Įkraunama...
Įkraunama...

Kvepalų naujienos

Va, štai jums naujiena - griebkit EDT, kol yra biggrin.gif

http://www.fragranti...arfum-8658.html
Atsakyti
Iš komentarų:

"Coromandel: the new EDP smells like my EDT from 2007, the current EDT smells like lukewarm water.
La Pausa: the EDP is rounder, sweeter, not as harsh (especially in the opening) as the EDT.
No 18: EDP smells like my EDT from 2010, I didn't smell the current EDT. Etc.
So, it looks like the EDP may just be an excuse to go back to the original formulas and ask more money for it."
Atsakyti
rodos čia nedėjau šitos odos - labai gera, tarp kitko, kas supranta biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(LEEja @ 2016 10 25, 17:28)
rodos čia nedėjau šitos odos - labai gera, tarp kitko, kas supranta biggrin.gif
user posted image

FB maciau naujienele sita ,labai patinka oda ,o dar ir Ambra nuostabi Rania .. Daug tikiuosi is odos ....
Atsakyti
QUOTE(jottauute @ 2016 10 25, 23:07)
FB maciau naujienele sita ,labai patinka oda ,o dar ir Ambra nuostabi Rania .. Daug tikiuosi is odos ....

man ši odelė geresnė už ambrą, dabar odų metas, ūdai eina į pavėsį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(LEEja @ 2016 10 26, 08:24)
man ši odelė geresnė už ambrą, dabar odų metas, ūdai eina į pavėsį biggrin.gif

Nu va ,o as nusipirkau kaip tik viena uda ir dar seniena LM .. biggrin.gif
Dumsiu testuot Rania j oda ,dar Tauer wub.gif yra nebandytu dalyku ,senokai buvau jau ..
Laaaabai odinius kvepalus megstu wub.gif
Atsakyti
Štai koks grožis
user posted image
Atsakyti
Elie Saab NUIT NOOR
vartotojo įkelta nuotrauka

Kažkaip visai nevilioja g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pink Pepper: 15 lapkričio 2016 - 11:32
aš tai jais nesidomiu, bet gal yra gerbėjų

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Drąsiai doh.gif Juos tik Sexshopuose (ar vyriškų kvepalų skyriuose)pardavinėti lotuliukas.gif Kas čia per mada užėjo tokių nesąmonių - kablukai, vaginos, balnakilpės...
Nepavyksta sukurti originalaus kvapo, tai bando imti rinką iššaukiančia buteliuko forma. Liūdna...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo theorema: 16 lapkričio 2016 - 10:50
QUOTE(theorema @ 2016 11 16, 10:49)
Drąsiai doh.gif Juos tik Sexshopuose (ar vyriškų kvepalų skyriuose)pardavinėti lotuliukas.gif Kas čia per mada užėjo tokių nesąmonių - kablukai, vaginos, balnakilpės...
Nepavyksta sukurti originalaus kvapo, tai bando imti rinką iššaukiančia buteliuko forma. Liūdna...

Iš buteliuko nesupratau idėjos, bet kai pamačiau dėžutę, viskas aišku pasidarė doh.gif Ir kodėl, jų manymu, moteris ir merginas turėtų pritraukti toks dizainas?
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2016 11 16, 15:11)
Iš buteliuko nesupratau idėjos, bet kai pamačiau dėžutę, viskas aišku pasidarė doh.gif Ir kodėl, jų manymu, moteris ir merginas turėtų pritraukti toks dizainas?

nes mano cinišku požiūriu nemažai jų save pateikia kaip mėsą arba vaikčiojančią vaginą, kurią vyrai turėtų norėti išdulkinti
atsiprašau už išsireiškimą, bet nu... yra tokia kategorija....
Atsakyti