Įkraunama...
Įkraunama...

Toms, kurioms nepavyko daug kartų

braske09 aišku pasivysi, žiūrėk jau kitą savaitę auksu puikuosies biggrin.gif

d'esprit ačiū už lentelę 4u.gif

R's... koks puikus savaitgalio planas bigsmile.gif Pailsėk ir pasikrauk geros energijos kuo daugiau thumbup.gif

2016-02-18 - žalia.

Atsakyti
Labas rytas,

18d zalia thumbup.gif
Atsakyti
labas, merginos 4u.gif

18 diena - žalia

QUOTE(R's... @ 2016 02 19, 06:17)
Niekada nekepiau burokėlių orkaitėje  blush2.gif
---
Išvažiuojam 5 Mamos,poilsiui ir relaksui,visų vaikučiai lieka su Tėčiais,o Mamos važiuoja vėdinti galvų ax.gif 

aš visada burokėlius kepu orkaitėje... niekada jų neverdu...
---
bet tai kaip smagu thumbup.gif
superinio savaitgalio, pailsėk, pasimėgauk tuo laiku thumbup.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

02.18 žalia 4u.gif

R, labai fainas savaitgalis, baltai pavydžiu thumbup.gif Smagiai pasibūti ir atsipalaiduoti 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas,

18d žalia, bet svoris kg per 2 d pakilo bigsmile.gif Nelabai suprantu nuo ko. Nelabai gerai miegu paskutinėm naktim ir nepakankamai, gal vanduo, gal kad savijauta tokia pusiau virusinė. Ar lašiniai sugrįžo biggrin.gif
R's gero ir smagaus savaitgalio. Super mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Hilde @ 2016 02 19, 10:03)
svoris kg per 2 d pakilo bigsmile.gif  Nelabai suprantu nuo ko.

ooo, mano draugė friends.gif
pasirodo, ne aš viena taip sugebu, ir negaliu to paaiškinti, nes nu rimtai neinu naktimis į spinteles saldainių ėsti cool.gif kad net ir dienomis jie taip apriboti, jog net silpna cool.gif ir svarbiausia - maistą prisižiūrėjau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Okokionera @ 2016 02 19, 08:57)

R's... koks puikus savaitgalio planas  bigsmile.gif  Pailsėk ir pasikrauk geros energijos kuo daugiau  thumbup.gif

2016-02-18  - žalia.



QUOTE(wicked @ 2016 02 19, 10:29)

bet tai kaip smagu thumbup.gif
superinio savaitgalio, pailsėk, pasimėgauk tuo laiku thumbup.gif



QUOTE(*Elli* @ 2016 02 19, 10:35)

R, labai fainas savaitgalis, baltai pavydžiu thumbup.gif Smagiai pasibūti ir atsipalaiduoti 4u.gif



QUOTE(Hilde @ 2016 02 19, 11:03)

R's gero ir smagaus savaitgalio. Super mirksiukas.gif

Ačiūūū Jums labai wub.gif
Pailsėsiu ir sugryšiu ir pažadu Jums parvešiu įkvėpimo ir motyvacijos lieknėti mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif
18d zalia.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

QUOTE(R's... @ 2016 02 19, 10:23)
Pailsėsiu ir sugryšiu ir pažadu Jums parvešiu įkvėpimo ir motyvacijos lieknėti  mirksiukas.gif

R's - labai lauksim grįžtant su uždegančia mus motyvacija ir puikiais įspūdžiais. Gero poilsio 4u.gif

Pa mane:
02.17 - žalia
02.18 - raudona
Kažkoks chaosas ir gyvenime, ir mityboj. Reikia tvarkytis smegenis.
Atsakyti
Šiandien (02.19) prisiduodu raudoną. Priešpiečiams suvalgiau pudingo indelį (pažeista saldumynų taisyklė), o vakarienei buvo trys ketvirčiai picos doh.gif
Bet kalorijų smarkiai neviršijau, pasportavau ir vandenį išgėriau 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Vakar ir šiandien (18d ir 19d) raudonuoju. Vakar turėjom svečių, tai valgyt gal dar ir normaliai valgiau, bet užtat pusė butelio vyno „ant galvos“ tikrai nedietiška lotuliukas.gif. Šiandien pribaiginėju keptą brownį, ledus, ir dar vakare gal išeisim alaus su kita kompanija. Man svorį mesti reiktų tik negyvenamoj saloj lotuliukas.gif
Atsakyti
02-16 raudona
02-17 žalia
02-18 raudona
02-19 žalia

Lyg taip biggrin.gif Raudonom dienom nesuvaikščiojau kiek reik.
Atsakyti