Įkraunama...
Įkraunama...

Plepam ir ieškom draugų

QUOTE(oranziukas @ 2016 03 20, 08:58)
sveikos smile.gif

Moterys kaip jus atsigavot po skyrybu? Nes po tokio soko nzn nuo ko pradeti, niekada netikejau kad galetu mane isduoti ir palikti visiskai nesirupint vaiku. sad.gif(((


Sveika prisijungusi 4u.gif

Na ne visada čia mums būna labai linksma, ypač pradžioje kai pakliūnį į tokią š...o duobę, bet turiu tave pradžiuginti, su laiku (nesakau, kad ryt ar poryt) bus kažkiek lengviau, išmoksi gyventi be JO. O su laiku gal ir antra pusė pasirodys, vienoms iš mūsų ta puselė jau pasirodžiusi, kitos jau ir ištekėjusios ir antru ar net trečių vaikų susilaukusiois, kitos vis dar vienišos smile.gif

Aš vekrdavau naktim kai niekas nemato, nes tik tada turėjau laisvo laiko ir aplankydavo visokios mintys, o dienos metu nebūdavo kada g.gif Taip, kad nedepresuok, rašai, kad turi dukrytę, tad stenkis dėl jos 4u.gif

Nuo ko pradėt? Gi pati sakei, likot be nieko, tai nešk kuo greičiau dokumentus dėl skyrybų ir prisiteisk alimentus. Bendro turto buvo? Žodžiu pasirūpink savo ir vaiko gerove ir velniop jį.

Čia nė viena nesitiki, kad gali taip nutikti, jei mes iš anksto to tikėtume, tai nemanau ar būtume ištekėjusios ir susilaukusios vaikų g.gif

Žodžiu Pūkis eina dirbt biggrin.gif Kažko man čia liežuvis atsirišo ax.gif


P.s. išpildžiau vieną savo mini svajonių wub.gif
Atsakyti
Pūkita, bene traktorium pralėkei?


Oranziuk, susitvarkyk finansinius reikalus, vaiko išlaikymą. Savęs negailėk, jokiu būdu. Rūpinkis dukra, bendrauk su draugais, pasakokis savo išgyvenimus, nelaikyk savy rūpesčių. Skirybos nėra pasaulio pabaiga.

Atsakyti
QUOTE(Upjora @ 2016 03 23, 18:22)
Pūkita, bene traktorium pralėkei?


Kazkodel irgi apie traktoriu pagalvojau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Upjora @ 2016 03 23, 20:22)
Pūkita, bene traktorium pralėkei?



QUOTE(puuupi @ 2016 03 23, 23:39)
Kazkodel irgi apie traktoriu pagalvojau biggrin.gif



lotuliukas.gif net su garsu užsikvatojau lotuliukas.gif

Nea,ne traktorium,savo išsvajotus gyvius į akvą įleidau wub.gif net visus tris wub.gif
Atsakyti
O kur vaizdinė medžiaga? g.gif
Atsakyti
Beje,pamaniau, kad senai čia bediskutavom. Tai va,Pūkis (tai esu aš biggrin.gif ) praėjusią savaitę jau mačiau gandrus,po 6 metų pertraukos porelę skrendančią mačiau ir čia dar ne viskas...ir taip 3 dienas iš eiles biggrin.gif ir vis man virš galvos sau gražiai vienas šalia kito biggrin.gif

Mano mama net atsiduso su palengvėjimu,kai pasakiau lotuliukas.gif ir sako "nu va...gal pagaliau..." lotuliukas.gif

Niu mergai ir ką tai galėtų reikšti? lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Upjora @ 2016 03 29, 09:44)
O kur vaizdinė medžiaga?  g.gif



Man neleidžia čia fotkių kelt g.gif ateik į skaipą biggrin.gif tik nevalgyk tuo metu,nes jau žinai tavo reakciją lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(PŪKITAS @ 2016 03 29, 08:52)
Beje,pamaniau, kad senai čia bediskutavom. Tai va,Pūkis (tai esu aš  biggrin.gif  ) praėjusią savaitę jau mačiau gandrus,po 6 metų pertraukos porelę skrendančią mačiau ir čia dar ne viskas...ir taip 3 dienas iš eiles  biggrin.gif  ir vis man virš galvos sau gražiai vienas šalia kito  biggrin.gif

Mano mama net atsiduso su palengvėjimu,kai pasakiau  lotuliukas.gif  ir sako "nu va...gal pagaliau..."  lotuliukas.gif

Niu mergai ir ką tai galėtų reikšti?  lotuliukas.gif
Papildyta:
Man neleidžia čia fotkių kelt  g.gif  ateik į skaipą  biggrin.gif tik nevalgyk tuo metu,nes jau žinai tavo reakciją  lotuliukas.gif

Ką reiškia??? Pavasarį. bet jei tu nori, galim tau vaikučių paburt. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Upjora @ 2016 03 29, 10:02)
Ką reiškia??? Pavasarį. bet jei tu nori, galim tau vaikučių paburt.  lotuliukas.gif


Kodėl tu iškart apie vaikučius jei jie ne lizde tupėjo lotuliukas.gif tu geriau man kokį briedį paburk lotuliukas.gif o apie vaikus tai aš net minčių neturiu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(PŪKITAS @ 2016 03 29, 09:11)
Kodėl tu iškart apie vaikučius jei jie ne lizde tupėjo  lotuliukas.gif  tu geriau man kokį briedį paburk  lotuliukas.gif  o apie vaikus tai aš net minčių neturiu  schmoll.gif

Nu, man gandras-vaisingumo ženklas. lotuliukas.gif
Gerai, buriu tau gerą briedį. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Upjora @ 2016 03 29, 10:26)
Nu, man gandras-vaisingumo ženklas.  lotuliukas.gif
Gerai, buriu tau gerą briedį.  mirksiukas.gif



Tai sakai vaisingumo lotuliukas.gif nu ka,bus dar vienos kalėdos su prasidėjimu iš šventosios dvasios lotuliukas.gif

Burk burk...žiūrėk nepagailėk burtų,kad bent į žmogų panašus būtų lotuliukas.gif
Atsakyti
I kų panos? g.gif
Atsakyti
Kompą gaunu tik mamą su Staska paguldžius. biggrin.gif Naktį. hihihi.gif Tai nieko.

Pedikiūrą pasidariau. Raudoni nagai. Uch. Noriu vasaros. Ryt į darbą. Tingiu.
Atsakyti