumontuoti krašte, ir tik dabar prasidėjo kitokios nuomonės su gyvais pavyzdžiais smile.gif . O gal praleidau kur unsure.gif

QUOTE(*Convallaria* @ 2016 02 08, 16:27)
gal todėl kad tik kartą mačiau reikalą nuimt, ir tą patį turbūt prašiau vyro biggrin.gif
man ten kažkodėl nejudinama baldo dalis atrodo.

Judinama, ir dar kaip judinama smile.gif. Ji fiksluojasi plastikiniais laikikliais prie spintelių kojelių. O įsivaizduojat, jeigu dar būtų pritvirtinta prie plokštės ir kokia vandens avarija įvyktų, o vyro nėr namuose - koks stresas moteriškei būtų biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2016 02 08, 16:34)
...cokolis išpjaunamas kampuose, ane? smile.gif

Teisingai. O kiek šeimininkų tokias smulkmenas įvertina (jei grindjuostė yra klijuojama po visų montavimų)? Nekalbant apie baldininkus, kurie dažniausiai dirba atmestinai ir būtinai pabrėž, kad "...taip niekas nedaro...tokie sprendimai yra neįmanomi..." ir t.t.
Papildyta:
QUOTE(Juodai @ 2016 02 08, 16:46)
...O įsivaizduojat, jeigu dar būtų pritvirtinta prie plokštės ir kokia vandens avarija įvyktų, o vyro nėr namuose - koks stresas moteriškei būtų biggrin.gif .

O rozetės? Kaip prie jų prieit, jei jos cokoliniame lygyje?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo yerena: 08 vasario 2016 - 15:55
QUOTE(Juodai @ 2016 02 08, 15:46)
Oi, niekad taip nedarykit dėl vienos kitos abejonės schmoll.gif . Išsiaiškinkit viską iki galo. Juk dažniausia būna, kad tai abejonei paneigti yra kita nuomonė, ir ne viena.
Čia ne vien tik Jums taikau, sakau visiems, kas čia skaito mirksiukas.gif .
Turbūt pyktelėjo ant manęs viena narė, tačiau aš manau, kad reikia kiek įmanoma viską išsiaiškinti.
Truputį keista, kad tik dabar apie tą indaplovę krašte kalba išėjo, nes jau belekiek temų aš rašau tą patį prisiskaičius teorijos, kad gali būti sudėtinga (ne neįmanoma) ją sumontuoti krašte, ir tik dabar prasidėjo kitokios nuomonės su gyvais pavyzdžiais smile.gif . O gal praleidau kur  unsure.gif


aš šiaip irgi už tai, kad išsiaiškinti.. o bet tačiau, kai milijonas reikalų ant galvos, būna nutinka taip, kad pasakė, kad negalima, tai nesigilini per daug ir galvoji, kad negali, o vertėtų gal pasigilint. tik ka visi mokomės iš savo klaidų dažniausiai.
Atsakyti
QUOTE(*Convallaria* @ 2016 02 08, 16:55)
būna nutinka taip, kad pasakė, kad negalima, tai nesigilini per daug ir galvoji, kad negali, o vertėtų gal pasigilint.

Na, tikiuosi niekur taip kategoriškai nepasireiškiau unsure.gif ...

Taip tap, trūksta visiem to laiko, o jei ir sugeba kas ilgiau pasianalizuoti, vistiek atsiranda praleistų dalykų biggrin.gif.
Žinoma, atsiranda ir labai praktiškų žmonių, kurie viską tobulai susidėlioja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 08 vasario 2016 - 16:08
QUOTE(yerena @ 2016 02 08, 15:06)
Nors ne manęs klausėte, bet kartą į kokius 2-3 mėn nusiimu ir iššiurbiu bei plaunu grindis po spintelėmis. Kiek pažįstamų laiko rėčiau naudojamus žemesnius daiktus Gabby_jz dydžio virtuvėje.


Šaunuolė. Retai tokius žmones sutinku. Dažniausiai žmonės gamindami naujus baldus virtuvei, sako - jojo, valysiu, šluostysiu... Sutinki po 5 metų.. Oj, ne, nei kart nebuvau nuėmus...

QUOTE(Juodai @ 2016 02 08, 15:10)
Neplaukioja, tai neplaukioja smile.gif . Sliekų neieškau, tik noriu teisingai viską suprasti, kad paskui drąsiai galėčiau kam nors sakyti, kad indaplovė krašte be problemų padaroma. Labai gerai pamenat, kad aš vis tvirtindavau, kad ją reikia montuoti tarp spintelių.

Cokolį buvau nuėmus naujoj virtuvėj pora katrų, senojoj irgi teko - šiaip dulkes išsikuopti ir kai vanduo išsiliejo, grindys laminatas.


Taigi ir vakar nuotraukų įdėta buvo iš interneto platybių, kur indaplovė krašte. Jei primodeliuota tokių virtuvių, tai turbūt yra kaip techniškai išspręsti tokį dalyką.
Įdėjau kaip yra pas žmones padaryta (ten kiek suprantu Ikea baldai), ten parodyta kaip pritvirtinta. *Convallaria* parašė, kad realiai pas ją jau yra, naudojasi, viskas ok. Jus, Juodai pati parašėt kiek kur kaip prie ko prisitvirtina, ir poto pavarot - "plaukioja" doh.gif
Jus tiesiog supraskit - tai padaryti įmanoma, galit drąsiai visiems siūlyti montuoti indaplovę šone ir tikrai indaplovė nešoks polkos plovimo metu ir indai neiškris...

Vienas būdas kaip tvirtinamas cokolis.
Youtube daug info yra... Tik nesuprantu kam čia nagrinėti tokius techniškas baldų gamybos puses. Geriau padėkit Elze7 susikurti virtuvę.
Atsakyti
QUOTE(yerena @ 2016 02 08, 16:52)
Teisingai. O kiek šeimininkų tokias smulkmenas įvertina (jei grindjuostė yra klijuojama po visų montavimų)? Nekalbant apie baldininkus, kurie dažniausiai dirba atmestinai ir būtinai pabrėž, kad "...taip niekas nedaro...tokie sprendimai yra neįmanomi..." ir t.t.

Daug šeimininkų visai neįvertina jokių smulkmenų ir aklai pasitiki baldininkais ir jų šventu "taip nieks nedaro" arba "visi taip daro" biggrin.gif . Dėl ko? Ogi todėl, kad ne visi kreipia į tai dėmesį, kad ne visi turi supratimą, kaip gali būti padaryta, kad ne visi sėdi šiame forume lotuliukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2016 02 08, 16:04)
Na, tikiuosi niekur taip kategoriškai nepasireiškiau unsure.gif ...


NE ne, čia aš aplamai kalbu.
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2016 02 08, 17:12)
Vienas būdas kaip tvirtinamas cokolis.
Youtube daug info yra... Tik nesuprantu kam čia nagrinėti tokius techniškas baldų gamybos puses. Geriau padėkit Elze7 susikurti virtuvę.

Tai gal uždarom temą, juk Youtube daug info biggrin.gif. Juokauju, nepykit labai 4u.gif .
Kodėl gi nepanagrinėti visokių niuansų? Dėl Elze7 virtuvės nuomonę jau vakar pasakiau.

Apie šį cokolio tvirtinimą ką tik rašiau - tai nėra "tropnas" pritvirtinimas, cokolį lengvai galima nuimti. Čia diskusija kilo dėl to, kaip paminėjot, kad cokolis prie šoninės plokštės pritvirtinamas.

Kodėl niekam nekliūna 100-asis klausimas apie šviesius blizgius fasadus? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 08 vasario 2016 - 16:24
QUOTE(Juodai @ 2016 02 05, 11:58)

Reziume: 1) jei turit kažkokių aukštesnių rakandų, kuriuos norėtumėt laikyti stalčiuje, darykite dviejų stalčių bloką, jei reikia su vidiniu žemu stalčiuku viršuje; 2) jeigu stalčiuje planuojami daiktai neviršija ~25/27cm, darykite trijų stalčių bloką, kur viršutinis ~14-15cm aukščio, kitų dviejų fasadai vienodo aukščio (rašau fasadai, nes realiai apatinis stalčius žemesnis gaunasi, nes jo fasadas apačioje dar dengia pačio bloko plokštę, tad stalčiaus dugnas yra aukščiau fasado atžvilgiu, nei aukštesnio stalčiaus); 3) jei turite daug mažų rakandų ir virtuvėje telpa daugiau nei 1-2 stalčių blokai, kodėl gi nepasidarius žemų 4-5 stalčių bloko rolleyes.gif .
Elementari matematika  ax.gif ...


Butinai pagalvokit paie stalciu auksti! Pas mane virsutinis tokio aukstumo kad netelpa samtis! - kliuka minusas naujai virtuvei...
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2016 02 08, 17:13)
...kad ne visi sėdi šiame forume lotuliukas.gif .

Bet kad forumu aplamai pasitikėti neįmanoma. Kiek būta situacijų (kalbu apskritai apie SM), kad pasireiškia "žinovas": prikuria hipotezių, skamba garsūs pareiškimai.. ir dingsta. O visos, kaip avelės, šventai tiki.
Gerbiu Jus, Juodai (kaip ir kai kurias kitas šios temos senbuves), už praktinius pasiūlymus bei logiškus atkalbinėjimus ir neįžvelgiu Jūsų postuose kritikos.

Geras baldininkas, Žmogus iš didžiosios raidės, yra užimtas projektais bent jau metams į priekį. Teko susidurti privačioj aplinkoj su vienu tokiu: seka naujausias tendencijas, technologijas bei jų praktinius pritaikymus. Bendradarbiavimo metu tampa artimu bičiuliu šeimininkams, išspaudžia maksimumą iš turimos erdvės bei idealiai pritaiko virtuvinį prie šeimininkų maisto gamybos įpročių. Yra vienintelis niuansas- jis renkasi klientus. Klientus, kurie turi konkrečią savo svajonių virtuvės viziją.
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2016 02 08, 16:21)
Tai gal uždarom temą, juk Youtube daug info biggrin.gif. Juokauju, nepykit labai  4u.gif .
Kodėl gi nepanagrinėti visokių niuansų? Dėl Elze7 virtuvės nuomonę jau vakar pasakiau.

Apie šį cokolio tvirtinimą ką tik rašiau - tai nėra "tropnas" pritvirtinimas, cokolį lengvai galima nuimti. Čia diskusija kilo dėl to, kaip paminėjot, kad cokolis prie šoninės plokštės pritvirtinamas.

Kodėl niekam nekliūna 100-asis klausimas apie šviesius blizgius fasadus?  biggrin.gif



Paminėjau, nes neseniai teko tvirtinti cokolį sunkiai prieinamoje vienoje vietoje štai tokiu tvirtinimu. Cokolis nusiima taip pat lengvai kaip tame filmuke kur įdėjau iš youtubo.



Pažiūrėkit kur žmonės indaplovę įmontavo. biggrin.gif

user posted image
Atsakyti