Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys

QUOTE(Y2K @ 2016 02 05, 21:59)
Dėl lentynėlių tai manau svarbiausia yra teisingas nuolydis į išorę, kitaip turėsit galvos skausmą dėl valymo ir užsistovėjusio vandens. Aš daryčiau toliau nuo dušo galvos - ištiesti ranką nesunku, o pribėgusio vandens mažiau.

Suoliukas didesniam duše- atlenkiamas ar stacionarus (turiu tokį) yra gėris, dėl daugelio priežasčių. Vienintelis minusas, kurį įžvelgiu - papildomos išlaidos įrengimui.

tarpinis variantas iš Houzz - tikmedžio suoliukas - nori įsineši į dušą, nenori - išsineši


Del lentyneliu tikiu, kad vyras sumeistraus teisingai ax.gif Nes pakabinamu kazkokiu nenoriu, o einama sampuna, kondicionietiu, dusi zele vis tiek reik kazkur po ranka pasidet. Tai galvoja apie nisas, tai jos butu toje gipsineje sieneleje priesais dusa g.gif

o del suoliuko, tai tikrai jeiu daryciau tai kazka stacionaraus, tokio tipo, kad butu is tu paciu plyteliu, bet galvoju ar tikrai jo reik g.gif Dabar turim dusi kabina, kame su vieta atsiset, tai gyvenime nenaudojau (nors kabina 80*80, tai realiai nelabai ir patogu ir gan zemai reiktu sest. Tai tas kampas naudojamas priemonems susidet, nes kai kampas toks yra, tai taip jau 7 metai jokia lentynele nestsirado duso viduje, tai sudedam viska ant to kampo doh.gif uztat ir galvoju ar tikrai reikalinga g.gif
user posted image
Atsakyti
Pas mus taip pat dušo kabina su vieta atsisėsti, pati kabina 90x90, paaukštintu padu, irgi pirkome su mintimi, kad kartais kaip vonią panaudosime, kad sėdėsime ant to paaukštinimo, bet realiai nė karto nepravertė paaukštintas padas, nebent tik tiek, kad kojas kelis kartus nusidaužiau biggrin.gif o lentynėlė irgi šampūnams susidėti , nes kita, kur aukščiau visokiais šveitikliais užimta smile.gif
Atsakyti
Nu kazkaip taip daryciau, tada gal dusa taip galineje sienoje link kampo g.gif
Nors kazkaip labiau linkstu nedaryt to suoliuko, nes lyg ir nepasigendu as jo g.gif bet galvoju gal del to, kad neturiu patogaus.... g.gif
user posted image

va cia realios patalpos ploto foto, Nisoje po laoiptais bus skalbimo masina ir galvoju kokia sienine spinta sluotoms, plovikliams, o jau nuo kampo iki to polistirolo butu dusas
user posted image
Atsakyti
Nusižiūrėjau programėlę iš jūsų - labai patiko, tik ar nėra, ar nemoku sienų ir grindų dizaino padaryti?
Atsakyti
QUOTE(slepiuosi @ 2016 02 05, 23:27)
kokios prabangios thumbup.gif ir vonia turbūt nemaža blush2.gif

gyvai jos labai paprastos, atrodo, nieko ypatingo ir akis i jas nukrypo tik trecia karta atejus i parduotuve biggrin.gif taip, vonios nemazos, apacioje tik maza vonia, dusas, wc ir maza kriaukle
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2016 02 06, 08:32)
taip, vonios nemazos, apacioje tik maza vonia, dusas, wc ir maza kriaukle

oho, nieko sau, mažytė, dar ir ten vonią su dušu įtalpinot. Pas mus tokia svečių vonia bus smile.gif
Atsakyti
Sveciu, apacioje maza, gale dusas, salia wc ir maza kriaukle
virsuje vonios didesnes, musu 10 kv, ten vonia, wc ir praustuvas
vat pas mergaites staciakampe tokia, tai ten ir dusas, ir vonia tilpo
Atsakyti
Gal kas zinote kur rasti antroje foto esancias plyteles? man jos labai labai labai grazios, tik neisivaizduoju kur rast unsure.gif nemoku ikelto foto, tad idedu facebook nuoroda biggrin.gif
gal kas galite padeti?? smile.gif

https://www.facebook...0...0103&type=3
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *magnifique*: 06 vasario 2016 - 10:15
QUOTE(slepiuosi @ 2016 02 06, 01:53)
Nusižiūrėjau programėlę iš jūsų - labai patiko, tik ar nėra, ar nemoku sienų ir grindų dizaino padaryti?


na as irgi dar nelabai daug ka moku su ta programele, tiesiog bandymu metodu. Sienu , grindu danga galima pasirinkti kai pasizymi siena ir tada spaudi ant i raides meniu ir leidzia pasirinkti spalvas. Nu lygtai taip kazkaip buvo..... g.gif
kazkur buvau radus berods ir lubas slaitines, o va vakar niekaip neradau kaip tai padaryt doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2016 02 06, 13:32)
kazkur buvau radus berods ir lubas slaitines, o va vakar niekaip neradau kaip tai padaryt doh.gif


Įsijungus patalpos planą pasižymėkite sieną, nuo kurios šlaitinės lubos prasideda, išmes sienos nustatymus, apačioje yra sloping ceiling, paspaudus yes galėsite susivesti reikiamus šlaitinių lubų matmenis: aukštį ir gylį smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zirzille: 06 vasario 2016 - 12:53
QUOTE(*magnifique* @ 2016 02 06, 11:12)
Gal kas zinote kur rasti antroje foto esancias plyteles? man jos labai labai labai grazios, tik neisivaizduoju kur rast  unsure.gif  nemoku ikelto foto, tad idedu facebook nuoroda biggrin.gif
gal kas galite padeti??  smile.gif

https://www.facebook...0...0103&type=3

pirmoji foto labai panasi i mano plyteles, turi ciut blizgumo ir is saves grioveliu ax.gif man pirma foto grazesne 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(miegale23 @ 2016 02 04, 11:47)
Bute turejau spizine, gera, tvirta vonia, bet vanduo is siaupo gana smarkiai siltesnis turedavo begti, kol ja pasildydavo, bet kai jau isildavo galedavau ramiai 15min paguleti, poto jei dar noredavau pabuti, reikdavo dasileisti silto  vandens. Bet girdejau, kad jas apipurskia putomis ir dar ilgiau siluma islaiko. I nama issirinkau is brangesniu akriliniu, jos tokios kietesnes ir normaliai atrodo, o isyla labai greitai, is iprocio vis siltesni vandeni leidziu, poto turiu salto dasileisti, nes ilipti nebegaliu. Akmens mases man labai grazios, bet sveciavausi pas drauge, kuri turi akmens mases, gyvenau savaite pas ja, bet maudziaus tik po dusu, megstu as beveik karsta vonia, o ja pavykdavo tik silta prisileisti, tai man jokio malonumo joje madytis. Bet jau jos ilgaamzes ir visaip kitaip geros, gal dabartines ir nebetokios saltos.


Man vienas iš pagrindinių kriterijų, kad vanduo greit neatšaltų, kadangi mėgstu pagulėti vonioje ne 10 min. blush2.gif Tai kaip supratau tokiu atveju geriausias pasirinkimas akrilinė vonia g.gif
Atsakyti