Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 28

QUOTE(kristinka_2010 @ 2016 01 21, 12:45)
Vakar pazaidziau su savo kampine spintele, tai visgi toks atidarymas man neptinka, neatrodo patogus...vienas atsidarytu i kaire, o veliau kitos i desine..

Kažkada buvo kalba apie tokio tipo dureles kampinėje spintelėje. Jos yra nepraktiškos ir nepatogios. Viena draugė atidarytas tokio tipo dureles prilaiko kairės kojos pirštais, nes jau buvo "taisyti" lankstų tvirtinimai prie šoninės plokštės spintelės viduje... Kyla klausimas ar Jūsų norimas variantas yra įgyvendinamas? Rankenėlės netrukdys atidarinėjant vieną iš pusių? g.gif Bent jau mano supratimu abiejų durelių iš karto neatidarysite.

P.S. mughetto , dėkite patalpos planą su matmenimis. Šaldytuvas neįmontuojamas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo yerena: 21 sausio 2016 - 14:47
Ačiū už pirmuosius komentarus 4u.gif
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2016 01 21, 15:30)

Tikiuosi dar ne, nes kol kas matau pakankamai didelę virtuvę, bet esminio dalyko - darbastalio tarp kaitlentės ir kriauklės beveik nėra.

Nebus labai didelė virtuvė, gaunasi spintelių masyvas užpildomas 3 m siena ties durimis, 3m priekinė siena ir nepilna 2m siena ties didziuoju langu, gaunasi 2 kampinės spintelės, apsisukimui vietos virtuvėje po apstatymo lieka 1,4 m, bet kriauklei įvadas jau padarytas. Darbastaliui ten visa kampinė spintelė 87x87 ( kai stovi virtuvės patalpoj tai kažkaip netrūksta visai ir vietos, kriauklę šiek tiek dar pastumti galėsim link indaplovės, kuri yra iškairės pusės šalia. 4u.gif

QUOTE(kristinka_2010 @ 2016 01 21, 15:38)
Man nepatiko kaitlentes vieta prie lango.. kelciau i prisinga puse..

pasidomėsiu pas vyrą, gal turės kokių minčių, blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(yerena @ 2016 01 21, 15:46)
P.S. mughetto , dėkite patalpos planą su matmenimis. Šaldytuvas neįmontuojamas?


Oi atsiprašau, neįmečiau planiuko.
user posted image
šaldytuvas neįmontuojamas, nenorėjau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(yerena @ 2016 01 21, 14:46)
Kažkada buvo kalba apie tokio tipo dureles kampinėje spintelėje. Jos yra nepraktiškos ir nepatogios. Viena draugė atidarytas tokio tipo dureles prilaiko kairės kojos pirštais, nes jau buvo "taisyti" lankstų tvirtinimai prie šoninės plokštės spintelės viduje... Kyla klausimas ar Jūsų norimas variantas yra įgyvendinamas? Rankenėlės netrukdys atidarinėjant vieną iš pusių?  g.gif  Bent jau mano supratimu abiejų durelių iš karto neatidarysite.



Vienos is dureliu turetu rankenele, o kitos bu be. Jos atsirytu tada kai kitos yra jau atviros.. Dabar pas mus taip yra.. Kazin kodel as ikarto nepagalvojau! doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2016 01 21, 15:30)
Pats kampinis mechanizmas pas jus geras. Jei galėjot tokį sau leisti, tai nesigailėsite.
Ar parodėt rankenėles baldininkui prieš užsakant virtuvę?
Jei taip, tuomet čia konstravimo klaida.
Tokiais atvejais reikia palikti platesnes (įvertinus rankenėlių aukštį) juosteles kampe. Žemiau nuotraukoje parodytos juostelės po 50 mm pločio. Iš esmės jas reikia daryti įvertinus rankenėlių aukštį ir kaip bus prisukamos prie durelių - ar vienam aukštyje ir darinėjant spinteles trankysis vieną į kitą ar skirtingame aukštyje.

Esmė tokia, kad pagal jūsų piešinį spintelė numeris du yra indaplovė ir jos atidarymo mechanizmas kitoks. Iš viršaus į apačią. O be to traukti artyn mechanizmo negali, nes po stalviršiu yra kaitlentė ir negali montuoti to kampinio mechanizmo prie kaitlentės. O nustūmus (kaip dabar) jau ir taip liečiasi ištraukiamos lentynėlės į dureles. Skambinau baldininkams. Sakė bandys pareguliuot. Ir gal įdės lankstų ribotuvą. Pasižiūrėsim, kaip patogiau.
Atsakyti
mughetto, keliese esate? Kur valgysite? Ką planuojate kitoje virtuvės dalyje, nuo virtuvės durų link 2 patalpos?
Atsakyti
QUOTE(yerena @ 2016 01 21, 16:49)
mughetto, keliese esate? Kur valgysite? Ką planuojate kitoje virtuvės dalyje, nuo virtuvės durų link 2 patalpos?


esam 4 žmogeliukai smile.gif o ten planuoju dėti valgomojo stalą su kėdėmis blush2.gif poto eina kolonos, jos taip pat bus užpildytos, mąstom su vyru daryt jas stiklines ( lentynos ir durelės iš abiejų pusių atsidarančios) ten sudėsim taures ir kitus stiklinius reikalus, kai nebenorėsim - išardysim ir paliksim kolonas smile.gif ko gero vienoje iš jų įtaisysim akvariumą smile.gif dar kolkas sprendžiu šį klausimą. priimtiniausias kolkas sprendimas su stiklinėmis spintutėmis, taip nereiks sveteinės apkrauti spintelėmis. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2016 01 21, 14:38)
Man nepatiko kaitlentes vieta prie lango.. kelciau i prisinga puse..

Gaila, kad mano virtuvė niekaip nepajuda iš mirties taško - negaliu pasidalinti jaitlentės po langu įspūdžiais. Bet draugė turi, tai labai patenkinta smile.gif
Beje, šiandien buvome termopale - pas juos atsirado naujas stalviršis 13mm. Yra lyg ir trys spalvos - rusva, pilka, juoda. Išsirinkome rusvą. Labai patiko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rarity: 21 sausio 2016 - 19:56
QUOTE(mughetto @ 2016 01 21, 15:19)
Nebus labai didelė virtuvė, gaunasi spintelių masyvas užpildomas 3 m siena ties durimis, 3m priekinė siena ir nepilna 2m siena ties didziuoju langu, gaunasi 2 kampinės spintelės, apsisukimui vietos virtuvėje po apstatymo lieka 1,4 m, bet kriauklei įvadas jau padarytas. Darbastaliui ten visa kampinė spintelė 87x87 ( kai stovi virtuvės patalpoj tai kažkaip netrūksta visai ir vietos, kriauklę šiek tiek dar pastumti galėsim link indaplovės, kuri yra iškairės pusės šalia. 4u.gif



Mano nuomone nepatogu ant kampinės spintelės darbuotis. Jus įsivaizduojat kad galit toje vietoje pjaustyti salotas ar kočioti tešlą?

Jei jau vanduo įvestas ir kriauklei vieta numatyta, tai bent pastumkit ją dešinėn kiek galima, o kaitlentę dėkit į priešingą pusę.


QUOTE(zemaiteki @ 2016 01 21, 15:42)
Esmė tokia, kad pagal jūsų piešinį spintelė numeris du yra indaplovė ir jos atidarymo mechanizmas kitoks. Iš viršaus į apačią. O be to traukti artyn mechanizmo negali, nes po stalviršiu yra kaitlentė ir negali montuoti to kampinio mechanizmo prie kaitlentės. O nustūmus (kaip dabar) jau ir taip liečiasi ištraukiamos lentynėlės į dureles. Skambinau baldininkams. Sakė bandys pareguliuot. Ir gal įdės lankstų ribotuvą. Pasižiūrėsim, kaip patogiau.


Nėra skirtumo kas yra spintelėje nr. 2 - ar stalčiai ar indaplovė ar tiesiog paprastai atsidaranti spintelė į šoną. Faktas, kad reikia įvertinti konstrukcijos metu, kad rankenėlės nesitrankytų.

Jei jau dabar mechanizmo lentynos liečiasi į dureles, tai faktas, kad blogai sumontuota.

Cia paziurekit nuotrauka su zaliom lekstem.
dar vienas pavyzdys
Dar youtube
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2016 01 21, 22:25)
Mano nuomone nepatogu ant kampinės spintelės darbuotis. Jus įsivaizduojat kad galit toje vietoje pjaustyti salotas ar kočioti tešlą?

Jei jau vanduo įvestas ir kriauklei vieta numatyta, tai bent pastumkit ją dešinėn kiek galima, o kaitlentę dėkit į priešingą pusę.
Nėra skirtumo kas yra spintelėje nr. 2 - ar stalčiai ar indaplovė ar tiesiog paprastai atsidaranti spintelė į šoną. Faktas, kad reikia įvertinti konstrukcijos metu, kad rankenėlės nesitrankytų.

Jei jau dabar mechanizmo lentynos liečiasi į dureles, tai faktas, kad blogai sumontuota.

Cia paziurekit nuotrauka su zaliom lekstem.
dar vienas pavyzdys
Dar youtube

Tai tiek aš pati suprantu, kad neturi liestis, bet sakau, kad jie negalėjo kitaip sumontuot, nes tada konstrukcijos pagrindą turėtų tvirtinti prie kaitlentės, o ne stalviršio, o tai blogai.... Na bet žadėjo atvažiavę dar pareguliuot.
Atsakyti
Kadangi temutė šita visada labai aktyvi, nors temai mano klausimai tink dalinai, tad nepykit blush2.gif
Planuoju virtuvės baldus baltus, stalviršį- natūralios medžio spalvos.
Kaip manote ar tik tokios medinės sienos?
P.S. lubos- baltos dailylentės.
Dėl grindų dangos neapsisprendžiu ar plyteles ar laminatą g.gif , tačiau link praktiškumo linkstu ties plytelemis kur pailgos formos.
Kokias tada patartumėte plyteles spalvos?
Ačiū mergaitės smile.gif
Rašant pagalvojau, o jei medines lenteles baltai apdoročiau? biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ingese @ 2016 01 22, 15:53)
Kadangi temutė šita visada labai aktyvi, nors temai mano klausimai tink dalinai, tad nepykit blush2.gif
Planuoju virtuvės baldus baltus, stalviršį- natūralios medžio spalvos.
Kaip manote ar tik tokios medinės sienos?
P.S. lubos- baltos dailylentės.
Dėl grindų dangos neapsisprendžiu ar plyteles ar laminatą g.gif , tačiau link praktiškumo linkstu ties plytelemis kur pailgos formos.
Kokias tada patartumėte plyteles spalvos?
Ačiū mergaitės smile.gif
Rašant pagalvojau, o jei medines lenteles baltai apdoročiau? biggrin.gif


Man atrodo labai svarbu sužiūrėti, kad nesusipjautų medžio rūšys, spalvos. Ir ar nebus per daug medžio.
Atsakyti
Po daug nesklandumu pagaliau ir as turiu virtuve. Nuotrauka kazkodel pavirto, bet esme matyti. http://www.part.lt/p...23678ec3388.jpg Turiu dar tik kelias dienas, kolkas dar nenusprendziau kas man patinka, o kas nelabai.
Atsakyti