Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namučiai

I nauja tema atnesu virusiuku, gaudykit wub.gif nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(19891010 @ 2016 01 19, 17:16)
I nauja tema atnesu virusiuku, gaudykit wub.gif  nestuke.gif  nestuke.gif  nestuke.gif  nestuke.gif  nestuke.gif


Gaudommmm nestuke.gif victory.gif
Atsakyti
Sveikos merginos... turėjom reikalų su IVF ir ne vieną. Liko vaistukų FRAXIPARINE 0,3 ml 15 vnt. Galioja iki 201702. Parduočiau po 2 EUR. Jei kam reikia rašykite asmeninę žinutę. Vilniuje atvešime nemokamai.
Visoms linkiu didžiausios sėkmės. Gaudykite stebukliukus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(19891010 @ 2016 01 19, 17:16)
I nauja tema atnesu virusiuku, gaudykit wub.gif  nestuke.gif  nestuke.gif  nestuke.gif  nestuke.gif  nestuke.gif


Griebiu vieną 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Taigi pasidariau hcg rezultatus, kadangi mums tai buvo pirmas ivf+tesa+icsi ir neesu labai apsiskiačiusi šia tema, tiesiog visad klausiau gydytojos,
norėčiau jūsu komentaro dariau hcg, kai buvo 12 dpį. Rezultatas 81

cia pačiame komentare, kuriame surasytos normos hcg 12dpį ~ 105 (min. 29)

Isodino 3 dienu embriona.. Ar viskas normaliai? Kazkaip negaliu patiketi, kad laukiuosi, jau gal nuo 8 dienos darausi testus ir visi rodo antra, bet neryškią juostelę..
Kada reikia pasirodyti klinikoje gydytojai? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(agniutte @ 2016 01 20, 11:27)
Taigi pasidariau hcg rezultatus, kadangi mums tai buvo pirmas ivf+tesa+icsi ir neesu labai apsiskiačiusi šia tema, tiesiog visad klausiau gydytojos,
norėčiau jūsu komentaro dariau hcg, kai buvo 12 dpį. Rezultatas 81

cia pačiame komentare, kuriame surasytos normos hcg 12dpį ~ 105 (min. 29)

Isodino 3 dienu embriona.. Ar viskas normaliai? Kazkaip negaliu patiketi, kad laukiuosi, jau gal nuo 8 dienos darausi testus ir visi rodo antra, bet neryškią juostelę..   
Kada reikia pasirodyti klinikoje gydytojai? rolleyes.gif


man 12 dpi buvo hcg 163. tau siulau pakartoti hcg. bus aiskiau wink.gif
Atsakyti
Kiaušintakių nepraeinamumas. Aš ir galvoju, ar pas ją ar pas jos vyrą eiti. O prieš kiek laiko darėtės 2 IVF? Įdomu kiek dabar kainuoja kartu sudėjus ir vaistus, nes aš dar dariausi kai buvo litai.

Papildyta:
Kaip gydytojas man irgi jis labai patiko, tik kai du IFV nepasisekė, tai galvoju gal pas kita bėgti (galvojau apie Žiobaką ar jo žmoną), bet Jūs gal teisi, gal reikia pakalbėti su Žėba ir išsiaiškinti kas buvo negerai ir bandyti pas jį... Net nežinau...
Atsakyti
Labas vakaras, merginos mirksiukas.gif
Jungiuos prie jusu pokalbiu smile.gif Pries tris metus dalyvavau tokiuose pokalbiuose ir planavimuose. Apturejau 3 IUI VK ir tada nubegom pas Zeba IVF daryti ir pasiseke is pirmo karto. Dabar sunui 3,5 metuku ir jau noretusi dukrytes. Kaupiuosi registruotis vel pas Zeba, truputi baisu... Kazin reikes vel hormonu tyrimus darytis? Gal pasidaryti ir su tyrimais vaziuoti i konsultacija... Ka manote?
Atsakyti
QUOTE(Reda35 @ 2016 01 20, 20:16)
Kiaušintakių nepraeinamumas. Aš ir galvoju, ar pas ją ar pas jos vyrą eiti. O prieš kiek laiko darėtės 2 IVF? Įdomu kiek dabar kainuoja kartu sudėjus ir vaistus, nes aš dar dariausi kai buvo litai.

Papildyta:
Kaip gydytojas man irgi jis labai patiko, tik kai du IFV nepasisekė, tai galvoju gal pas kita  bėgti (galvojau apie Žiobaką ar jo žmoną), bet Jūs gal teisi, gal reikia pakalbėti su Žėba ir išsiaiškinti kas buvo negerai ir bandyti pas jį... Net nežinau...


O vat as nuo zebos begau kuo tolyn, neradom benros kalbos su juo, ko pati klausiau, ta ir gavau, daugiau nieko. Ir siaip prigasdino..ai O pas Ziobakiene nuvaziavau, tai viska apziurejo, surase viska protokole, paaiskino viska, jei ruosiames ivf, o jei dar ne-irgi ka daryt, viska viska, ir galiu klaust jos ko noriu. Nu pirmas ispudis jo-per galva neglosto, kalba faktais, saltoka, gal jaucias tame aroganyiskumas, nzn, tipo jos tokia nuomone ir viskas. Bet nu as apskritai nesutikau gyd kuris glostytu galva. Kuo labiau bendraudavom, tuo kazkaip man ji artima dusiai pasidare. Viska paaiskina, net pati teiraujasi, visada atsako ar sms, ar el.pastu rasyciau. Atsake net tada, kai kalbejom apie kitus gydytojus, ir kitas klinikas su ja. Nu mano situacija ne is geruju...bet lb zmohiskai su ja ejosi bendraut. Suteike vilties, kuriA buvau praradus. Tai nzn.
Zinoma noreciau pas jos vyra pabandyt. Bet tai kaip dbr eit toj pacioj klinikoj?juk jis matys, kad pas jo zmona ejau..neisivaizduoju kaip sureaguos.
Vis mastau gal pabandyt pas Usoniene konsultacijai. Bet tiesa pasakius, as pas ja bijau. Situacija ne is lengvuju musu, ir bijau...nes ji kiek girdejus, lb grubi. O cia kai del smulkmenu apsiverkiu, tai nzn...
ivf turejau paskutini rugpjuti. Nepamenu tu kainu....gal 2600 euru gavos...as echoskopijai vazinejau pas savo gyd ne i vilniu, tai tas nieko nekainavo. Mes darem icsi. Nu bijau pameluot. Bet tikrai iki 3000.
QUOTE(vavute_raudonplauke @ 2016 01 20, 21:45)
Labas vakaras, merginos  mirksiukas.gif
Jungiuos prie jusu pokalbiu  smile.gif Pries tris metus dalyvavau tokiuose pokalbiuose ir planavimuose. Apturejau 3 IUI VK ir tada nubegom pas Zeba IVF daryti ir pasiseke is pirmo karto. Dabar sunui 3,5 metuku ir jau noretusi dukrytes. Kaupiuosi registruotis vel pas Zeba, truputi baisu... Kazin reikes vel hormonu tyrimus darytis? Gal pasidaryti ir su tyrimais vaziuoti i konsultacija... Ka manote?


as tai pasidaryciau tyrimus tuos pagrindinius fsh, lh, e2, tth, prl, ir eiciau pas ji, ziuet ka jis sakys.
Papildyta:
Gal yra norinciu siustis OVABOOST? Per sm taure, arba rasykit el.pastu taure212@gmail.com.
Pati noriu uzsisakyt kelis vnt ir ieskau kas dar noretu, butu pigiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupiks: 20 sausio 2016 - 21:06
QUOTE(debesyse* @ 2016 01 19, 09:08)
Linkiu, kad tai ir būtų smile.gif

ačiū mirksiukas.gif

QUOTE(Braškiukas @ 2016 01 19, 10:51)
Aha, pirmasis kartas, matomai taip optimistiškai į viską žiūriu  blush2.gif Gydytojas sakė, kad po suleistų blokuojančių vaistų mmm gali ateiti anksčiau, bet kol kas viskas pagal planą  smile.gif Laikysiu sukryžiavus kojas iki ketvirtadienio  lotuliukas.gif

O jūs LT darotės IVF?

tai ir gerai, reikia žiūrėt optimistiškai.
aš ne lt 4u.gif

QUOTE(19891010 @ 2016 01 19, 16:16)
I nauja tema atnesu virusiuku, gaudykit wub.gif  nestuke.gif  nestuke.gif  nestuke.gif  nestuke.gif  nestuke.gif
gaudau, imu paskutinį wub.gif
kiek tau nedaug liko.. pamenu iš temutės..


QUOTE(agniutte @ 2016 01 20, 11:27)
Taigi pasidariau hcg rezultatus, kadangi mums tai buvo pirmas ivf+tesa+icsi ir neesu labai apsiskiačiusi šia tema, tiesiog visad klausiau gydytojos,
norėčiau jūsu komentaro dariau hcg, kai buvo 12 dpį. Rezultatas 81

cia pačiame komentare, kuriame surasytos normos hcg 12dpį ~ 105 (min. 29)

Isodino 3 dienu embriona.. Ar viskas normaliai? Kazkaip negaliu patiketi, kad laukiuosi, jau gal nuo 8 dienos darausi testus ir visi rodo antra, bet neryškią juostelę..   
Kada reikia pasirodyti klinikoje gydytojai? rolleyes.gif

manau kad viskas normaliai, sveikinu. būtinai pasidaryk po 2 dienų hcg, kad pažėt augimą. tai klinika turi pasakyti kada pasirodyt gyd. turbūt tarp 6-8 sav bus pirmas vizitas.

QUOTE(pupiks @ 2016 01 20, 21:09)
Gal yra norinciu siustis OVABOOST? Per sm taure, arba rasykit el.pastu taure212@gmail.com.
Pati noriu uzsisakyt kelis vnt ir ieskau kas dar noretu, butu pigiau.

aš perku pati iš iherb, tad ačiū 4u.gif

iš ties tai nežinau ar gert dar ar ne. nežinau kiek jis padeda, o gal kaip tik ne? nežinau ką galvot. bandysiu kuo įmanoma natūr boostint savo sistemą.

o mes šiandien iš po konsultacijos. Gal čia kaip sako positive thingking bet kaip niekada pasijutau stipriai po gydytojo pokalbio, nei po pirmo nei po antro nejaučiau tiek palaikymo ir kad rūpi, kiek dabar. atrodė toks tikrai ir jis sukrėstas jei galiu taip pavadint. žinau kad mes tik vieni iš n + pacientų, bet kai kalbėjo atrodo tikrai skaitė ir gilinos ir viską prisimena ką praėjom, ir pats sako darysim viską ir keisim ,kad šis kartas būtų paskutinis bandymas ir iki galo pozityvus.
žodžiu leidau pirma kalbėt jam, sakau jei nieko gudro nesiūlys,tada jau bus nekas.
bet iš kart sako kad reikia keisti ir keisti daug.
tai nusprendė šį kart daryti trumpą protokolą (visi prieš buvo ilgi, pirmas su gonaliu 150 daugiau kiti du su menopur 150) ir vėl su gonaliu, bet didesne doze.
kodėl? todėl kad sako matau iš echo ir visų rezultatų potencialą, kad aš galiu priauginti daugiau folių,tik reikia tinkamų dozių ir vaistų ir jis mano, kad trumpu protokolu mano organizmas reaguos geriau.
žinoma, visada lieka tas procentas kad ir nebus atsako ar jis bus prastas, bet gi negali žinot kas bus kol nepradėsi doh.gif
tai dabar kaip tik 3 cd, šis ciklas paliekamas kaip yra. vasarį prasidėjus mm gersiu KT ir kovas bus IVF. kaip ir galvojau. Nu labai labai tikiuos, kad šis kartas mums suveiks kaip priklauso g.gif .

dar grįžom atgal prie embrionų, sako mano kiaušinėliai geros kokybės, bet paskiau susijungus embrionukai ne itin.
sėkmingu kartu buvo 6 ir 9 su nežymia fragmentacija. dabar tuo paskutiniu kartu buvo 5 ląst. su didele fragmentacija, tai realiai labai mažai šansų. plius tik du foliai, tai sako negerai. per mažai. jo akim pagal mano galimybes (turint omeny kad viena kiaušidė nefunkcionuoja beveik), turėti ~7 folius ok, ir išgaut 5 geras kiaušialąstes būtų pakankama.
AMH - buvo 2,08 ir po 1,5 m - 1,75 kai paklausiau ar drąstiškas kritimas, sako ne. pamiršau paklaust LH ir FSH doh.gif nu turėjau užsirašius ir nepaklausiau. nu bet šitą norėjau sužinot dar kart.

tiea paklausiau apie tą elonva, tai sako žino, bet mažai praktikuoja. Jis veikia daugiau moterims vyresnio amžiaus + kai nėra beveik jokios reakcijos, mano atveju sako dar nebandyčiau, nes kaip ir minėjo mano, kad potencalas yra užaugint pakankamai folių tik reikia tinkamų dozių.
nu tai ok sakau bandykim.

gal kokių komentarų bus? g.gif
Atsakyti
[quote=pupiks,2016 01 20, 21:09]
as tai pasidaryciau tyrimus tuos pagrindinius fsh, lh, e2, tth, prl, ir eiciau pas ji, ziuet ka jis sakys.

O siuos pasiulytus tyrimus reikia turbut daryti tam tikra ciklo diena? Bent jau atsimenu kad esu kazkokius darius ciklo pradzioje, o kazkokius ciklo pabaigoje. Gal padesite? 4u.gif
Atsakyti
[quote=vavute_raudonplauke,2016 01 21, 13:17]
[quote=pupiks,2016 01 20, 21:09]
as tai pasidaryciau tyrimus tuos pagrindinius fsh, lh, e2, tth, prl, ir eiciau pas ji, ziuet ka jis sakys.

O siuos pasiulytus tyrimus reikia turbut daryti tam tikra ciklo diena? Bent jau atsimenu kad esu kazkokius darius ciklo pradzioje, o kazkokius ciklo pabaigoje. Gal padesite? 4u.gif
[/quote]

lh, fsh, e2 - 2-4 c.d.
prl , tth sako bet kada. Bet tipo siaip rekomanduoja prl 21 c.d.
Atsakyti