Įkraunama...
Įkraunama...

Daugkartinės moters higienos priemonės

QUOTE(Kriiste @ 2016 02 11, 19:32)
o tai ka ten galima netinkamai priziuret? As nesandeliuoju ju - vakare praplaunu ir padziaunu... blush2.gif

Nzn kokiu rusiu ju yra, senai uzsakinejau ir tai daugiau is patirties su daugkartiniais vystyklais dukros... Zinojau kad vilna gerai sulaiko nuo dregmes, dukrai labai ji tiko prie uzpakaliuko - nesusdavo, ir pan - nu zodziu as dabar jau nebezinau kaip ten buvo - ar as pati pas ja tokius uzsakiau ar tokie tuo metu prekyboje buvo...
as turiu 3 rusiu, netgi 4, nes dar 1 vnt su flanele tik mazo (naturalaus paketo) dydzio (kiti naktinio paketo):
flanele/vilna (kas viduje nesigilinau) - 2 dideli+ maziukas
vilna/vilna (taip pat kas viduje nesigilinau) - 2 dideli
vilna/PU (ar kazkaip kitaip tas audinys vadinas, kuris nepraleidzia dregmes) - 2 dideli

man tiek per akis, bet sakau - nesandeliuoju, plaunu vakare rankomis blush2.gif pagrinde naudoju tuos su flanele 3, kiti - "iseiginiai", taupau lotuliukas.gif

Rankomis plaunami irgi ilgiau tarnaus tai skalbyklėje.
Bet tai džiugu - taip intensyviai naudojami įklotai vistiek atlaikė tris metus su trupučiu thumbup.gif o ir „išeiginiai“ kaip nauji atrodo vis dar thumbup.gif jau seniai jie atsipirko manau g.gif
Atsakyti


Tika parašiau Julietai per FB, atrašė, kad gali pasiūti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Kriiste @ 2016 02 11, 21:35)
nzn, tikiuos kad uzsiima, nes reik susikaupt ir papildyt/atnaujint atsargas blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2016 02 11, 20:35)
nzn, tikiuos kad uzsiima, nes reik susikaupt ir papildyt/atnaujint atsargas blush2.gif

Na ir aš tikiuosi, norėčiau kasdieninių. ax.gif

QUOTE(Raven @ 2016 02 11, 20:54)
Tika parašiau Julietai per FB, atrašė, kad gali pasiūti  smile.gif
Papildyta:

Ane, kaip faina, gal jos profilis atviras ar jūs ją asmeniškai pažįstat, kokios kainos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Raven @ 2016 02 11, 20:54)
Tika parašiau Julietai per FB, atrašė, kad gali pasiūti  smile.gif

thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Raven @ 2016 02 11, 20:54)
Tika parašiau Julietai per FB, atrašė, kad gali pasiūti  smile.gif
Papildyta:


o kokie jusu buvo sios nares siuti? ta prasme kokiu medziagu?
Atsakyti

Mano buvo medvilnė ir PUL, tai medvilnė greitai nusiburbuliavo. Dabar užklausiau dėl vilnos, bet dar neatrašė.

Jos puslapis - https://www.facebook...543668/?fref=ts 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Raven @ 2016 02 11, 22:05)
Mano buvo medvilnė ir PUL, tai medvilnė greitai nusiburbuliavo. Dabar užklausiau dėl vilnos, bet dar neatrašė.

Jos puslapis - https://www.facebook...543668/?fref=ts  4u.gif


o kokia ta medvilne? ne kaip pizamos kad budavo - flanele?
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2016 02 11, 23:21)
o kokia ta medvilne? ne kaip pizamos kad budavo - flanele?

Tai tikriausiai flanelė bus g.gif o pas jus kokia?
Atsakyti
QUOTE(Raven @ 2016 02 11, 22:58)
Tai tikriausiai flanelė bus  g.gif o pas jus kokia?

nu flanele - tik tada nesuprantu kas ten jums nusiburbuliavo - nu man pukelis dabar jau nuejes - bet burbuliuku tai ner ir nebuvo g.gif Jau uzklausiau ir as - atsinaujinsiu - jus del to kaltos lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2016 02 12, 00:00)
nu flanele - tik tada nesuprantu kas ten jums nusiburbuliavo - nu man pukelis dabar jau nuejes - bet burbuliuku tai ner ir nebuvo g.gif

Na man ant tos spalvotos flanelės susidarė tokio balsvo pūkelio ruožai, tarsi kaip nuskalbta būtų unsure.gif Ir ne ant vieno, o ant visų. Aš juos skalbdama gerai patrindavau, tai gal dėl to g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2016 02 11, 23:00)
nu flanele - tik tada nesuprantu kas ten jums nusiburbuliavo - nu man pukelis dabar jau nuejes - bet burbuliuku tai ner ir nebuvo g.gif Jau uzklausiau ir as - atsinaujinsiu - jus del to kaltos lotuliukas.gif  doh.gif

Tai kad jau kiek ciklų praėjo nemokamai, laikas pasigražinti, išeiginių skaičių padidinti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Raven @ 2016 02 11, 23:06)
Na man ant tos spalvotos flanelės susidarė tokio balsvo pūkelio ruožai, tarsi kaip nuskalbta būtų  unsure.gif Ir ne ant vieno, o ant visų. Aš juos skalbdama gerai patrindavau, tai gal dėl to  g.gif

Nu flanele taip dėvisi, paskui tas pukelis nueina išvis. Bet ar turi įtakos devejimui?
Papildyta:
QUOTE(Jefimija @ 2016 02 12, 00:06)
Tai kad jau kiek ciklų praėjo nemokamai, laikas pasigražinti, išeiginių skaičių padidinti  thumbup.gif

Niekad to neskaiciavau, tą prasme finansinės pusės. Man tiesiog taip geriau, maloniau, patogiau...
Atsakyti