Įkraunama...
Įkraunama...

Plepam ir ieškom draugų

QUOTE(Klasta @ 2016 03 08, 19:13)
.. jau po operacijos. Operacija sudėtinga, o ypač kai pacientas ne jaunuolis...
Panašu, kad laukia dar ir chemija....

------
ir aš noriu paspoksoti, kaip Staska užaugo, kaip Raimuko mergina iš Londono šalies (nepatikėsi, maniškė ją dar prisimena  biggrin.gif )
beje, Raimukas mus visiškai apleido....kaip  ir daugelis kitų...
----------------
Džigitei yra pažadėtas šuo (kai bus aštuntokė ). Manau, kad tuo metu labiau bernai pradės rūpėti nei šuo  mirksiukas.gif .. Bet kokiu atveju, kaskart kai lyja /sninga/ar vyrauja "geras" lietuviškas  oras , širdyje džiaugiuosi, kad neturim šuns  blush2.gif

Stiprybės visai šeimai.
----------
Tu neturi FB?
Raimukas labai užsiėmus dama.
----------
O tu pablūdai su tokiais pažadais? Aš Staskai esu pasakius, kai jai bus 18 ir ji gyvens savo namuose tada galės augint ką tik norės, tai žada kiaules ir arklius augint, dar šunis su katinais. Aš nieko prieš. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Upjora @ 2016 03 08, 22:44)
Stiprybės visai šeimai.
----------
Tu neturi FB?
Raimukas labai užsiėmus dama.
----------
O tu pablūdai su tokiais pažadais? Aš Staskai esu pasakius, kai jai bus 18 ir ji gyvens savo namuose tada galės augint ką tik norės, tai žada kiaules ir arklius augint, dar šunis su katinais. Aš nieko prieš.  biggrin.gif

ačiū. Tavo tikėjimas padeda ...
-----------
Turiu...bet, manęs nėra tarp draugų...
-------
gal aš naivi, bet iki aštuntos klasės dar 7 metai blush2.gif ....
Beje, draugė į žirgyną užsirašė doh.gif , tai maniškė bando mano nervų stiprumą ...
Atsakyti
QUOTE(Klasta @ 2016 03 08, 19:54)
ačiū. Tavo tikėjimas padeda ...
-----------
Turiu...bet, manęs nėra tarp draugų...
-------
gal aš naivi, bet iki aštuntos klasės dar 7 metai  blush2.gif ....
Beje, draugė į žirgyną užsirašė  doh.gif , tai maniškė bando mano nervų stiprumą ...

Klasta, nueisiu į bažnyčią ir uždegsiu žvakę, juk reikia tikėt.
---------
Tai pulk į draugus, ar tau į Skype įmest nuotraukyčių?
---------
Nu, 7 metai nėr mažai. Bet mane baugina gyvulys namie. Aišku, aš turėsiu šunį, kai išeisiu į penCiją. Du. Mini šnaucerius. wub.gif wub.gif wub.gif



Spėkit kas šiandien išlaikė vairavimo egzaminą? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Upjora @ 2016 03 09, 13:22)

Spėkit kas šiandien išlaikė vairavimo egzaminą?  cool.gif


bigsmile.gif wow! sveikinu!!! Ir baltai baltai pavydziu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Upjora @ 2016 03 08, 00:14)
Juk turit akvariumą, užtenka tau gyvulių namie. Aš noriu tave apsagot nuo minties apie katiną. hihihi.gif

Nu, ko jau ta Staska tau tokia graži? Man ji-eilinė maišytų bruožų mergikė


Ai tas akvariumas...nelaiko man nervai su žuvim, tos kurios turi būti gerietės man gaunasi atvirkščiai...gerietės "uždūchina" blogietes doh.gif dabar galvoju,kad noriu aksolotlio (buvau radus skelbimą)...

Va tie maišyti bruožai mane ir "veža"



QUOTE(Klasta @ 2016 03 08, 21:13)
baikit sirgt, pavasaris ant nosies, reik jūrinį sezoną atidarinėti  mirksiukas.gif , arba standartiškai mini zoo  blush2.gif
-----------
jei labai reikia, prie darbo trainiojasi, tuoj apsivaikuos,parašyk, kiek "štukių" pagaut  lotuliukas.gif , aprūpinsim ir tave, ir tavo giminę

Džigitei yra pažadėtas šuo (kai bus aštuntokė ).



Prisiduodam (visoms),kad pajūrio sezonas jau atidarytas thumbup.gif kiek pravaikščiojom? Kokias 2 valandas ane? Oras pagal užsakymą thumbup.gif

nenoriu dvarniaškų lotuliukas.gif

gudriai pažadėta g.gif aš nerizikuočiau ax.gif pas mus galima ir nepraslįsti su tokiu pažadu...


Upjora bigsmile.gif kada laistom???????? bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Upjora @ 2016 03 08, 00:14)
Juk turit akvariumą, užtenka tau gyvulių namie. Aš noriu tave apsagot nuo minties apie katiną.

Nu, ko jau ta Staska tau tokia graži? Man ji-eilinė maišytų bruožų mergikė


Ai tas akvariumas...nelaiko man nervai su žuvim, tos kurios turi būti gerietės man gaunasi atvirkščiai...gerietės "uždūchina" blogietes doh.gif dabar galvoju,kad noriu aksolotlio (buvau radus skelbimą)...

Va tie maišyti bruožai mane ir "veža"



QUOTE(Klasta @ 2016 03 08, 21:13)
baikit sirgt, pavasaris ant nosies, reik jūrinį sezoną atidarinėti  mirksiukas.gif , arba standartiškai mini zoo
-----------
jei labai reikia, prie darbo trainiojasi, tuoj apsivaikuos,parašyk, kiek "štukių" pagaut 

Džigitei yra pažadėtas šuo (kai bus aštuntokė ).



Prisiduodam (visoms),kad pajūrio sezonas jau atidarytas thumbup.gif kiek pravaikščiojom? Kokias 2 valandas ane? Oras pagal užsakymą thumbup.gif

nenoriu dvarniaškų lotuliukas.gif

gudriai pažadėta g.gif aš nerizikuočiau ax.gif pas mus galima ir nepraslįsti su tokiu pažadu...


Upjora bigsmile.gif kada laistom???????? bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Upjora @ 2016 03 08, 00:14)
Juk turit akvariumą, užtenka tau gyvulių namie. Aš noriu tave apsagot nuo minties apie katiną.

Nu, ko jau ta Staska tau tokia graži? Man ji-eilinė maišytų bruožų mergikė


Ai tas akvariumas...nelaiko man nervai su žuvim, tos kurios turi būti gerietės man gaunasi atvirkščiai...gerietės "uždūchina" blogietes doh.gif dabar galvoju,kad noriu aksolotlio (buvau radus skelbimą)...

Va tie maišyti bruožai mane ir "veža"



QUOTE(Klasta @ 2016 03 08, 21:13)
baikit sirgt, pavasaris ant nosies, reik jūrinį sezoną atidarinėti  mirksiukas.gif , arba standartiškai mini zoo
-----------
jei labai reikia, prie darbo trainiojasi, tuoj apsivaikuos,parašyk, kiek "štukių" pagaut 

Džigitei yra pažadėtas šuo (kai bus aštuntokė ).



Prisiduodam (visoms),kad pajūrio sezonas jau atidarytas thumbup.gif kiek pravaikščiojom? Kokias 2 valandas ane? Oras pagal užsakymą thumbup.gif

nenoriu dvarniaškų lotuliukas.gif

gudriai pažadėta g.gif aš nerizikuočiau ax.gif pas mus galima ir nepraslįsti su tokiu pažadu...


Upjora bigsmile.gif kada laistom???????? bigsmile.gif
Atsakyti
Puuupi, ačiū, negalėjau patikėt, kai išgirdau, kad išlaikiau. Tu irgi susiimk į rankas ir užsiregistruok. Gyventum čia, siūlyčiau savo instruktorių, nesu turėjus geresnio mokytojo.


Pūkita, nereikia tris kartus kartot. Atšvęsim. Kai tik susitiksim.
Atsakyti
QUOTE(Upjora @ 2016 03 09, 21:18)
Pūkita, nereikia tris kartus kartot. Atšvęsim. Kai tik susitiksim.



Maniau online pavarysim biggrin.gif kada čia susitiksim g.gif arba reik sąrašą daryt ,kad nepamiršti progų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(PŪKITAS @ 2016 03 09, 19:30)
Maniau online pavarysim  biggrin.gif  kada čia susitiksim  g.gif  arba reik sąrašą daryt ,kad nepamiršti progų  lotuliukas.gif

Online irgi galima, šiandien ne, nes ryt darban, ryt ne, nes atvažiuos princas, penktadienį?
Atsakyti
QUOTE(Upjora @ 2016 03 09, 16:22)
Klasta, nueisiu į bažnyčią ir uždegsiu žvakę, juk reikia tikėt.
---------
Tai pulk į draugus, ar tau į Skype įmest nuotraukyčių?
---------
Du. Mini šnaucerius. 
----------
Spėkit kas šiandien išlaikė vairavimo egzaminą?  cool.gif


tikiu, padės, ačiū tau smile.gif
---------
reiks kažką sumastyti..
-------
wub.gif
---------
4u.gif

QUOTE(PŪKITAS @ 2016 03 09, 20:37)

Prisiduodam (visoms),kad pajūrio sezonas jau atidarytas  thumbup.gif  kiek pravaikščiojom? Kokias 2 valandas ane? Oras pagal užsakymą  thumbup.gif
-----
nenoriu dvarniaškų  lotuliukas.gif
------
gudriai pažadėta  g.gif  aš nerizikuočiau  ax.gif  pas mus galima ir nepraslįsti su tokiu pažadu...


biggrin.gif aha, oras superinis . Dankešon, kad išsitempei mus biggrin.gif
-------
nu, nenori , negausi...
-----
čia derybų metu nusileidau...
P.S. pati, būdama blaivaus (tiesa, nežinau, kiek sveiko g.gif ) proto neišdrįsčiau pirkti šuns (nors širdy ir labai noriu blush2.gif ), o čia jau pažadėta biggrin.gif
QUOTE(Upjora @ 2016 03 09, 22:41)
Online irgi galima, šiandien ne, nes ryt darban, ryt ne, nes atvažiuos princas, penktadienį?

vach, vach kokia užimta motriška biggrin.gif . Penktadienį tiesiog būtina, juk ir taip šventė mirksiukas.gif
Beje , o kada tos pasakos apie princą sulauksime g.gif ? Dabar būtų pats tas prieš miegą mirksiukas.gif ....
O tai smalsumas baigia sugraužti....Gaila, kad smalsumas kalorijų negraužia blush2.gif ....
Atsakyti
Klasta, aš tave myliu.
Atsakyti
QUOTE(Upjora @ 2016 03 10, 00:53)
Klasta, aš tave myliu.

wub.gif , blush2.gif o aš maniau , tu princą myli mirksiukas.gif
Atsakyti
Nea, jam meilė garuoja. irnesakyk.gif
Atsakyti