Įkraunama...
Įkraunama...

Daugkartinės moters higienos priemonės

QUOTE(Jefimija @ 2016 02 11, 09:21)
kam tempti už jūrų marių, jeigu pašonėje yra  thumbup.gif

Na aš kaip ir sakiau, turėjau lietuviškus rankų darbo - apsivėlė. Nedarysiu antireklamos kur pirkau, įdomu kur ir kokius pirko Kriiste g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Raven @ 2016 02 11, 07:58)
O pas ką iš lietuvių perkate? Labai įdomu  4u.gif



QUOTE(Jefimija @ 2016 02 11, 08:21)
Išduokit kur, kokie ir kokie atsiliepimai  bigsmile.gif kam tempti už jūrų marių, jeigu pašonėje yra  thumbup.gif


as pirkau pas sia nare is SM:
http://www.supermama...?showuser=13064

QUOTE(Raven @ 2016 02 11, 17:20)
Na aš kaip ir sakiau, turėjau lietuviškus rankų darbo - apsivėlė. Nedarysiu antireklamos kur pirkau, įdomu kur ir kokius pirko Kriiste  g.gif  4u.gif


as uzsakinejau asmensikai sau - tokius, kokiu norejau - man reikejo kad prie kuno butu vilnute (su ja nesijaucia dregmes jausmo, o ir odos neissausina, nedirgina), kad butu plonesni - dalis kitoje puseje yra flanele (siaip jie skirti ta flanele prie kuno, o kitoje puseje vilna, del didesnio skysciu sulaikymo), uzsakiau kur is abieju pusiu vilna ir dar kur vienoje puseje vilna, kitoje - kazkoks audinys, kuris neduoda persigerti... Daugiausia turejau su flanele - tad dazniausiai juos naudoju (sudevet reikia, bet nesiseka), megstamiausi yra tie su neperslampanciu audiniu, is abieju pusiu vilna - per viduriuka rolleyes.gif Pirkausi jau 2012 metais (pagal zinutes atsekiau) - flanele kiek pablukus (nu bet naturalu), vilna - juodos spalvos, ne vienos demes nera (nesimato), tuose su flanele jau truputi ji isskydus - bet as su jais kasdien (man jie ir per mm ir siaip tarnauja del isskyru)
, o tie su neperslampamu audiniu ir abipusiai vilnos - kaip nauji, bet jie "iseiginiai" - zodziu jokiu issiklaipymu, jokiu apsiburbuliavimu ar kitokiu blogybiu - dziovykles neturiu, tad dziaunu ant gyvatuko blush2.gif
Atsakyti


Aš pirkau iš ten pat. Gal netinkamai prižiūrėjau? g.gif Mano buvo tik flanele, su vilna nebandžiau, nežinojau, kad tokių yra.

Ar teisingai supratau, yra 3 rūšys: flanele / vilna viršuje / dviguba vilna, kurios viduryje neperšlampamas sluoksnis?

gal galima foto būtų pamatyti? blush2.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raven: 11 vasario 2016 - 18:33
QUOTE(Raven @ 2016 02 11, 18:32)
Aš pirkau iš ten pat. Gal netinkamai prižiūrėjau?  g.gif Mano buvo tik flanele, su vilna nebandžiau, nežinojau, kad tokių yra.

Ar teisingai supratau, yra 3 rūšys: flanele / vilna viršuje / dviguba vilna, kurios viduryje neperšlampamas sluoksnis?

gal galima foto būtų pamatyti?  blush2.gif

Kaip džiovinai? Jeigu džiovyklėje, jie dėvėsis greičiau g.gif

Vilnoniai išvis būtų pasaka, pats geriausias audinys tokiam reikalui thumbup.gif

Laukiam nuotraukėlių lotuliukas.gif
Atsakyti


Tai, kad aš Lietuvoje gyvenu, pinigų ne kalnai, džiovyklių mes čia neturime biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raven @ 2016 02 11, 18:32)
Aš pirkau iš ten pat. Gal netinkamai prižiūrėjau?  g.gif Mano buvo tik flanele, su vilna nebandžiau, nežinojau, kad tokių yra.

Ar teisingai supratau, yra 3 rūšys: flanele / vilna viršuje / dviguba vilna, kurios viduryje neperšlampamas sluoksnis?

gal galima foto būtų pamatyti?  blush2.gif


o tai ka ten galima netinkamai priziuret? As nesandeliuoju ju - vakare praplaunu ir padziaunu... blush2.gif

Nzn kokiu rusiu ju yra, senai uzsakinejau ir tai daugiau is patirties su daugkartiniais vystyklais dukros... Zinojau kad vilna gerai sulaiko nuo dregmes, dukrai labai ji tiko prie uzpakaliuko - nesusdavo, ir pan - nu zodziu as dabar jau nebezinau kaip ten buvo - ar as pati pas ja tokius uzsakiau ar tokie tuo metu prekyboje buvo...
as turiu 3 rusiu, netgi 4, nes dar 1 vnt su flanele tik mazo (naturalaus paketo) dydzio (kiti naktinio paketo):
flanele/vilna (kas viduje nesigilinau) - 2 dideli+ maziukas
vilna/vilna (taip pat kas viduje nesigilinau) - 2 dideli
vilna/PU (ar kazkaip kitaip tas audinys vadinas, kuris nepraleidzia dregmes) - 2 dideli

man tiek per akis, bet sakau - nesandeliuoju, plaunu vakare rankomis blush2.gif pagrinde naudoju tuos su flanele 3, kiti - "iseiginiai", taupau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Raven @ 2016 02 11, 19:29)
Tai, kad aš Lietuvoje gyvenu, pinigų ne kalnai, džiovyklių mes čia neturime  biggrin.gif

Nu tik nereikia lotuliukas.gif Lietuvoje aš visada tokia vargšelė pasijuntu. Namuose remontai padaryti pas visus, visi gražiai atrodo, gražiai apsirengę, nusisoliariuminę lotuliukas.gif o aš tokia vargšė iš užsienio kaimo, apsirengusi nesusireikšminusi, išbalusi nuo ofisinio darbo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jefimija @ 2016 02 11, 18:48)

Laukiam nuotraukėlių  lotuliukas.gif


nu nuotraukeliu nebus - nedesiu deveto turto lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jefimija @ 2016 02 11, 20:32)
Nu tik nereikia  lotuliukas.gif Lietuvoje aš visada tokia vargšelė pasijuntu. Namuose remontai padaryti pas visus, visi gražiai atrodo, gražiai apsirengę, nusisoliariuminę  lotuliukas.gif o aš tokia vargšė iš užsienio kaimo, apsirengusi nesusireikšminusi, išbalusi nuo ofisinio darbo  lotuliukas.gif

Tai va, kad Lietuvoje visi investuoja į blizgučius, o džiovykles ar indaploves turėti nemato būtinybės biggrin.gif

Kriiste, o tai kaip naudojasi tie kur be PUL (tas neperšlampamas sluoksnis)? neperšlampa, nepersigeria jie? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Raven @ 2016 02 11, 19:44)
Kriiste, o tai kaip naudojasi tie kur be PUL (tas neperšlampamas sluoksnis)? neperšlampa, nepersigeria jie?  g.gif


nu jei labai daug - aisku perslampa, ir persigeria - tad jei zinau kad nebus galimbiu pasikeist reikalui esant ar ilgesniam laikui isvaziuoju kur - deduos su pul arba vilna/vilna blush2.gif O siaip kasdienai trinu tuos anuos, bet jei dabar sakyciaus (o ko gero reik atsinaujint jau) - imsiu vilna/pul...
Atsakyti
QUOTE(Jefimija @ 2016 02 11, 06:00)
Išskalbiau  cool.gif
...

Oho kaip išsamiai. thumbup.gif

QUOTE(Kriiste @ 2016 02 11, 18:03)

Kaži ar užsiima ji tais dalykais ir dabar, sakot seniai pirkot? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukinė orchidėja @ 2016 02 11, 20:29)
Oho kaip išsamiai.  thumbup.gif 
Kaži ar užsiima ji tais dalykais ir dabar, sakot seniai pirkot? g.gif


nzn, tikiuos kad uzsiima, nes reik susikaupt ir papildyt/atnaujint atsargas blush2.gif
Atsakyti