Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 28

QUOTE(kristinka_2010 @ 2016 02 08, 16:32)
Butinai pagalvokit paie stalciu auksti! Pas mane virsutinis tokio aukstumo kad netelpa samtis! - kliuka minusas naujai virtuvei...

Tai kokio aukščio Jūsų stalčius? (gylis koks?)
Pagal stalčių kiekį vejuosi Juodai - jau 17 turiu. Tikiuosi nieko daugiau nesugalvosiu, nes jau turėtų pradėti gamybą smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rarity: 08 vasario 2016 - 17:11
QUOTE(kristinka_2010 @ 2016 02 08, 17:32)
Butinai pagalvokit paie stalciu auksti! Pas mane virsutinis tokio aukstumo kad netelpa samtis! - kliuka minusas naujai virtuvei...

Žemojo stalčiuko fasado aukštis ne mažiau 14cm - samtis telpa, išbandyta biggrin.gif . Tiesa, pas mane nėra kažkokio specialaus dėklo įrankiam, bet ir jam esant tilptų. Jokiu būdu negalima to stalčiuko nusižeminti iki 10cm (kalbu apie fasado aukštį), net toks tiks nebent degtukams hihihi.gif. Vidiniai viršutiniai žemieji stalčiukai yra 10 cm aukščio, tačiau virš sumontuotų jų būna dar tie 4-5cm erdvės.
Bet... samtis samčiui nelygus... tad reikia matuotis sąvąjį ir pagal jį planuotis stalčiukus biggrin.gif .
O Jums matyt belieka samčius aplik gartraukį kabintis mirksiukas.gif. Juokas čia, įsivaizduoju kad jis Jums pro ašaras ax.gif .

QUOTE(yerena @ 2016 02 08, 17:36)
Bet kad forumu aplamai pasitikėti neįmanoma.

Be abejonės drinks_cheers.gif . Pirmiausia pasitikėti reikia savimi 4u.gif
QUOTE(yerena @ 2016 02 08, 17:36)
Gerbiu Jus, Juodai

Ačiū blush2.gif ... Aš Jus taip pat 4u.gif .

QUOTE(Ntu-Kpi @ 2016 02 08, 17:40)
Paminėjau, nes neseniai teko tvirtinti cokolį sunkiai prieinamoje vienoje vietoje štai tokiu tvirtinimu. Cokolis nusiima taip pat lengvai kaip tame filmuke kur įdėjau iš youtubo.

Tai Jūs baldininkė (-as)? g.gif Ačiū už pavyzdžius, žinosiu dabar, kad indaplovė krašte visai ne kosmosas ir patarinėsiu tai kitiems. Tik pridursiu, kad kai kuriems baldininkams tai gali pasirodyti sudėtinga, panašiai kaip stalviršio suklijavimas kampu be jokių pridėtinių juostų smile.gif. Gražiai suklijuotą stalviršį turėjau, tad užtikrintai sakiau, kad sujungimo juostos yra atgyvena, kad baldininkai matyt renkasi paprastesnį, greitesnį, pigesnį ne tiek kruopštumo reikalaujantį darbą, prikuria istorijų apie išsipūtusias siūles (jei taip ir nutinka, tai veikiausiai dėl broko) ir pan. O vat indaplovės net mačius nesu (gyvai) taip sumontuotos, bet žinosiu, kas turi ir gali pasidalinti patirtimi.
4u.gif

QUOTE(Ntu-Kpi @ 2016 02 08, 17:40)
Pažiūrėkit kur žmonės indaplovę įmontavo. biggrin.gif
http://s017.radikal....b913d5a8dcb.jpg

Va koks puikus pavyzdys, kai labai nori, tai ir vietą surandi daiktui thumbup.gif .

QUOTE(rarity @ 2016 02 08, 18:02)
Pagal stalčių kiekį vejuosi Juodai - jau 17 turiu. Tikiuosi nieko daugiau nesugalvosiu, nes jau turėtų pradėti gamybą smile.gif

Vuo kaip gerai thumbup.gif .
Atsakyti
Bute kai dariau virtuve, baldininkas patare nedengti cokolio, atseit bus vargo norint isvalyti, buvo kojeles uzdetos, tai as ten uzkisdavau skardas ir keptuves, tik kad praskalauti reikdavo pries naudojant, nes pridulkedavo. Dabar niekada tokios nesamones nesugalvociau, ypac turint vaiku, vietoj to kad pora kartu per metus nuimti cokoli ir isplauti, man reikedavo pora kartu per savaite ten landzioti ir valyti.
Atsakyti
QUOTE(miegale23 @ 2016 02 08, 21:48)
Bute kai dariau virtuve, baldininkas patare nedengti cokolio, atseit bus vargo norint isvalyti,



Pirma karta tokia nesamoe girdziu blink.gif blink.gif blink.gif neisivaziduoju virtuveje kiauru apaciu.... tai kaipgi ten pasiek ir isvalyt kai atvira viskas ir pridulka vienareiksmiskai ir visokiu trupiniu pritrupa g.gif
Man tas cokolio nuemimas tai kazkaip visai nesudetingas reikalas, taigi nesudetingai i plastmasiukus isikisa ir tiek. Atidarai 2-3 k /metus ir isvalai.
Atsakyti
QUOTE(rarity @ 2016 02 08, 17:02)
Tai kokio aukščio Jūsų stalčius? (gylis koks?)



Bijau sumeluoti bet ar fasadas ne 12cm..
Papildyta:
QUOTE(Juodai @ 2016 02 08, 20:55)
Bet... samtis samčiui nelygus... tad reikia matuotis sąvąjį ir pagal jį planuotis stalčiukus biggrin.gif .
O Jums matyt belieka samčius aplik gartraukį kabintis mirksiukas.gif. Juokas čia, įsivaizduoju kad jis Jums pro ašaras ax.gif .



Siaip tikrai nejuokinga, nes atrodo prasiau 12cm kad butu viduje, kazkur kazko nesusisnekejom.. O samtis tikrai nedidukas, netilps bulviu grustuve, o sluotele siaip ne taip tilpo.. bet jau milimetrai!

Vakar netiketai surinko valgomaji stala, savaitgali susuko sviestuvu dali vaizdas gereja, sviesos daugeja smile.gif reiks atnaujinti fotke smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinka_2010: 09 vasario 2016 - 09:53
QUOTE(kristinka_2010 @ 2016 02 09, 09:28)
Bijau sumeluoti bet ar fasadas ne 12cm..
Papildyta:
Siaip tikrai nejuokinga, nes atrodo prasiau 12cm kad butu viduje, kazkur kazko nesusisnekejom.. O samtis tikrai nedidukas, netilps bulviu grustuve, o sluotele siaip ne taip tilpo.. bet jau milimetrai!

Vakar netiketai surinko valgomaji stala, savaitgali susuko sviestuvu dali vaizdas gereja, sviesos daugeja smile.gif reiks atnaujinti fotke smile.gif

Įrankių dėklą dėjot? Be jo tai gal tilptų
Lauksim naujų foto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2016 02 08, 22:52)
Pirma karta tokia nesamoe girdziu blink.gif  blink.gif  blink.gif  neisivaziduoju virtuveje kiauru apaciu.... tai kaipgi ten pasiek ir isvalyt kai atvira viskas ir pridulka vienareiksmiskai ir visokiu trupiniu pritrupa g.gif
Man tas cokolio  nuemimas tai kazkaip visai nesudetingas reikalas, taigi nesudetingai i plastmasiukus isikisa ir tiek. Atidarai 2-3 k /metus ir isvalai.

Tai ir sakau, kad buvo ziauriai neprotingas patarimas, valyti gana sunku ir tikrai daznai reikdavo, jei tik suauge, gal ir reciau uztektu, bet su mazyliais tikrai reikia daznai tai daryti. Tiesiog pasidalinu savo patirtimi, gaila, kad manes niekas tada nepaprotino ir pasidariau tokia nesamone, nors dabar galvoju, gal ta cokoli nesudetinga padaryti g.gif .
Atsakyti
QUOTE(rarity @ 2016 02 09, 10:04)
Įrankių dėklą dėjot? Be jo tai gal tilptų
Lauksim naujų foto smile.gif


Taip dejau, visaip bandziau, bet netelpa sad.gif
Papildyta:
QUOTE(miegale23 @ 2016 02 09, 10:41)
Tai ir sakau, kad buvo ziauriai neprotingas patarimas, valyti gana sunku ir tikrai daznai reikdavo, jei tik suauge, gal ir reciau uztektu, bet su mazyliais tikrai reikia daznai tai daryti. Tiesiog pasidalinu savo patirtimi, gaila, kad manes niekas tada nepaprotino ir pasidariau tokia nesamone, nors dabar galvoju, gal ta cokoli nesudetinga padaryti g.gif .


Manau, kad tikrai galima, bet prie kojyciu jis tvirtinasi.
Atsakyti
Sveikos merginos, man rodos pamiršau parodyti, kam įdomu, kaip atrodo stiklas tarp spintelių smile.gif Jis nei klijuotas, nei priveržtas. Tiesiog tiksliai įstatytas ir su rozetėm prisuktas biggrin.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zemaiteki: 09 vasario 2016 - 13:46
QUOTE(zemaiteki @ 2016 02 09, 14:44)
Sveikos merginos, man rodos pamiršau parodyti, kam įdomu, kaip atrodo stiklas tarp spintelių smile.gif Jis nei klijuotas, nei priveržtas.

Grazu, norejau ir as, bet visdelto apsistojau ties plytelem, tikiuos kad siandien pabaigs http://www.part.lt/p...2ffad5ea459.jpg
Atsakyti
Paaiškinkite man, kodėl daug kas įrengia rozetes taip aukštai?
Atsakyti
QUOTE(yerena @ 2016 02 09, 16:51)
Paaiškinkite man, kodėl daug kas įrengia rozetes taip aukštai?


Įtariu, kad pas mane gali irgi taip buti...
O dėlto taip aukštai, kad "gudruolis" elektrikas žemiau nenuleidžia
Atsakyti