Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys

QUOTE(slepiuosi @ 2016 02 04, 21:47)
Turime, ji 45 cm gylio, plotis 60 cm, žinoma, idealiai tiktų nišoje atsukta priekiu kairėje pusėje, bet tada 60 cm lieka neišnaudota dešinėje... na, bandysiu dar mąstyti kitus variantus, be piešinuko labai sunku...


Na išties sunku suprasti kokia ten situacija, kad šonu skalbyklę statyti galite ir vieta išnaudojama, o priekiu nebe... Tikrai geriau būtų pamatyti piešinuką smile.gif
Atsakyti
Na grįžtu ir aš su savo projektu detalėms dėliot. Vyras jau savaitgalį vedžios vandentiekį, turiu tiksliai pasakyt, kur bus vandens kranai g.gif
Buvau nusibraižius projekta ir dušą taip:
user posted image

Noriu sienoje daryt nisines lentyneles, kad butu pasideti naudojamam sampunui, dusi zele. Galvijau daryti priesais sieneleje, kuri bus is gipso. Prisiziurejau houzz pavyzdziu, tai veiek visur yra lentyneles arciau duso - arba toje pat sienoje kur duso galvute arba per kampa. Galvoju gal priesais sieneleje bus per toli ir nepatogu g.gif
Duso kabinos dydis 110*115cm
Vyrui aisku patigiausia vandeni butu atvesti kur ta gipsine sienute,bet aisku orientuojuosi ne pagal tai, o kaip is tikruju butu patogiau smile.gif O gal pvz isvis galineje sienoje g.gif

Ir ar verta pvz padaryti duso viduje kokia vieta atsisedimui (nu suformuot ale suoliuka), nes vietos tam uztektu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žydriausia: 04 vasario 2016 - 21:13
QUOTE(Zirzille @ 2016 02 04, 20:03)
Na išties sunku suprasti kokia ten situacija, kad šonu skalbyklę statyti galite ir vieta išnaudojama, o priekiu nebe... Tikrai geriau būtų pamatyti piešinuką smile.gif

vat taip papaišiau, WC, kriauklės vieta nekintama, kriauklės noriu didesnės, viršuj spintutės negaliu kabinti, nes yra langas, skalbyklę dabar papaišiau kitaip, nors norėčiau ją kišti į kampą...
user posted image
Atsakyti
QUOTE(slepiuosi @ 2016 02 04, 23:05)
vat taip papaišiau, WC, kriauklės vieta nekintama, kriauklės noriu didesnės, viršuj spintutės negaliu kabinti, nes yra langas, skalbyklę dabar papaišiau kitaip, nors norėčiau ją kišti į kampą...


Na dabar jau aišku dėl ko tas kampas neišnaudojamas smile.gif panašu, kad nieko ten labai neišgalvosi, nes kriauklė priėjimą užstoja. Bet tame kampe ir į skalbinių krepšį priėjimas gan sudėtingas ir nepatogus lieka g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzille @ 2016 02 04, 22:46)
Na dabar jau aišku dėl ko tas kampas neišnaudojamas smile.gif panašu, kad nieko ten labai neišgalvosi, nes kriauklė priėjimą užstoja. Bet tame kampe ir į skalbinių krepšį priėjimas gan sudėtingas ir nepatogus lieka g.gif

drinks_cheers.gif todėl mąstau, kad gal geriau šalia kriauklės statyti skalbyklę nugara į sieną, kur langas, o čia liks atvira 60 cm erdvė, tai ant žemės padėsiu skalbinių krepšį, o viršuje per visą sieną kabinu spintelę su veidrodžiu ir jokio stalviršio.
Atsakyti
QUOTE(slepiuosi @ 2016 02 05, 01:01)
drinks_cheers.gif todėl mąstau, kad gal geriau šalia kriauklės statyti skalbyklę nugara į sieną, kur langas, o čia liks atvira 60 cm erdvė, tai ant žemės padėsiu skalbinių krepšį, o viršuje per visą sieną kabinu spintelę su veidrodžiu ir jokio stalviršio.


Tikrai geriau, nes liks bent jau atvira erdvė prie kurios galima prieiti, nei tuščias kampas (jame tikrai nelaikysite skalbinių krepšio - bus nepatogu) prie kurio priėjimo neturėsite. O skalbinių krepšys šalia praustuvo ir skalbyklės jau nebetelpa? Kiek ten pločio yra? Galbūt ir po stalviršiu viską gražiai, vienoje eilėje, įtalpintumėt?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Zirzille @ 2016 02 04, 23:13)
Tikrai geriau, nes liks bent jau atvira erdvė prie kurios galima prieiti, nei tuščias kampas (jame tikrai nelaikysite skalbinių krepšio - bus nepatogu) prie kurio priėjimo neturėsite. O skalbinių krepšys šalia praustuvo ir skalbyklės jau nebetelpa? Kiek ten pločio yra? Galbūt ir po stalviršiu viską gražiai, vienoje eilėje, įtalpintumėt?

Ačiū. Ten siena 2,35 m. Pagal rekomendacijas 25 cm nuo sienos iki WC, WC 35 cm, dar 25 cm iki spintelės, užima 85 cm. Lieka 1,5 m, iš jų 5cm nuo kitos sienos, skalbyklė 60 cm, jos prie spintelės neglausi, dar minus mažiausia 5 cm, kriauklei su spintele lieka 80 cm, man dar per mažai, nes labai noriu didelės... fobija iš buto, kur turim mažesnę nei maža blush2.gif
Stalviršis, kaip pas jus, man patinka, bet ar nėra per aukštai kriauklė? Aš norėčiau dubens, tai jam jau tikrai per aukštai būtų, bet ir taip pas mus kriauklė žemesnė už skalbyklę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo slepiuosi: 04 vasario 2016 - 23:25
Mes siandien gavome plyteliu pasiulyma, jopapa pagalvojau, kad man prireike tu triju voniu name biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2016 02 05, 16:16)
Mes siandien gavome plyteliu pasiulyma, jopapa pagalvojau, kad man prireike tu triju voniu name  biggrin.gif

Ką išsirinkote, jei ne paslaptis?
Atsakyti
https://www.tilelook.....er_id_in]=403
club marfil dekoras
lord marfin lygios
norejau labai bangeliu, bet kadangi dedam vertikaliai plytele, tai man jos nesiziurejo, nugalejo burbuliukai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo knopke*: 05 vasario 2016 - 18:14
QUOTE(Žydriausia @ 2016 02 04, 22:01)
Noriu sienoje daryt nisines lentyneles, kad butu pasideti naudojamam sampunui, dusi zele. Galvijau daryti priesais sieneleje, kuri bus is gipso. Prisiziurejau houzz pavyzdziu, tai veiek visur yra lentyneles arciau duso - arba toje pat sienoje kur duso galvute arba per kampa. Galvoju gal priesais sieneleje bus per toli ir nepatogu g.gif
Duso kabinos dydis 110*115cm
Vyrui aisku patigiausia vandeni butu atvesti kur ta gipsine sienute,bet aisku orientuojuosi ne pagal tai, o kaip is tikruju butu patogiau  smile.gif  O gal pvz isvis galineje sienoje g.gif

Ir ar verta pvz padaryti duso viduje kokia vieta atsisedimui (nu suformuot ale suoliuka), nes vietos tam uztektu  g.gif


Dėl lentynėlių tai manau svarbiausia yra teisingas nuolydis į išorę, kitaip turėsit galvos skausmą dėl valymo ir užsistovėjusio vandens. Aš daryčiau toliau nuo dušo galvos - ištiesti ranką nesunku, o pribėgusio vandens mažiau.

Suoliukas didesniam duše- atlenkiamas ar stacionarus (turiu tokį) yra gėris, dėl daugelio priežasčių. Vienintelis minusas, kurį įžvelgiu - papildomos išlaidos įrengimui.

tarpinis variantas iš Houzz - tikmedžio suoliukas - nori įsineši į dušą, nenori - išsineši
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Y2K: 05 vasario 2016 - 22:00
QUOTE(knopke* @ 2016 02 05, 18:13)
https://www.tilelook.....er_id_in]=403
club marfil dekoras
lord marfin lygios
norejau labai bangeliu, bet kadangi dedam vertikaliai plytele, tai man jos nesiziurejo, nugalejo burbuliukai biggrin.gif

kokios prabangios thumbup.gif ir vonia turbūt nemaža blush2.gif
Atsakyti