Įkraunama...
Įkraunama...

***Mūsų katytės ir katinėliai***

QUOTE(Weronica @ 2016 02 10, 14:16)
Gal dar pora-tris savaitėles, nes esu pripirkus bilietų į teatrus ir kiną. Tai norim nesusirgt ir visur sudalyvaut.

O į kiną nuo kelių metų einat? bigsmile.gif Norim jau saviškius nuvesti, kažin ar išsėdės tiek ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kivuka: 10 vasario 2016 - 14:17
Užėjo kaimynas biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Ar ten Bižu tokia pikta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Erendira @ 2016 02 10, 14:23)
Užėjo kaimynas  biggrin.gif

Bet pas jus tie kaimynai labai mėgėjai ant palangių užlipti ir spoksoti į vidų biggrin.gif Pas mus niekada kiemo katinai nešoka ant palangių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kivuka @ 2016 02 10, 15:27)
Bet pas jus tie kaimynai labai mėgėjai ant palangių užlipti ir spoksoti į vidų biggrin.gif Pas mus niekada kiemo katinai nešoka ant palangių  ax.gif


Tai jau, kad mėgsta... Užtai langai iš abiejų pusių nulapciuoti - yra vienas gauruotas juodulys, kuris per stiklą su Bižū kaunasi doh.gif biggrin.gif

Bet Morkius, žinokit, nerealiai didelis ir prašmatnus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Erendira @ 2016 02 10, 14:28)
Tai jau, kad mėgsta... Užtai langai iš abiejų pusių nulapciuoti - yra vienas gauruotas juodulys, kuris per stiklą su Bižū kaunasi  doh.gif  biggrin.gif

Įsivaizduoju laugh.gif laugh.gif Ypač kai šlapias ruduo/pavasaris ir visur makaliošės laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kivuka @ 2016 02 10, 15:31)
Įsivaizduoju laugh.gif laugh.gif Ypač kai šlapias ruduo/pavasaris ir visur makaliošės laugh.gif


taigi smile.gif ai, bet aš ramiiii, vistiek kitaip nebus irnesakyk.gif - prašils kažkiek - nusivalysiu, tiek tos bėdos.

Oš vidaus, beje, dar ir nunosiuoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Colomba @ 2016 02 10, 12:36)
O čia naujokas mano biggrin.gif gal kam be galo mielo ir linksmo apie vienerių metų katino? biggrin.gif


koks gražuolis bigsmile.gif wub.gif

Ačiū mergaitės už gerus žodžius 4u.gif
Atsakyti
Magnuna, mat kaip smile.gif bet graziai atrodo vistiek biggrin.gif

Oho, koks Pedro, Bizu, Runciaus, Matildos ir Zuzios kaimynas bigsmile.gif wub.gif Nu superiniai karciai thumbup.gif
Atsakyti
Morkius su kokiais gaurais, lyg ir neturėjo tokių bigsmile.gif
Ir Bižu kokią povyzą biggrin.gif

Kivuka, į kiną eisim pirmą kart, bet maniškė muzikiniam teatra 1,5-2 val išsėdi kaip niekur nieko tai kine manau irgi lengvai prabus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Erendira @ 2016 02 10, 15:02)
Kivio miegojimo pozos  thumbup.gif  Pas mane taip tik katės miega, katinai abu neišverčia pilvo. Nors kasyti duoda - tik kasyk. Užtai katės gali ir neįvertint pilvo kasymo  rolleyes.gif


Vaje, aš galiu tik Nikutės pilvuką paliesti. Tašės ir Fogi - šiukštu negalima.
Netgi jei atkiša, nevalia, oi nevalia...

Teta Magnuna, pas mus visi miega... Turbūt dėl lietaus. Net paukštukų per langą nematau. O mamka mane neseniai kišo po kranu - lindau prie Tašės... Nesusilaikiau, atsiprašau...

user posted image
Miegam kaip galim, - kas guli, kas sėdi...
user posted image
user posted image
Atsakyti
Vajeee, Erode, kaip tu galėjai doh.gif mieląją žaviąją Nikutę po kranu kišti blink.gif juk kranas skirtas vandeniui degustuoti o ne katytes po juo kaišioti g.gif Po teisybei aš kartais galvoju tą patį Kruopai padaryti kai ji man ankstyvą rytą prie durų į svečius eiti prašosi unsure.gif
Kaimyno Morkiaus apykaklė thumbup.gif turbūt eidamas į svečius paradinę apykaklę užsidėjo biggrin.gif bet panašu kad Bižū tai nesužavėjo smile.gif
Kivulis ilsisi wub.gif
Colombos naujokėlis tarsi kaukę būtų užsidėjęs smile.gif
Atsakyti