Įkraunama...
Įkraunama...

***Mūsų katytės ir katinėliai***

Colomba, kas per naujokytis? tooks mielas wub.gif
Atsakyti
Colombos naujokaitis wub.gif
Aist su ta odontologu diena 4u.gif as per savo atostogas gerai ja pasvesiu.... viena jau uzpliombino . Pirmad higiena, treciadieni protinis iseina is darbo. Po to matysim bandysiu paskutini dar protini atleist... vienam reiktu karuneles nzn at spesiu o pora dar kada ateity uzprotezuot.... taip kad svesiu... biggrin.gif
Kamuoja mane....
user posted image
Atsakyti
Azu, kaip gera Tave matyti su Vincu ir Toru wub.gif
Mamytei sveikateles 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Kelvis grazuolis wub.gif

Colomba, man Tavo fainuolis naujokutis i Inteligenta uznesa g.gif

Aist, su praejusia Siaubo kambario diena mirksiukas.gif

Kivuska kad issidrebes thumbup.gif karantinas matai jam...

Maniske bande ir koset ir karsciuot...bet tevo neapgausi...teko eit i mokyklele. Dabar jau linksmesne. Pradinukams visa kita savaite atostogu bigsmile.gif

Erendiriuko kaimynas kokis grazus rolleyes.gif
Atsakyti
Aist, su tavo diena. Jūs mumi labai reikaingi drinks_cheers.gif thumbup.gif

Azu, mmm kokis gražus selfis wub.gif

Fainas Erendiros kaimynas thumbup.gif Nūsiškio nebematau, bet gal todėl, kad grįžtu tik vakarais

Du nesuderinami dalykai: Tutukas ir nam nam ba ba

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo busycat: 10 vasario 2016 - 19:56
Azu - aš irgi visą odontologo dienos šventimo programą turiu 2,5 mėn smile.gif šiandien atbuvau vizitą, mačiau ir Aist prabėgant su žaviu sodriai rožiniu gydytojos darbo kostiumėliu smile.gif
Vincuko ir Azu selfis thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Vėtra.l @ 2016 02 10, 19:50)
Aist, su praejusia Siaubo kambario diena mirksiukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif aš tai šiandien pas Aist kolegę visai pakaifavau biggrin.gif man dar naują nuskausminimo būdą pritaikė, nu tikros kosminės technologijos, nes nupasakoti nemoku, toks panašiai kaip grąžtas aparačiukas, adatytė tokia plonytė kad išvis nejaučiau, vaistus po biškį leidžia, biškį pavibruoja, vos akių neišsinarinau bandydama nužiūrėti. Akys į šoną bėga, paskum akis ir burna, gydytoja tik sako "atsisukit labiau į mane", o aš jau užsimiršusi kur atėjau bandau sužiūrėti kas ir kaip ten vyksta biggrin.gif Gydytoja taip šiltai ir maloniai bendrauja, nu vienas malonumas - išstraksėjau po visko išsišiepusi biggrin.gif
Tutuko servyzas kokis dailus biggrin.gif kaip ir pridera kilmingai panelei thumbup.gif
Naujų katinų nuotraukų ba ba, tai biškį ne į temą - farširuotos paprikos
prieš orkaitę
user posted image
ir po orkaitės
user posted image
Atsakyti
Tutukas ba ba thumbup.gif duo est Tutai !!!! lotuliukas.gif
Magnunos paprikai wub.gif
kaimynas zavus Erendiros. O Kivio pilvo vikrutasai pas mus Vinco praktikuojami saznai
nupirkau garuose peruka radau uz 25€ . Dabar laukiu drauges su vyru su susiais po darbo. O ryt namo jau nuo labo ryto mausiu.....
Atsakyti
Sveikutes, nu as siandien labiau stebetoja nei rasytoja. Prisiziurejau groziu tai nerealiu- susipazinau su Azu katineliais, pasirode net aksominis Baukides belzebubas(labai jau retai pamalonina akeles mano), Tutuke nuostabi, Kiviuko koks pilvukas pukuotas, Siera leone tai isvis man uz sirdies suima(kaip kazkada minejau noreciau tokiu dvieju),Erendiros kaimynas tai ohohoh-liūūūts, Erodes augintiniai kazko liudnoki-buckis jiems, Colombos augintiniai labai zavus, o jau Magnunos gyventojai svaruoliai pedantai o paprikos... tyliu(prasau apie idara issamiau)
Aiste, su profesine svente tave 4u.gif esu pilna fobiju(psiciatras turetu ka su manim daryt) Viena is ju stomotologas. Nuo 1987 iki 2007m. nebuvus pas stomotologe( tikslaiu buvus, bet alpdavau-susidauzydavau kojas, kakta i grindis krisdama-paskui jau nebandziau eiti)Tai susigadinau du dancius kruminius. Paskui gavus IPATINGAI kantria ir svelnia stomotologe-pradejau lankytis kas pusmeti. Bet atsirado kita beda doh.gif pikinimas. Kaip supratau is stomotologo pokalbiu pas mane gomuris kazkaip arti kazko doh.gif as negaliu susilaikyti ir nepakenciu to jausmo kai kazkas gyliai viduje(ypac kai tvarko ten gyliai) ir mane ziauriai pykina-turime sustoti as apsiraminu ir vel tesiame-nu zodziu medali reikia duoti mano stomotologei...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cukrinė avelė: 10 vasario 2016 - 21:48
Magnuna, nepastebėjau Tavęs, atleisk- labai intensyviai šiandien darbavausi. Prieš darbą pasidariau kavos, pasidėjau ant stalo. Paskutinę pacientę išleidusi 20 val. atsidususi išgėriau šaltą kavą. doh.gif Ačiū už gražius žodžius kolegės adresu- ji išties yra puiki, atsakinga ir labai rūpestinga gydytoja. Ir, kaip jau Tu minėjai, turi modernų anestezavimo aparatą ( nedaug klinikų tokį gerą daikčiuką turi įsigiję mirksiukas.gif ).
https://m.youtube.co...h?v=UYq1MCV9Zl0
Visoms bijančioms linkiu susidraugauti su savo fobijomis, kad jos netrukdytų turėti sveikas ir gražias šypsenas. 4u.gif
Tutė tuščia lėkšTutė wub.gif
Erendiros kaimynas labai prabangus kavalierius wub.gif o aptapnoti nuseilėti sulaižyti langų stiklai ir pas mane. Ai, dzin, pavasarį nusišveisiu. rolleyes.gif
Viena iš meninio lango apipavidalinimo nosimi atstovė:
user posted image
Erodės kompanija laikinoje ramybėje 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aist: 10 vasario 2016 - 23:29
QUOTE(Aist @ 2016 02 10, 23:51)
Visoms bijančioms linkiu susidraugauti su savo fobijomis, kad jos netrukdytų turėti sveikas ir gražias šypsenas.  4u.gif

Aist, o gal turi tokia glusiuke kaip as paciente? Ka darot, kad taip nepykintu? ax.gif
Atsakyti
O as visai nebebijau odontologu... kadaise mirdavau kedese.maza kai greze sukiojausi vis zando nepragreze...bet veliau kai visus reikejo taisyt pripratau. O dar pries pora metu gyva nerva greze puse val nes niekaip nenusiskausmino. Viskas baimiu ner... taise danti klausia leist nuskausminamus. Sakau nereikia ne nerva gres.. n ieko treciadieni chirurgiskai raus... MB mano bijo paniskai dantu taisymo kaina jau jam 10tis tukstancius siekia.... ir nenuvarau niekaip
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Azucena: 11 vasario 2016 - 00:02
Nueina zmogelis pas psichiatra, sako bijau odontologu ir tamsos.... na gydytojas sako, su odontologais aisku, o tamsos ko ? zmogelis - o zinot kiek tamsoj odontologu slepiasi ??
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Apus, prajuokinai lotuliukas.gif
Baukide, dabar važiuoju darban, po pietų baigusi darbą parašysiu apie pykinimus. Tu tikrai ne viena tokia. 4u.gif
Azu, kol TB pas nenorės, nieko Tu jo nepakeisi. Daug būna antrų vyriškų pusių žmonos atitįsia gydytis, bet man čia vyro nebrandos požymis. mirksiukas.gif
Gražios ir darbingos visoms dienos! 4u.gif
Atsakyti