Įkraunama...
Įkraunama...

Kanarų salos

Na ką... ir mes laukiam vasaros pratęsimo bigsmile.gif Kylam iš Varšuvos į Tenerifę gruožio 8d. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ppavasariss @ 2016 10 14, 10:04)
Na ką... ir mes laukiam vasaros pratęsimo  bigsmile.gif  Kylam iš Varšuvos į Tenerifę gruožio 8d.  wub.gif



Mes irgi..... reikia tiketis, kad orai nepaves ir rasim ta vasaros pratesima ;)
Atsakyti
Užbaigimui 4u.gif
Atsakyti
vacation1.gif
Atsakyti
Padedu užbaigti temą 4u.gif

Mes šiandien intensyviuose svarstymuose, ar verta bandyti pratęsti vasarą GK gruodžio antroje pusėje dešimčiai dienų. Kiek skaitinėju, tai kaip supratau, gruodis lietingiausias mėnuo, ech, galėtų kas tikslią prognozę gruodžiui įmestii biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Mes jau turim bilietus i Tenerife gruodzio 17 diena, ech kaip bus taip bus, vistiek silciau nei uk biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rrasytia @ 2016 10 18, 17:26)
Mes jau turim bilietus i Tenerife gruodzio 17 diena, ech kaip bus taip bus, vistiek silciau nei uk biggrin.gif  4u.gif


Lygiai ta pati mintis vis kirba galvoj prie pliusų keliauti į Kanarus gruodį biggrin.gif, kad ir kiek lytų ar apniukę būtų, vistiek bus daaaug geriau nei LT biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Amabel @ 2016 10 18, 18:42)
Lygiai ta pati mintis vis kirba galvoj prie pliusų keliauti į Kanarus gruodį biggrin.gif, kad ir kiek lytų ar apniukę būtų, vistiek bus daaaug geriau nei LT  biggrin.gif

As tai kazkaip svarstau, kad jei jau vasario men. nesusalom, tai neturetume susalti ir gruodi biggrin.gif Tik reikia pietine puse rinktis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ppavasariss @ 2016 10 18, 22:38)
As tai kazkaip svarstau, kad jei jau vasario men. nesusalom, tai neturetume susalti ir gruodi  biggrin.gif  Tik reikia pietine puse rinktis  mirksiukas.gif


aš, kaip supratau, gruodis mažiausiai komfortiškas mėnuo. Ar klystu? rolleyes.gif

Ieškom kur apsistoti ir ištiko lengvas šokas biggrin.gif, nemaniau kad GK taip brangu. Gal kas turite kokius apartamentus rekomenduoti? Masinių viešbučių nelabai norisi, o ir šiaip jų kainos be maitinimo nuo 1500 eurų blink.gif. Tenerifėj kiek pigiau, bet skrydis brangesnis.

Gal reikia ir į Azijos pusę nespjaut gruodžio atostogoms. Turbūt ne ką bragiau išeitų biggrin.gif


Atsakyti
Aš irgi buvau apšalus nuo viešbučių kainų, na bet pasiskaičiavau, kad Kalėdų laike man mažiau laisvų dienų imt reikia, tai vis tiek susitaupo. Jei su oru nepavyks - apsirengsim ir važinėsim po salą.
O ar apsimoka Tenerifėj motorolerius nuomotis?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti