Įkraunama...
Įkraunama...

Amarilių-meilenių palata

QUOTE(Daisoja @ 2020 01 26, 10:06)
O, kaip pavydžiu 'Tango', aš vis medžioju, bet nesiseka. Šiemet pirktas iš DEPO pražydo kaip 'Merengue'. Kadangi pirkau iš ten 2 svogūnus, o antras 'Fresh Lemon' atitiko, tai jau galėčiau teigti, kad pas juos tik pusė teisybės. Tai kurį laiką loterijoje nedalyvausiu. Bet abu žydėjo po 3 žiedynkočius, buvo progų panaudoti puokštėms, tai kaip ir nelabai liūdna.

Liūdniau, kad mano kryžminukas visai negražus. O gal aš per daug įsivaizdavau, kad bus ,,į tėvus". Gavosi ,,į diedukus". Iš 'Limona' paveldėjo žalią gerklę, iš 'Spotlight' nieko. Panašiausias į 'Apple Blossom', tik smulkesnis ir be kvapo.

Parodykit vistiek, kad ir negražus biggrin.gif . Man labai įdomu.
Vienas mano kryžmintų irgi žydės, bet dar tik nosytės galiukas matosi. Taip pat Limona su kažkuo, neberandu su kuo smile.gif
Atsakyti
Nemoku įkelti čia nuotraukų. Bet nei iš tolo nepanašus į jūsiškį kryžminuką gyslotąjį, kur neseniai rodėte. Dar viliuosi, kad iš kitų to paties kryžminimo kas nors įdomiau bus, tik jie dar maži.
Atsakyti
QUOTE(Daisoja @ 2020 01 26, 23:51)
Nemoku įkelti čia nuotraukų. Bet nei iš tolo nepanašus į jūsiškį kryžminuką gyslotąjį, kur neseniai rodėte. Dar viliuosi, kad iš kitų to paties kryžminimo kas nors įdomiau bus, tik jie dar maži.

Nuotraukas kelti per radikalru geriausiai. Žiūrėjau senose temose, kas per kitur kėlė- nebėra, o per šitą- viskkas matosi. Labai paprasta, tik reikia turėti nuotraukas savo kompiuteryje.

Parašysiu eigą, gal pasinaudosit 4u.gif
Pasirašyti kitam lange radikalru (https://radikal.ru/) , eiti į jį, atsidaro tokia lentelė

vartotojo įkelta nuotrauka
Tada spausti ant Выбрать файлы.
Tada jau rodo jūsų koompiuterio vietas, rinktis, kur yra nuotraukos, ar ant darbalaukio, ar kur kitur(nuo darbalaukio gal ir patogiausia). Užeini ant norimos nuotraukos, spusteli, tada apačioje spaudi atidaryti, ir jau rodo tą nuotrauką radikalru puslapyje.
Eilutėje Уменьшить квртинки до pasirinkti dydį.
Automatiškai rodo 960, matosi čia aukščiau, kur įkėliau, bet tiek nereikia, užtenka 600, arba ranka įrašyti, aš gal 700 keliu, o gal 800 renkuosi, žiūrint, kokio dydžio nuotraukos norisi, kad įsikeltų.
Eiti ant Загрузить на сервер
Viskas, užsikrauna, turim tokį vaizdelį su savo norėta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Tada kopijuojame tą koduką ir dedam tiesiai į savo SM rašomą postą.
Atsakyti
Turiu rimtą klausimą patyrusioms augintojoms - ar trumpinate pernelyg išilgėjusius meilenių svogūnų kaklelius?

Aš šiandien pasielgiau žiauriai - nemažai daliai senų svogūnų net iki 2 cm nurėžiau kaklus ninja.gif . Kaži, protingai padariau, ar ne itin hmm.gif ?
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2020 02 03, 23:55)
Turiu rimtą klausimą patyrusioms augintojoms - ar trumpinate pernelyg išilgėjusius meilenių svogūnų kaklelius?

Aš šiandien pasielgiau žiauriai - nemažai daliai senų svogūnų net iki 2 cm nurėžiau kaklus ninja.gif . Kaži, protingai padariau, ar ne itin  hmm.gif ?

gerai būtų sužinoti. Net gydymo tikslu labai bijojau pjauti kaklelį. .Kad su visu nepapjaučiau blink.gif
Atsakyti

Šiaip aš iš akies nepjoviau, bijojau, kad žiedukas nebūtų. Taip truputį iš šonų spusteliu, prasižioja - nėra, aha, čirkšt. Nedaug, porą mm. Tada vėl - ir pričirškinau iki nemažai kai kuriems biggrin.gif . Gal greičiau žydės biggrin.gif
Šiaip trim pamačiau žedelius bigsmile.gif
Galvoju, kas pjauna rudenį lapus, gal taip neišilgėja kaklai ax.gif . Gal.

Dar kažkur skaičiau, kad kaklai ilgėja peršertiems azoto trąšomis.


Kur kitos gudruolės su diiiidele patirtimi???
Parašykite, prašau 4u.gif
Nesėdėkite tik fb, nuotraukų čia parodykit biggrin.gif
Atsakyti
Tai pjovimo tikslas, nes nepatinka ilgakakliai? Man patinka žirafos ir moterys ilgakaklės, tai meileniams kažkaip netrukdo. Nebent, kai reikia po lova pakišti, ne visi telpa. Tada tuos kitur kišu. O Papilio ir Exotic Star kaip ir priklauso būti butelio formos. Gal ir daugiau yra turinčių ,,papilinių" genų.
Nesu tokia patyrusi, tai ir nežinau apie trumpinimus. Maniau, kad lapus rudenį pjauna, nes parduoda pražydinimui žiemą. O iki to laiko trąšomis pumpuoja.
Atsakyti

Nepjaunu.
Nėra pas mane ilgais kaklais išskyrus Exotic Star. Kažkada prieš daug metų iš durnumo rudenį nurėžiau lapus patrumpinat kaklą, tai paskui pasigailėjau, nes vėliau labai sunkiai atsigavo po ramybės. Tas apipjaustymas fabrikinis. matomai ten taikoma spec sąlygos, temperatūra, drėgmė ir visa kita, kad svogūnai žydėtų.Neišeina jiems saugyklose laikyti su lapais, kas ten žais nuėminėjant po viena nudžiūvusį lapą
Atsakyti
Oi, kaip gerai, kad jūs čia thumbup.gif

Pjovimo tikslas buvo, kad greičiau žydėtų, poto greičiau lapotų, t.y. negaištų su pabudimu, tada laiku spėtų lapų priauginti, ir kad laiku eitų užmigdyti. Nes man žiedų norisi labiausiai sausį-vasarį-kovą. Aišku, neprošal būtų ir gruodis biggrin.gif . Pagalvojau, kad ilgas kaklas labai užvėlina žiedstiebio prasikalimą.

Bet dabar matau, kad pirma reikėjo paklausti, o tik paskui daryti biggrin.gif . Bėgau žiūrėt, kam aš ten labiausiai pritrumpinau, tikėdamasi, kad tai ne Exotic Star ax.gif . Na ir aišku, kad tai Exotic Star blink.gif biggrin.gif .

Belieka laukti savo eksperimento rezultatų ax.gif
Atsakyti
Įdomus, negirdėtas eksperimentas. Gerai, kad ne ant mano kačių, nors jų neturiu.
Žiedpumpurius sekantiems metams formuoja, tai, jei mažai maitinti ir mažai saulės gavę, abejoju, ar giljotina pagelbės. Aš vis pritrūkdavau nuotaikos, laiko ir vietos meilenių palepinimui, tai labai susmulkėjo svogūnai. Pernai kai kuriuos persodinau, atsigavo. Labai patinka trąšos Osmocote Exact, kur lėtai tirpstančios. Nors sezono metu ir taip kuo nors patręšiu, bet šaknų zonoje truputis granulių priduoda ne tik ramybės man, bet ir ,,lašinių" meileniams.
Atsakyti
QUOTE(Daisoja @ 2020 02 07, 14:33)
Įdomus, negirdėtas eksperimentas. Gerai, kad ne ant mano kačių, nors jų neturiu.
Žiedpumpurius sekantiems metams formuoja, tai, jei mažai maitinti ir mažai saulės gavę, abejoju, ar giljotina pagelbės. Aš vis pritrūkdavau nuotaikos, laiko ir vietos meilenių palepinimui, tai labai susmulkėjo svogūnai. Pernai kai kuriuos persodinau, atsigavo. Labai patinka trąšos Osmocote Exact, kur lėtai tirpstančios. Nors sezono metu ir taip kuo nors patręšiu, bet šaknų zonoje truputis granulių priduoda ne tik ramybės man, bet ir ,,lašinių" meileniams.

Nesitikiu, kad kažkokių papildomų žiedų suformuos, turėtų būti jau suformuoti. Tik gal greičiau pražys, arba mažesni svogūnai greičiau sulapos, jei stresas nuo tokios mano priežiūros neužkamuos rolleyes.gif .
Lyg jau esu kažkada trumpinusi kaklus, bet rezultatų nepamenu, veikiausiai nebuvo kuo nors išskirtiniai.

Osmocote ilgai tirpstančių trašų granulių nesu bandžiusi, tik pernai į žemę meilenių persodinimui maišiau šiek tiek agrovermikulito. Sunku pasakyti, ar buvo kas geriau nuo to, ar ne.
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2020 01 25, 11:05)
amarille, nuostabu  thumbup.gif. Ypač paskutinis wub.gif (Dancing Quenn, jei neklystu hmm.gif) . O kas tas pirmas?


Aš savo seniukų žydėjimo dar ilgokai lauksiu ax.gif . Bet sulauksiu tikrai, 9 jau parodė nosytes, labai džiaugiuosi ir laukiu ax.gif
Naujai pirktieji greičiau bus biggrin.gif .
Ir dar turiu žydintį grožį, vėliau įkelsiu, kad viena egoistiškai nesidžiaugčiau biggrin.gif

Pasitikslinau dabar,to vardelis 'Doublet'
Atsakyti