Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip palikti zmogu kuri myli

QUOTE(*Sani* @ 2016 02 09, 01:34)
thumbup.gif  drinks_cheers.gif

Papildyta:

Arbuzai, jus paprasciausiai susiraskit moteri be vaiku ir pradekti savo bendrus vaikus...nesuvokiat jus dar, kas yra vaikas ir neesat pasiruoses svetimus vaikus auginti. Jus nezinot, kas jiems gerai ir isivaizduojat, kad zinot. Is tikro tik vienetai , tai sugeba, as saziningai sakau nesugebeciau, nors ir turiu jau savu vaiku. Vaikai labai sunkus darbas, bet moraliskai labiausiai apdovanojantis, bet tam turi buti meile, kad vyktu normalus santykis....
Labai gerbiu tokius zmones, kurie sugeba, tikrai nuosirdziai pamilsta svetimus vaikus... 4u.gif
Papildyta:

O tai , kas ne taip buvo? Kai susipazino ne is kart suzinojo, kad yra dukra? po keliu metu ? Ar jie nemiega kartu, ar kad jis kazkokias dovanas aai dovanojo, kuri tau dallis tokia neitikima?  bigsmile.gif

Pritariu jum gerbiamoji mirksiukas.gif dar nepridejot kad reikia ir vyra EX priimti kaip seimos nary lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(elzh @ 2016 02 04, 21:38)
Sveikos mergaitės,
Labai reikia Jūsų patarimų, nuomonių kokios jos bebūtų...
Noriu palikti savo draugą, kurį begalo myliu ir jis mane labai brangina bei myli.Gyvenam kartu, viskas super..Iš vis jis tikrai idealus vyras. Reikalas tas kad jis išsiskyręs ir turi 7 metų dukrą, kurios tiesiog negaliu toleruoti bei pakęsti ir žinau kad tai niekad nepasikeis..gal daug kas nesupras kaip gali taip vaiko nekęsti, juk tik vaikas..bet tai yra kitos moters atvaizdas, savybes, manieros ir buvusios meilės vaisius..man tas vaikas tiesiog šlykštus..baisu
todėl išeitį matau tik vieną - skirtis. Dukra bus šalia visą gyvenimą o aš jos niekada nepriimsiu.
Būčiau dėkinga už nuomo

kodel kitos moters seselis jus taip gasdina? jus save mylite, savimi pasitikite, vyro meile? kiek laiko kartu jus? ar jis leido kada abejoti jo istikimybe?
na cia klausimai pamastymui. bet jeigu jau visi susidraugavimo su vaiku budai isbandyti, turbut geriausia iseitis skirtis, nes vaikas tikrai niekur nedings. nu nebent tevas su vaiku labai mazai bendrauja, bet tokiu atveju as tada vyro kaip tevo negerbciau ir su juo nenoreciau bendru vaiku tureti - nes vaizdas aiskus kaip ant delno, kas laukia jusu bendru vaiku.
Atsakyti
QUOTE(*Sani* @ 2016 02 09, 01:34)
thumbup.gif  drinks_cheers.gif

Papildyta:

Arbuzai, jus paprasciausiai susiraskit moteri be vaiku ir pradekti savo bendrus vaikus...nesuvokiat jus dar, kas yra vaikas ir neesat pasiruoses svetimus vaikus auginti. Jus nezinot, kas jiems gerai ir isivaizduojat, kad zinot. Is tikro tik vienetai , tai sugeba, as saziningai sakau nesugebeciau, nors ir turiu jau savu vaiku. Vaikai labai sunkus darbas, bet moraliskai labiausiai apdovanojantis, bet tam turi buti meile, kad vyktu normalus santykis....
Labai gerbiu tokius zmones, kurie sugeba, tikrai nuosirdziai pamilsta svetimus vaikus... 4u.gif
Papildyta:

O tai , kas ne taip buvo? Kai susipazino ne is kart suzinojo, kad yra dukra? po keliu metu ? Ar jie nemiega kartu, ar kad jis kazkokias dovanas aai dovanojo, kuri tau dallis tokia neitikima?  bigsmile.gif

Gerbiu jusu minty bet jus ar pabuvojot pamotes kailyje ,as tai pabuvau- patevio ir galiu pasakyt kad yra sunku tada kai yra kitas tikras tevas nei ko jo nera .kai jo nera tada vaikas prisirisa prie jusu jumis sieja kazkoks zaidimas interesas . Kai yra tevas jis su juo pazaidzia dziaugiasi o tai vaikui ir svarbiausia -jis juk neskaiciuoja kad mama valgyti daro ir yra pavalges .
Kituose forumuose leidzia pasisakyti ir kitiem ne tik 4 etatiniam darbuotojam 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2016 02 09, 10:12)
kodel kitos moters seselis jus taip gasdina? jus save mylite, savimi pasitikite, vyro meile? kiek laiko kartu jus? ar jis leido kada abejoti jo istikimybe?
na cia klausimai pamastymui. bet jeigu jau visi susidraugavimo su vaiku budai isbandyti, turbut geriausia iseitis skirtis, nes vaikas tikrai niekur nedings. nu nebent tevas su vaiku labai mazai bendrauja, bet tokiu atveju as tada vyro kaip tevo negerbciau ir su juo nenoreciau bendru vaiku tureti - nes vaizdas aiskus kaip ant delno, kas laukia jusu bendru vaiku.

O kodel negerbtumet -gal jis aukojasi vardan jusu bendros draugystes g.gif ir gal jusu ir jo vaikai labiau myimi
Atsakyti
QUOTE(arbuzas77 @ 2016 02 09, 11:17)
Gerbiu jusu minty  bet jus ar pabuvojot  pamotes kailyje ,as tai pabuvau- patevio  ir galiu pasakyt kad yra sunku tada kai yra kitas tikras tevas nei ko jo nera .kai jo nera tada vaikas prisirisa prie jusu jumis sieja kazkoks zaidimas interesas . Kai yra tevas jis su juo pazaidzia dziaugiasi o tai vaikui ir svarbiausia -jis juk neskaiciuoja kad mama valgyti daro ir yra pavalges .

Kas cia per iskrypimas? Auksciausia egoizmo virsune - kas vaikas neturetu tevo, jog galetu prie jusu prisirist doh.gif
Papildyta:
QUOTE(arbuzas77 @ 2016 02 09, 11:19)
O kodel negerbtumet -gal jis aukojasi vardan jusu bendros draugystes  g.gif  ir gal jusu ir jo vaikai labiau myimi

kodel vieni jo vaikai turi buti labiau mylimi nei kiti? vien del to, kad pirmuju vaiku mamos jau nebemyli, o myli antraja?
vyras, kuriam pute yra svarbiau uz jo vaikus, nevertas pagarbos.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2016 02 09, 10:19)
Kas cia per iskrypimas? Auksciausia egoizmo virsune - kas vaikas neturetu tevo, jog galetu prie jusu prisirist  doh.gif

Nesuprantat nichrena jus mano minties - Aiskinu -paduodi meduoli -o jis -as su teciu skanesni valgiau .2.nuvaziuoji i kina -as su teciu geriasniam buvau .3. vaziuosim ten -nevaziuosiu laukiu tecio. 4.ir dar kazkokia priespriesa -atbulomis rankomis.
Tai jum patiktu toks gyvenimas ,ar jus suprantat tik padaviau -pavalgei-eik miegot jokiu asmeniskumu
.
Is to isplaukia kad tu svetimas turi konkuruoti su teciu arba isvis nieko nesistengti daryti del to vaiko . tai va vaikas svetimas dar ne viskas dar reikia priimti jo mama ar teti
--Vat toje vietoje ir sakau -kad geriau vienas tetis (svetimas) ar mama (svetima) tam vaikui nes jis bent kiek prisirisa ir nemeto i akis tokiu liaupsu -man ten skaniau buvo ir t.t
Papildyta:


kodel vieni jo vaikai turi buti labiau mylimi nei kiti? vien del to, kad pirmuju vaiku mamos jau nebemyli, o myli antraja?
vyras, kuriam pute yra svarbiau uz jo vaikus, nevertas pagarbos.
[/quote]
O gal mama ta teti nemyli ir atstume - beje vaikai nelabai supranta ir gaila ju tokioje vietoje ... ir kai su jais zaidzia ir manipuliuoja suaugusieji ir negerai..
toje situacijoje Tevas gyvena kas jam geriau -turi nauja pute megaujasi ja - ir zaidzia su vaiku ,ko pasekoje ta vaika smukdo rodydamas isirusia seima svetima drauge ,ir kaip vaikui tai susivokti kas gera kas bloga .jis uzuages toki pati gyvenima gyvens kaip ir jo tevai .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arbuzas77: 09 vasario 2016 - 10:32
QUOTE(arbuzas77 @ 2016 02 09, 11:41)
Nesuprantat nichrena jus mano minties -  Aiskinu -paduodi meduoli -o jis -as su teciu skanesni valgiau .2.nuvaziuoji i kina -as su teciu geriasniam buvau .3. vaziuosim ten -nevaziuosiu laukiu tecio. 4.ir dar kazkokia priespriesa -atbulomis rankomis.
Tai jum patiktu toks gyvenimas ,ar jus suprantat tik padaviau -pavalgei-eik miegot jokiu asmeniskumu

Is to isplaukia  kad tu svetimas turi konkuruoti su teciu arba isvis nieko nesistengti daryti del to vaiko . tai va vaikas svetimas dar ne viskas dar reikia priimti jo mama ar teti
--Vat toje vietoje ir sakau -kad geriau vienas tetis (svetimas) ar mama (svetima)  tam vaikui nes jis  bent kiek prisirisa ir nemeto i akis tokiu liaupsu -man ten skaniau buvo ir t.t
Papildyta:
O gal mama ta teti nemyli ir atstume  -  beje vaikai nelabai supranta ir gaila ju tokioje vietoje ... ir kai su jais zaidzia ir manipuliuoja suaugusieji ir negerai..
toje situacijoje Tevas gyvena kas jam geriau  -turi nauja pute megaujasi ja - ir zaidzia su vaiku ,ko pasekoje ta vaika smukdo rodydamas isirusia seima svetima drauge ,ir kaip vaikui tai susivokti kas gera kas bloga .jis uzuages toki pati gyvenima gyvens kaip ir jo tevai .

o koks skirtumas, tevas nemyli ar mama nemyli,ar abu nemyli? juk eina kalba apie ju paciu tarpusavio santykius , kodel kenteti turi vaikas? tai kvailyste.

o jus nekonkuruokite. nesistenkite atkartoti tevo ar jo perspjauti - to niekada jums neiseis padaryti - eikit i nuosirdu santyki su vaiku, o ne meduoliais, skanesniais uz tevo, papirkinekit. wink.gif
Atsakyti
Ačiu uz jusu nuomones, kad ir kokios jos bebutu. Aisku kai kurios labai jau nekulturingai isreikstos parenkant labai jau pavirsutiniska zodyna... taciau nuomoniu esmes aiskios..ypac tu kurie susidure su tokiomis situacijomis ar gyvenantys taip..nelabai maciau moteru ar vyru kurie yra mano situacijoje besidziaugianciu tuom ar nesuprantanciu..kazkodel

Galiu pasakyt kad su vyru pasikalbejau, viska pasakiau kas ant sirdies, ka galvoju.. niekada neliepciau rinktis tarp manes ir vaiko..net negalvojau.. taciau jis mane pilnai suprato..bandysim derintis viska..ir matysim kaip gausis smile.gif tikiuos geriausio smile.gif

P.s. tikrai labai nesmagus ir vulgarus vienos nares issireiskimai.. labai jau nemandagu..
Atsakyti
QUOTE(elzh @ 2016 02 09, 14:38)
Ačiu uz jusu nuomones, kad ir kokios jos bebutu. Aisku kai kurios labai jau nekulturingai isreikstos parenkant labai jau pavirsutiniska zodyna... taciau nuomoniu esmes aiskios..ypac tu kurie susidure su tokiomis situacijomis ar gyvenantys taip..nelabai maciau moteru ar vyru kurie yra mano situacijoje besidziaugianciu tuom ar nesuprantanciu..kazkodel

Galiu pasakyt kad su vyru pasikalbejau, viska pasakiau kas ant sirdies, ka galvoju.. niekada neliepciau rinktis tarp manes ir vaiko..net negalvojau.. taciau jis mane pilnai suprato..bandysim derintis viska..ir matysim kaip gausis smile.gif tikiuos geriausio smile.gif

P.s. tikrai labai nesmagus ir vulgarus vienos nares issireiskimai.. labai jau nemandagu..

O ka jus galvojot -cia juk SUPERMAMOS renkasi ..yra aisku kurios nenukrypsta is savo leksikos bigsmile.gif
Siaip linkiu kuo geriausios kloties jum .
Man siuo atveju nesiseke nes -apiat dvacat piat - zodziu negaliu ziuret i ta vaika -vimdo - ne del to kad vaikas ar kaip -bet del to kad reikia laukti kol vels apvems uz gerus darbus ,kaip viena forumiete etatine supermama sake-reikia susirasti be vaiku -arba kad butu nasle (vyras mires) sekmes
Atsakyti
QUOTE(arbuzas77 @ 2016 02 07, 22:37)
Vien uztai kad vaika priima svetimas zmogus, toliau juo rupinasi padeda ..
dekingumo aisku nesulauksi nebent kai numirsi ..
Bet  PAGARBA kaip suaugusiam zmogui turi buti . Ir lengva kalbeti kai nepabuvai tokioje situacijoje , tu ta maza vaika myli geruma duodi  o jis tau vemteli arba kazkuom kitu atstumianciai -tai is kart kyla mintis kam tai -ir ka cia veikiu ..  sava subartum ar kazkaip kitaip  ir t.t 
O del tos pagarbos svetimam gal ir labas pasakys o cia toks kaip priesas tampi nei svetimas nei savas . Siuo atveju yra mama kuri dziaugsma ir meile suteikia tai kokia ir kiek tos meiles kita moteris suteikti . sunku vaikui -siaip galvoju reikia laiko abiem pusem ir gal pripras ,jei ne tai nera ko ten aukotis -nes kai uzaugs net aciu nepasakys .
Lengviau yra kada nera vienos puses ir jos vieta ateina svetimas zmogus tada yra du zmones vaikui ir jis pripranta -o kai yra dvi mamos ar du teciai automatiskai vienas geresnis blogesnis kazkokia konkurencija prasideda (viena skaniu meduoliu dave -kita neturi ar nemoka)


Jus rimtai juokaujat.
Dar karta klausiu, ar vaikas to svetimo zmogaus prase ji priimti, juo rupintis, padeti jam?
Istatymo tvarka numatyta, kad vaikais privalo rupintis tevai, tad kaip ir pasirinkimo nera, bet kokiu atveju vaiku privlu rupintis, jei esi tevo gyvenimo dalis ir jis tau patikejo savo vaika, o tu sutikai.

As niekada nesupratau tos dviparasmybes. Jus tekat uz vyro todel kad jums to reikia, kitokiu atveju niekas jus nepriverstu kurti seima su juo, bet savo perteklinius lukescius ir padekos laukiate is jo vaiko. Is esmes vaikui koks skirtumas, jei ne jus, jusu vietoje bus kita teta, ar burys tetu.

Sakot pagarba kaip suaugusiam zmogui... Niekada to nesupratau. Ir manau, is mano puses butu kiaulyste vien todel, kad uz dauguma cia diskutuojanciu esu gerokai vyresne, reikalauti sau kakzkokia ipatinga pagarba, vien uz metu skaiciu. Man, asmeniskai pakanka elemtariai kulturingai bendrauti.
Antra, o kodel jus manote kad tik jus buvote tokiose salygose...
pvz. man vaikai niekada nieko "nevemtelejo" ir zinot kodel, o gi todel kad as jiems nekeliau pertekliniu reikalavimu. Na ir kas kad jus kazka darete, padejote, jus tai daugiau darete del saves, del savo vyro, kad padaryti jam malonuma, kad tas vaikas yra jo, tai lai jis-ssutuoktinis ir buna jums dekingas.

Ir aplamai kazkaip keista. Jums turbut labai sunku gyventi, jei uz kiekviena darba laukiate padekos, pagarbos ir t.t. O jus, tarkim, nebandet daryti is sirdies, vien todel kad jus taip norite daryti, kad yra toks vidinis poreikis, kaip sakant darykite gera darba kitam ne del jo, o del saves. Taip bus zymiai paprasciau gyventi. Nepadekojo zmogus-gerai, o jei zmogus kuriam padarete gera dar ir padekos, tai isvis bus fainiai.

Siaip, is esmes pritariu given444 ir mylimuke!
NIekas nepraso dirbtinai isiteikti, listi tam vaikui i dusia. Duokite sau ir jam erdve, nieko neforsuokite. Vaikai yra labai protingi zmogeliai, jie puikiai supranta kas vyksta. Bet visu prima, jie yra lojalus savo tevam.

QUOTE(elzh @ 2016 02 09, 15:38)
Ačiu uz jusu nuomones, kad ir kokios jos bebutu. Aisku kai kurios labai jau nekulturingai isreikstos parenkant labai jau pavirsutiniska zodyna... taciau nuomoniu esmes aiskios..ypac tu kurie susidure su tokiomis situacijomis ar gyvenantys taip..nelabai maciau moteru ar vyru kurie yra mano situacijoje besidziaugianciu tuom ar nesuprantanciu..kazkodel

Galiu pasakyt kad su vyru pasikalbejau, viska pasakiau kas ant sirdies, ka galvoju.. niekada neliepciau rinktis tarp manes ir vaiko..net negalvojau.. taciau jis mane pilnai suprato..bandysim derintis viska..ir matysim kaip gausis smile.gif tikiuos geriausio smile.gif

P.s. tikrai labai nesmagus ir vulgarus vienos nares issireiskimai.. labai jau nemandagu..


Nekulturingas, pavirsutiniskas ir t.t. O jau tamstos vertimas kaip marianu iduba...
O jei tai taikoma man, mano pavartoti zodziai nera nekulturinga ir nepriskaitomi prie nenormatyvines leksikos. Tad moralizuoti, vaizduoti is saves sventeiva nereikia. Jus mat izeide neva nekulturingi zodziai, o tie zodziai is esmes ivardino jusu veiksmus kuriuos jus atliekat. Taigi...

Ir dar nereikia jau taip sureiksminti savo patirti. Kaip jau rasiau ir ne karta, nebutina nusilauzti ranka, jog suvoktum kad tai skauda. Bet ir tie, kurie patyre savo gyvenime panasia situacija, ja vertins skirtingai, nes kiekvieno musu vertinimas subjektyvus.
Atsakyti
Jus placiai mastot - ir galima ilgai postringauti o realybeje bus kaip bus
Atsakyti
QUOTE(arbuzas77 @ 2016 02 09, 21:16)
Jus placiai mastot - ir galima ilgai postringauti o realybeje bus kaip bus


Tai mano patirtis ir laimingo gyvenimo receptas. Nes senai supratau, kad lengviau pretenzijas kelti sau, nei kitiems. Nes lengviau itakoti pokycius savyje, nei kitame. Todel senai neatlieku beprasmiu veiksmu, ir nekeliu pertekliniu lukesciu aplinkiniams.

Na bet jei kam norisi kovoti su vejo malunais, o veliau uz savo paciu pasirinkima permesti pretenzijas kitam, ju valia. JIe yra savo laimes kalviai.
Atsakyti
Hmm g.gif reiks pabandyt -siaip keiciu aplinka tokiais atvejais
o kokie vaistai nuo aplinkiniu pavydo (,pinigu ,laimes ,meiles ) ?
Atsakyti