Įkraunama...
Įkraunama...

Amarilių-meilenių palata

Pagaliau žydi, dabar net keturi meileniai. Tik saulės nėra, neina grožio perteikti.


Čia Luna su Merengue vienas į kitą žiūri smile.gif
vartotojo įkelta nuotrauka



Mažiukas mielas mini kažkoks geltonai žalsvas su dviem stiebeliais, dabar jau pašviesėjęs, įsižydėjęs.
vartotojo įkelta nuotrauka



Ir super gražuolis meilenis Tosca arba bent jau panašus į Tosca, pirkau pernai be etiketės iš mažos gėlių parduotuvėlės.
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pempė12: 04 kovo 2019 - 14:25
wub.gif doh.gif karsta.gif thumbup.gif yahoo.gif KĄ IR BEPRIDĖSI...
Atsakyti
Labai gražu.O pas mane liūdesys didžiausias, Lapkričio menesį gavau miltuotuoju skydmariu užkrestų meilianių,po poros menesių tik supratau.Manau,dabar viskas užkresta,benešiojant jas po visus namus.daug meilianių,daug senų irnaujai padaugintų pelargonijų.Teks skelbti sheminį karą,kai atsils unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2019 03 06, 19:49)
Labai gražu.O pas mane liūdesys didžiausias, Lapkričio menesį gavau miltuotuoju skydmariu užkrestų meilianių,po poros menesių tik supratau.Manau,dabar viskas užkresta,benešiojant jas po visus namus.daug meilianių,daug senų irnaujai padaugintų pelargonijų.Teks skelbti sheminį karą,kai atsils unsure.gif

Siaubas, užuojauta. Turbūt tris metus su tuo kovojau, milijoną chemikalų sunaudojau, pusę gėlių ištėškiau, kol laimėjau...




Ačiū, mergaitegeliu92, už pagyras mano gėlytėms aciuks.gif
Atsakyti
Sveiki, jei dar kas užklysta mirksiukas.gif
Balandyje ne vienas meilenis žydėjo, bet dar daug ir nežydėjo, ir neketino žydėt, tai prigrasinau jiems biggrin.gif ir truputį palaisčiau. Tai vienas kitas, regis, taisosi ax.gif . Tame tarpe ir Purple Rain.

Bet dabar norėčiau pasigirti kai kuo ypatingu(bent jau man biggrin.gif ) - taigi pražydu du mano pačios sukryžminti meileniai bigsmile.gif . Prieš kiek metų kryžminau, jau bijau sumeluoti, reiktų eiti atgal per temas smile.gif . Bet tikrai auginau ilgiau, nei 4 metus, nes ne visada dorai rūpinausi blush2.gif . Ir dabar pražydo vazoniukuose tarp kitų(ir bus dar vienas bigsmile.gif ), nes nesitikėjau, kad jie jau žydės ir nepersodinau po vieną.

Šitą išvis pamačiau, kai jau žydėjo rolleyes.gif . Žiedukai buvo tik du. Kryžminta Limona x Limona

vartotojo įkelta nuotrauka


Antrąjį jau pamačiau laiku, ir laukiau išsiskleidžiant. O kai pamačiau spalvą, likau nustebusi, nes galvojau, kad tikrai bus kažkas panašaus į pirmąjį, nes taip pat Limona x Limona bigsmile.gif .

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Bus trys žiedai, kol kas žydi tik vienas.
Atsakyti
Tikrai įdomiai ir gražiai gavosi. Jei tokie nenuspėjami, negi visus kryžmintus reikia auginti.

Po maždaug 10 metų pertraukos žydėjo 'Fairy Tale'. Pirktas kaip 'Papilio', tai ir kaprizinasi panašiai. 4 žiedai stambesni, nei pirmo žydėjimo, jei gerai pamenu. Apdulkinau patį su savimi, augina 2 sėkladėžes. Apdulkinau vieną žiedą, to dėžutė didesnė. Kitas galėjo apsidulkinti nešiojant fotografuoti.
Atsakyti
ir aš turiu sukryžmintų. Laukiu nesulaukiu kada pražys.
Pempe, o to antrojo tėvai kartais ne kiti?
Atsakyti
QUOTE(Lutpede @ 2019 05 03, 05:38)
ir aš turiu sukryžmintų. Laukiu nesulaukiu kada pražys.
Pempe, o to antrojo tėvai kartais  ne kiti?

Parašyta taip, o jei kada vaikai ar priešai biggrin.gif sukeitė etiketes, tai kas žino biggrin.gif . Tada Limoną kryžminau ir dar su kažkuo, bet jau neatmenu, su kuo, taip ir turiu pasirašius(gal pagal nuotraukas atsekčiau, kas tuo metu dar žydėjo ir galėjo mane dominti, bet nuotraukos atskiroje laikmenoje, darbar nežiūrėsiu). Negalima atmesti, kad galėjo ir atsitiktinai apsidulkinti, tikrai nebuvo viskas sterilu, ta pati patalpa.
Reiks kada per nuotraukas prasieiti ax.gif
Atsakyti

Na jūs, mergaitės, tikros šaunuolės, kad turit kantrybės laukti ir kol sėklos subręs, ir kol nauji augalai užaugs ir žydės! Ačiū už nuotraukas!

Atsakyti
o man jau rūpi,ką reikes daryti su mano kryzminukais.Labai jau daug jų turiu.Kiti dar nežydejo,auga,jei neapsirinku,tai jau su seimynom. Nes visus''neatpazintus objektus'' auginu seimynom biggrin.gif
Atsakyti

Laba visiems šio grožio puoselėtojams ☺. Gal kas turit parduoti Chico ar Meringue ar Quito vaikų? Taip pat ieškau Charisma, Evergreen, Lemon star.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jumisi: 20 rugpjūčio 2019 - 13:21
Labas, Amarilių-meilenių palata biggrin.gif
Ligonių kaip ir nėr, visi sveiki ax.gif


Jumisi, aš tokių vaikų neturiu, tai ir tyliu ax.gif

Jei kas užklysite - kaip, ar dar laistote savo turtus?
Aš dar tebe, bent vieną kartą dar tikrai užpilsiu.
Atsakyti