Įkraunama...
Įkraunama...

PAGUNDOS #62

QUOTE(Nebbiolo @ 2016 03 13, 20:35)
Kaip smagu, tema sujudejus.
Mano neveksla neukiskas alfonsas neprasytas atvaziavo i sodyba ir visa diena pjove senus medzius ir rove kelmus. Tikriausiai jam taip patogu, nes nesuprasi, kas tiem diedam patogu. Nei kekso, nei sumustinio negavo, nes nu ka, nesitikejau jo siandien visai pamatyt.

Ne, i restoranus nesiveda...  Mano darbas susijes su restoranais, dar jei po darbo i juos vaiksciot... Ir Paryziuj nebuvom, bet vaziavom motociklais po Latvija, nes abu juos vairuojam ir tokios keliones mums patinka. Taip, sia kelione finansavo jis. Mano buvo tik sumustiniai.
Taip, viskas butu puiku, bet kol kas yra kaip yra - jis vedes kita moteri. Labai sunku.

Ir kuo toliau, tuo sunkiau bus, jausmai stipres, bet kazkodel manau, kad nepaliks jis zmonos nei dabar, nei veliau. Bet is tikruju, jei vyrai tikrai myli, palieka ir zmonas, ir vaikus, ir turtus.
Atsakyti
QUOTE(Nebbiolo @ 2016 03 13, 20:35)
Kaip smagu, tema sujudejus.
Mano neveksla neukiskas alfonsas neprasytas atvaziavo i sodyba ir visa diena pjove senus medzius ir rove kelmus. Tikriausiai jam taip patogu, nes nesuprasi, kas tiem diedam patogu. Nei kekso, nei sumustinio negavo, nes nu ka, nesitikejau jo siandien visai pamatyt.

toks keistas deja vu jausmas apėmė biggrin.gif
Atsakyti
Mielos pagiezos, smagu rast jus budincias:)
Tik nelabai turesiu laiko atsirasinet, ka tik grizau. Ir jusu daug, as viena, nespeju:))
Grazaus sekmadienio vakaro.
Atsakyti
QUOTE(Nebbiolo @ 2016 03 13, 20:51)
Mielos pagiezos, smagu rast jus budincias:)
Tik nelabai turesiu laiko atsirasinet, ka tik grizau. Ir jusu daug, as viena, nespeju:))
Grazaus sekmadienio vakaro.

Pati sugalvojai isizeist lygioj vietoj.
Ir dar menkas pastebejimas, jis ne tavo biggrin.gif Jis abieju kol kas.
Atsakyti
QUOTE(Nebbiolo @ 2016 03 13, 20:51)
Mielos pagiezos, smagu rast jus budincias:)
Tik nelabai turesiu laiko atsirasinet, ka tik grizau. Ir jusu daug, as viena, nespeju:))
Grazaus sekmadienio vakaro.

o kodel tu iskart stoji i kazkokia gynybine pozicija cia? g.gif nemanau, kad kazkuri is forumieciu linki tau blogo. tiesiog dalijasi savo gyvenimiska patirtim, pastebejimais, ir tiek mirksiukas.gif
Atsakyti
As neisizeidusi.
Man tik keista, kad moterys, kurios pacios nera isivelusios i tokius santykius, sedi tokiose temose. Kol netapau meiluze, seimynines neistikimybes tema man neegzistavo. Kodel tureciau sukt galva del dalyku, kuriu mano gyvenime nera? Arba jau nebera? Kas per mazochizmas kapstytis praeityje, kokia maloni ar skaudi ji bebutu? O jei apskritai su tuo nesusidurei - kodel tai idomu? As labai nuosirdziai klausiu, nes nesuprantu.
Atsakyti
QUOTE(Nebbiolo @ 2016 03 13, 21:43)
As neisizeidusi.
Man tik keista, kad moterys, kurios pacios nera isivelusios i tokius santykius, sedi tokiose temose. Kol netapau meiluze, seimynines neistikimybes tema man neegzistavo. Kodel tureciau sukt galva del dalyku, kuriu mano gyvenime nera? Arba jau nebera? Kas per mazochizmas kapstytis praeityje, kokia maloni ar skaudi ji bebutu? O jei apskritai su tuo nesusidurei - kodel tai idomu? As labai nuosirdziai klausiu, nes nesuprantu.

O kas tau sake, kad nesusije biggrin.gif
Va rasinejuos su vedusiu, lyg esu susijus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nebbiolo @ 2016 03 13, 21:43)
As neisizeidusi.
Man tik keista, kad moterys, kurios pacios nera isivelusios i tokius santykius, sedi tokiose temose. Kol netapau meiluze, seimynines neistikimybes tema man neegzistavo. Kodel tureciau sukt galva del dalyku, kuriu mano gyvenime nera? Arba jau nebera? Kas per mazochizmas kapstytis praeityje, kokia maloni ar skaudi ji bebutu? O jei apskritai su tuo nesusidurei - kodel tai idomu? As labai nuosirdziai klausiu, nes nesuprantu.

na cia kaip pvz zurnala Zmones skaityt, arba kakadu ziuret lotuliukas.gif


o kokio tu atsakymo ieskai sioje temoje? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GAILE*: 13 kovo 2016 - 21:57
QUOTE(GAILE* @ 2016 03 13, 21:54)
na cia kaip pvz zurnala Zmones skaityt, arba kakadu ziuret lotuliukas.gif
o kokio tu atsakymo ieskai sioje temoje? g.gif


atleisk, spejau perskaityt pirma tavo post'o versija. Dvelke neviltimi, patikek, ir nors cia daugelis svaistosi patarimais (geri patarimai nieko nekainuoja, o ju verte prilygsta ju kainai), as pasakysiu tik tiek - as taip negyvenciau. Mesciau ta vyra, isgrusciau, pati iseiciau. Vienas kartas bet kam gali atsitikti, bet jei tai tesiasi, kartojasi - kitaip juk nebus. Palik ji, ar jis taves vertas?
As jau isgirdau pora atsakymu, ir jie man tikrai pravers. Beje, tuose atsakymuose pagiezos nebuvo, nes bet kokia nuomone galima isreiksti be teisejisko sarkazmo. Akmenimis metytis nesunku.
Mane zemina dabartine mano padetis, ir tiesipg noriu kuo greiciau ja pakeisti. Ar vienaip, ar kitaip. Zinoma, tos, kurios turi vyrus ir iesko tikpramogu is sono, manes nesupras. As neieskojau tokio kelio. Bet jau esu jame, ir jis nera begalinis. Ilgametes meiluzes statusas ne man. Cia kazkas parase apie konkrecius terminus - aciu, pasinaudosiu.
Atsakyti
QUOTE(Nebbiolo @ 2016 03 13, 22:39)
atleisk, spejau perskaityt pirma tavo post'o versija. Dvelke neviltimi, patikek, ir nors cia daugelis svaistosi patarimais (geri patarimai nieko nekainuoja, o ju verte prilygsta ju kainai), as pasakysiu tik tiek - as taip negyvenciau. Mesciau ta vyra, isgrusciau, pati iseiciau. Vienas kartas bet kam gali atsitikti, bet jei tai tesiasi, kartojasi - kitaip juk nebus. Palik ji, ar jis taves vertas?
As jau isgirdau pora atsakymu, ir jie man tikrai pravers. Beje, tuose atsakymuose pagiezos nebuvo, nes bet kokia nuomone galima isreiksti be teisejisko sarkazmo. Akmenimis metytis nesunku.
Mane zemina dabartine mano padetis, ir tiesipg noriu kuo greiciau ja pakeisti. Ar vienaip, ar kitaip. Zinoma, tos, kurios turi vyrus ir iesko tikpramogu is sono, manes nesupras. As neieskojau tokio kelio. Bet jau esu jame, ir jis nera begalinis. Ilgametes meiluzes statusas ne man. Cia kazkas parase apie konkrecius terminus - aciu, pasinaudosiu.

Lauk, kas lieka ax.gif Juk kito kelio nematai.
Atsakyti
QUOTE(open @ 2016 03 13, 22:42)
Lauk, kas lieka ax.gif Juk kito kelio nematai.

Yra. Paskambinti meilužio žmonai ir prisistatyti.
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2016 03 13, 22:56)
Yra. Paskambinti meilužio žmonai ir prisistatyti.

Mintis gal ir nieko. Tik gal kitais kanalais galima butu perduot sia zinia, paciai nesireklamuojant. Kiek tai zmonai dar but nezinioj, bent jau gales ivertint situacija.
Atsakyti