Įkraunama...
Įkraunama...

PAGUNDOS #62

QUOTE(Limcamca @ 2016 03 12, 23:03)
O jums pvz nekyla mintis, kad jei zmona gyvena lentyneleje, tuo paciu ir jis, tai reiskiasi, kad ne kazka jis tobulas vyras, jei tik tiek sugebejo ar sugeba gyvenime pasiekti, lyginant su jusu dviem namais bigsmile.gif  g.gif

turbut teigia, jog dabar investuoja i versla biggrin.gif
mano exas taip pasakodavo mergoms lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nebbiolo @ 2016 03 12, 23:00)
Jei jau lygint mano ir jo zmonos buiti, tai nera ka:))) Ji gyvena lentyneleje, bute, kurio paslaugas apmoka vyras, o as pati issilaikau du namus:) Malkas pasiskaldyt tai tik sportas:). Tik va internetui ir filmams tai jo, ner laiko tikrai...smile.gif

Ir matyt, mielai ta vyriska ranka sueitu. Nieko jau cia gero kai moteris plesosi.
Jau geriau vyras apmoka, bet pati pailsejus ir filma paziurejus. O jei dar megstamas darbas, jei ir alga nestebuklas, bet uztat pasitenkinimas.
Atsakyti
QUOTE(GAILE* @ 2016 03 12, 23:03)
o kam reikia islaikinet du namus? kokia prasme? ypac vienisai moteriaisu vaiku blink.gif
ir kodel tavo pagunda su seima name negyvena?

Vienas is ju sodyba kaime, kitame gyvenu ten, kur dirbu.
Negyvena, nes zmona nenoretu. Sunku prie namo, dirbt reikia:)
Atsakyti
QUOTE(Nebbiolo @ 2016 03 12, 23:00)
Jei jau lygint mano ir jo zmonos buiti, tai nera ka:))) Ji gyvena lentyneleje, bute, kurio paslaugas apmoka vyras, o as pati issilaikau du namus:) Malkas pasiskaldyt tai tik sportas:). Tik va internetui ir filmams tai jo, ner laiko tikrai...smile.gif

Ir? Lodorius, ne diedas. Lovoje turėtų piruetus daryti, kitu atveju užsikabinsi sau ant kupros verslininką - Alfonsą.
Verk reikia čia. Ir ieškoti tikrai verto dėmesio egzemplioriaus, o ne tokio mėšlo gabalo. Čia be jokio sarkazmo.
Atsakyti
tai gal cia pas juos ir yra priezastis, kodel jie bute gyvena, o ne name, nes pvz tas vyras yra lb neukiskas, nemegsta namu bei buities darbu, uztat zmona apdairiai ir nesikrausto nama. nes pazista savo vyra, ir zino, kad vienai teks malkom bei zoles pjovimais rupintis.
o va vyrukuimeiluze barbe devyndarben net lb imponuoja, juk mato, kad stipri moteris, daug moka, daug daro, netingi. neukiskam vyrui cia lobis grynas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gera_pukuota @ 2016 03 12, 23:03)
teisingiausia būtų pasakyti, kad žaizdos užgijo, bet randai museit visam gyvenimui liks.
Mano akimis rūpinasi vaikais labai pasyviai. Išlaikyt išlaiko, bet juk ne vien to vaikams reikia. Ir čia vėl subjektyvus vertinimas gali įsijungti. Jo manymu veikiausiai jis su vaikais bendrauja daug - kas vakarą susiskambina prieš miegą su dukra, vidutiniškai kartą per savaitę valandai dviem aplanko vaikus. Bet aš matau, kad ryšys tolsta. Sūnus visiškai nerodo noro bendrauti su tėvu. Dukra garsiai deklaruoja kaip ji tėčio ilgisi, bet atvirumo tarp jų nėra. Ji jam nepasakoja visų rūpesčių, kasdienių problemų. Čia visai neseniai pačio ex'o iniciatyva jis pradėjo rūpintis jos namų darbais atvažiavęs. Šaunu, jei tai ne trumpalaikė iniciatyva.

Skyrybos daznai nutolina verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Nebbiolo @ 2016 03 12, 23:07)
Vienas is ju sodyba kaime, kitame gyvenu ten, kur dirbu.
Negyvena, nes zmona nenoretu. Sunku prie namo, dirbt reikia:)

nuoširdus patarimas. Siūlykit jam skirtis. Bet ne šiaip mintis, o realus pasiūymas su konkrečiais terminais. Įsigykit bendrus namus, ne butą. Nes iš jūsų pasakojimų atrodo tarsi abu to paties norėtumėt. Atsisakys? tuomet labai tikiuosi, kad permąstysit viską. Galbūt ir liksit su juo, bet bent jau padėtis bus aiškesnė. O tai labai svarbu kiekvienam suvokti - realią savo situaciją.
Atsakyti
As kazkur rasiau, kad jis tobulas? Tokiu yra?
Nors koks skirtumas, man netobulai netiks.
Tai principe ir esam ant ribos - lakstyt po 100 km pirmyn atgal, atimant laika is vaiku ir keliu valandu miego, jau darosi labai sudetinga.

P.S. Nematau gyvenimo prasmes drybsojime ir filmu ziurejime. Tiesa, ir teliko neturiu nuo tada, kai analogine isjunge.
Atsakyti
QUOTE(Nebbiolo @ 2016 03 12, 23:07)
Vienas is ju sodyba kaime, kitame gyvenu ten, kur dirbu.
Negyvena, nes zmona nenoretu. Sunku prie namo, dirbt reikia:)

tu neteisi. visai nesunku, kai turi normalu darbstu vyra. ne sunkiau nei bute.
sunku, jei esi viena, arba jei vyras nieko namie nedaro. tada taip, kosmaras.


zinok ne is lempos kalbu, turiu ir nama, ir buta biggrin.gif



bliamba, kazkoks man dezavu.kazi tas vyrukas ne mano exas blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GAILE*: 12 kovo 2016 - 23:16
QUOTE(GAILE* @ 2016 03 12, 23:12)
tu neteisi. visai nesunku, kai turi normalu darbstu vyra. ne sunkiau nei bute.
sunku, jei esi viena, arba jei vyras nieko namie nedaro. tada taip, kosmaras.
zinok ne is lempos kalbu, turiu ir nama, ir buta biggrin.gif
bliamba, kazkoks man dezavu.kazi tas vyrukas ne mano exas blink.gif

Juk visaip buna, gal ji jo svajoniu moteris. Jiems gyvent smile.gif Saziningai tegul baigia santykius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo open: 12 kovo 2016 - 23:16
QUOTE(Pasakų fėja @ 2016 03 12, 23:11)
Skyrybos daznai nutolina  verysad.gif

mūsų atveju ne kažin kas pasikeitė. Tikrai. Mums išsiskyrus man kasdienių rūpesčių nepadaugėjo. Gal net priešingai. Vaikai irgi buvo įpratę, kad tėčio dažnai nėra namie. Jiems buvo sunku priprasti tik prie to fakto, kad tėtis čia nebegyvena. O kadangi anksčiau 99% priežiūros buvo mano rūpestis (nors ex'as buvo įsitikinęs kitaip), tai jiems nelabai kas pasikeitė kasdienėje rutinoje.
Atsakyti
QUOTE(open @ 2016 03 12, 23:15)
Juk visaip buna, gal ji jo svajoniu moteris. Jiems gyvent smile.gif

tai be abejo. visi turi kazkur savo antra pusele rolleyes.gif



tiesiog ne pro sali moteriai realiai kritiskai ivertint kandidata, ivertint save, ar sugebesi, ar pavesi. ivertint aplinkybes. ir tik tada daryt sprendimus, tokius, kaip darbo metimas,gyvenamos vietos keitimas, vaiko aplinkos keitimas ir pan.
Atsakyti