Įkraunama...
Įkraunama...

Amarilių-meilenių palata

Sveikos, kalbiosios biggrin.gif

Pasigirsiu - pagaliau prasiskleidė mano pirmasis meilenis iš pernykščių, užpernykščių ir t.t. smile.gif ! Kaip tik vasario 16-ąją mane pradžiugino thumbup.gif. Švelnutis Jewel wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2019 02 19, 01:15)
Sveikos, kalbiosios biggrin.gif

Pasigirsiu - pagaliau prasiskleidė mano pirmasis meilenis iš pernykščių, užpernykščių ir t.t. smile.gif ! Kaip tik vasario 16-ąją mane pradžiugino thumbup.gif. Švelnutis Jewel wub.gif




Kaip gražu 4u.gif Pakvipo pavasariu smile.gif
Mano dar tik žiedstiebius leidžia
Atsakyti
Iš grupes gautas vaikutis..Didžiausia tikimybe,kad nares mileretos kryžminimo rezultatas.Kas su kuo kryžminta žinute pamesta.Gal pavyks sužinoti,tada parašysiuvartotojo įkelta nuotrauka]My Webpage[/URL]
Atsakyti
Sveikos ligonės clap.gif Džiaugiuosi, kad dar kažkas čia yra ir ne tik rašo, bet ir žiedais giriasi smile.gif
Visas gyvenimas nusikėlė į FB Meileniu ligonine ten gyvenimas virte verda. Daug informacijos, klausimų ir žinoma nuotraukų su žiedais. Maloniai kviečiame 4u.gif
O pas mane visus metus buvo namo remontas, tai meileniams ne pats geriausias metas buvo. Praktiškai praeitas miego sezonas užsitęsė iki gegužės, kada meilenius galėjau jau tiesiai nešti į lauką. Tai atsiliepė jų žydėjimui, nedaug kas žydėjo, kai kas sudžiuvo ar sunyko. Tačiau surastos organinės trąšos skirtos pomidorams padėjo išgelbėti pačią didžiausią kolekcijos dalį. Tręšiau kas antrą, trečią laistymą ir meileniai tikrai gerai per vasarą prisiaugino lapų. Dabar prasideda žydėjimo sezonas. Naujų šį sezoną ir aš nepirkau. Reikia susitvarkyti su senais, nes pamesta šiek tiek kortelių su pavadinimais. Kitą rudenį žiūrėsiu ar man čia reikės kažko naujo, ar užteks tiek kiek turiu :-)
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2019 02 22, 20:18)
Iš grupes gautas vaikutis..Didžiausia tikimybe,kad  nares mileretos kryžminimo  rezultatas.Kas su kuo kryžminta žinute pamesta.Gal pavyks sužinoti,tada parašysiu[url=http://%5bURL=https://www.part.lt/perziura/4132760263bd9f06aced264d436e81c2873.jpg][img]https://www

Tikrai neblogas bigsmile.gif . Į kažką panašus, bet dabar nesumąstau, į ką biggrin.gif . Keli žiedai?



QUOTE(Dalelė @ 2019 02 22, 20:26)
Sveikos  ligonės  clap.gif Džiaugiuosi, kad dar kažkas čia yra ir ne tik rašo, bet ir žiedais giriasi  smile.gif
Visas gyvenimas nusikėlė į FB Meileniu ligonine ten gyvenimas virte verda. Daug informacijos, klausimų ir žinoma nuotraukų su žiedais. Maloniai kviečiame  4u.gif
O pas mane visus metus buvo namo remontas, tai meileniams ne pats geriausias metas buvo. Praktiškai praeitas miego sezonas užsitęsė iki gegužės, kada meilenius galėjau jau tiesiai nešti į lauką. Tai atsiliepė jų žydėjimui, nedaug kas žydėjo, kai kas sudžiuvo ar sunyko. Tačiau surastos organinės trąšos skirtos pomidorams padėjo išgelbėti pačią didžiausią kolekcijos dalį. Tręšiau kas antrą, trečią laistymą ir meileniai tikrai gerai per vasarą prisiaugino lapų. Dabar prasideda žydėjimo sezonas. Naujų šį sezoną ir aš nepirkau. Reikia susitvarkyti su senais, nes pamesta šiek tiek kortelių su pavadinimais. Kitą rudenį žiūrėsiu ar man čia reikės kažko naujo, ar užteks tiek kiek turiu :-)

Miela malonu bigsmile.gif wub.gif .
O kokios trąšos?

Aš kartais nusliūkinu į fb, bet kažkaip ne tas pats, nieko nebeatpažįstu, vardai ne tie biggrin.gif . Turbūt esu senamadiška ir nemoderni angel.gif
Atsakyti

amarrile, jei gerai atrinkau foto ir atmintis nepaveda - tai Charisma vaikas - CharismaxLadyJane. :4u:​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milereta: 23 vasario 2019 - 01:03
gaila, kad išsilakstėt po feisbukus. Taip gražiai čia bendravom. Nemėgstu tų socialinių tinklų. Nesijungiau ir tikriausia nesijungsiu.
Atsakyti
QUOTE(Lutpede @ 2019 02 23, 08:27)
gaila, kad išsilakstėt po feisbukus. Taip gražiai čia bendravom. Nemėgstu tų socialinių tinklų. Nesijungiau ir tikriausia nesijungsiu.

Ir aš kurį laiką buvau prieš FB. Sakiau nereikia man jo ax.gif Bet viskas prasidėjo nuo šunų. Visa informacija FB. Ir ką įkišau pradžioje tik koją, o vėliau ir pati visa įlindau lotuliukas.gif Didesni ir daug greitesni informacijs srautai yra iš tiesų labai patogu. Kad ir keliant nuotraukas. Jokių tarpinių nuotraukų kėlimo funkcijų. Na bet galima ir čia rašyti :-)

pempė12trąšos šios. Meileniai labai gerai jas toleruoja My Webpage

milereta Charisma vaikas - CharismaxLadyJane. nuostabus ir tikrai manau kad atmintis jūsų nepaveda, daug panašumo į tėvus wub.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka]My Webpage[/URL]

Charisma vaikai - (Charisma x LadyJane
Galima ir abejoti kol kas,bet labai panašūs buvo žiedstiebiai,kaip du broliukai

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 25 vasario 2019 - 18:18
QUOTE(amarrile @ 2019 02 25, 19:08)
[
Charisma vaikai - (Charisma x LadyJane
Galima ir abejoti kol kas,bet labai panašūs buvo žiedstiebiai,kaip du broliukai




Prieš kiek metų kryžminta, kad jau žydi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lutpede: 25 vasario 2019 - 20:40
QUOTE(amarrile @ 2019 02 25, 18:08)
[url=http://%5

Charisma vaikai - (Charisma x LadyJane
Galima ir abejoti kol kas,bet labai panašūs buvo žiedstiebiai,kaip du broliukai

[url=https://www.part.lt/perziura/398aeaf03e183c54d29


Kaip įdomu, amarrile thumbup.gif
Ar tas šviesenis - tas pats meilenis, kur ankstesniame poste rodėte, tik labiau įsižydėjęs?
Papildyta:
QUOTE(Dalelė @ 2019 02 23, 09:57)
Ir aš kurį laiką buvau prieš FB. Sakiau nereikia man jo  ax.gif Bet viskas prasidėjo nuo šunų. Visa informacija FB. Ir ką įkišau pradžioje tik koją, o vėliau ir pati visa įlindau  lotuliukas.gif Didesni ir daug greitesni informacijs srautai yra iš tiesų labai patogu. Kad ir keliant nuotraukas. Jokių tarpinių nuotraukų kėlimo funkcijų. Na bet galima ir čia rašyti :-)

pempė12trąšos šios. Meileniai labai gerai jas toleruoja  My Webpage



Aš vis laikausi, telefono prie interneto nejungiu, užtenka interneto iš kompiuterio, ir tai perdaug biggrin.gif .

Ir ačiū už trąšas 4u.gif Nenaudojus tokių, pastaruoju metu prie Schultz laikausi. Gal reiktų pabandyti.
Atsakyti
QUOTE(Lutpede @ 2019 02 25, 20:30)
Prieš kiek metų  kryžminta, kad jau žydi?
Gavau ar 13 metais vaikiukų dežutę. Netikkamai auginau,tai pagal amžių jau senukai.

Taip,tas šviesesnislabiau įsižydėjęs,žiedai padideję ir pašvieseję pempė12
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 27 vasario 2019 - 16:51