Įkraunama...
Įkraunama...

Amarilių-meilenių palata

Gal kas galit priminti kada Kaune užveža gėles? Norisi praplėsti kolekciją biggrin.gif

Ermitažas - berods kas antrą trečiadienį
Senukai - ? Galvojau, kad šiandien bet laukė nusivylimas



Atsakyti
QUOTE(ziurkytes @ 2016 02 16, 18:39)
Bellarosella ten  aphrodite ir flaming peacock ?



Pirkau ERmitaze su juodom etiketem: turejo buti Aphrodite ir Nymph, o gavosi dvi Aphrodites blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Agnnyte @ 2016 02 17, 12:33)
Šiauliuose šventė - Ermitaže yra meilenių juodom etiketėm po 3,18 eur.
Ėmiau sau Monaco, Exotica, Lagoon ir Rosy star. Be šitų dar yra ir Spotlight.


Kaip as JUms Lagoon pavydziu... labai grazi neonine spalva ir milziniski ziedai♥
Atsakyti
QUOTE(Bellarosella @ 2016 02 17, 18:15)
Pirkau ERmitaze su juodom etiketem: turejo buti Aphrodite ir Nymph, o gavosi dvi Aphrodites  blush2.gif
Papildyta:
Kaip as JUms Lagoon pavydziu... labai grazi neonine spalva ir milziniski ziedai♥

16 val is dvieju padeklu bebuvo dvi Charisma ir dvi White, sau pagriebiau Terra cotta star
Atsakyti
VLN Ermitaze su juod. etiketem po 3,18 Eur liko: Lagoon, Splash, Terracotta star, Charisma, Exotic, Double striped, miniukas ir kelios su istrauktom etiketem.

Geliu 2 padeklai ir nieks neima, nes virsuneles turpuciuka nugrauztos.

Dar yra vienas uz 6 Eurus su juod. etikete (is ankst. uzmezimo) ir po 5 Eur su ct paprasti raudoni 4u.gif


ir valio, valio, valio paemiau Lagoon ♥♥♥
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bellarosella: 18 vasario 2016 - 18:45
QUOTE(Bellarosella @ 2016 02 18, 19:40)
VLN Ermitaze su juod. etiketem po 3,18 Eur liko: Lagoon, Splash, Terracotta star, Charisma, Exotic, Double striped, miniukas ir kelios su istrauktom etiketem.

Ačiū už naujienas, Bellarosella 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Emila @ 2016 02 18, 20:47)
Ačiū už naujienas, Bellarosella  4u.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Profesionales, atsakykite, ka reiskia ar ko truksta, jei meilenio dvi streles islindusios sprindzio ilgio ir pradejo lyg dziuti, lyg vysti ziedynkocio virsunele? Meileni nupirkta us prekybos centro teko traukti is vazono, virsutini sluoksni aplaupyti, nes buvo stipriai dregmeje. Istraukus dziovinau, persodinau, lieti bijau
Atsakyti
QUOTE(Bellarosella @ 2016 02 18, 19:40)
VLN Ermitaze su juod. etiketem po 3,18 Eur liko: Lagoon, Splash, Terracotta star, Charisma, Exotic, Double striped, miniukas ir kelios su istrauktom etiketem.

Geliu 2 padeklai ir nieks neima, nes virsuneles turpuciuka nugrauztos.

Dar yra vienas uz 6 Eurus su juod. etikete (is ankst. uzmezimo) ir po 5 Eur su ct paprasti raudoni  4u.gif
ir valio, valio, valio paemiau Lagoon ♥♥♥


Sveikos, mergaitės, jungiuosi ir aš prie ligonių, jei galima smile.gif Tuo labiau, kad skaitau jau ne pirmi metai smile.gif

Buvau šiandien Ermitaže, tai tie abu padėklai jau nebuvo pilni (apie 15 val.), paėmiau tik Splash, visų kitų likusiu užkliuvo ne tik viršūnėlės, bet ir patys svogūnai labai neaiškūs buvo. Rytoj tą naują pirkinį persisodinsiu, nes neaišku irgi, kas ten apačioj- kad netektų paskui ekstremaliai gelbėti ax.gif Įdomu, kada vėl užvež- šitie buvo atvežti vakar, klausiau. Ar kitą trečiadienį, ar dar kitą... g.gif Ten kur iš anksčiau tas vienas, tai man rodos, kad svogūnas supuvęs jo...
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2016 02 18, 22:49)
Sveikos, mergaitės, jungiuosi ir aš prie ligonių, jei galima smile.gif Tuo labiau, kad skaitau jau ne pirmi metai smile.gif


Sveika prisijungus biggrin.gif
Kuo daugiau ligonių, tuo smagiau sirgti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2016 02 18, 21:49)
Sveikos, mergaitės, jungiuosi ir aš prie ligonių, jei galima smile.gif Tuo labiau, kad skaitau jau ne pirmi metai smile.gif

Buvau šiandien Ermitaže, tai tie abu padėklai jau nebuvo pilni (apie 15 val.), paėmiau tik Splash, visų kitų likusiu užkliuvo ne tik viršūnėlės, bet ir patys svogūnai labai neaiškūs buvo. Rytoj tą naują pirkinį persisodinsiu, nes neaišku irgi, kas ten apačioj- kad netektų paskui ekstremaliai gelbėti  ax.gif  Įdomu, kada vėl užvež- šitie buvo atvežti vakar, klausiau. Ar kitą trečiadienį, ar dar kitą... g.gif  Ten kur iš anksčiau tas vienas, tai man rodos, kad svogūnas supuvęs jo...



Sveika prisijungus drinks_cheers.gif ,

Siandien nupirkau 4. Galvojau, kad svogunai truputi papuve, bet kai istraukiau is zemiu- tai idealus. O vat su saknimis blogiau- 85-90 proc. supuvo, bet tikiuosi, kad naujas isleis bigsmile.gif

O tas didziulis vazonas su didziuliu svogunu is ankst. uzvezimo nesupuves, o tiesiog vargsas augalas visas apdauzytas. Pirmadieni atrode gerai, o siandien gaila ziureti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bellarosella: 18 vasario 2016 - 22:30
O tuos nupirktus svogūnus būtina persodinti iš karto? Į kokią žemę ir į kokio dydžio vazonėlį? Gal ir kvaili klausimai, bet niekada neturėjau amarilių... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(swarcas @ 2016 02 19, 07:25)
O tuos nupirktus svogūnus būtina persodinti iš karto? Į kokią žemę ir į kokio dydžio vazonėlį? Gal ir kvaili klausimai, bet niekada neturėjau amarilių... ax.gif


Pirmame puslapyje daug išsamios informacijos. Persodinti būtina, nulupti sugedusias dalis jeigu tokių yra, dezinfekuoti cinamonu arba zelione arba pelenais ir sausai pasodinti. Jeigu yra šviežios šaknys laistyti po truputį per dugnelį, jeigu nėra laukti kol lapai bent sprindžio bus. Tada bus ir šaknys ir laistymas duos naudos. Dabar pirktinio svogūno galingo žydėjimo galima labai nesitikėti, visas grožis dažniausiai atsiskleidžia kita met. Reik suprasti jog jie yra "pavargę" plius transportavimai, neteisingi laistymai jiems ne į naudą ax.gif

Gero auginimo smile.gif lauksim žiedų
Atsakyti