Įkraunama...
Įkraunama...

2016 m. kovo nėštukės

Aš gyvenu uk ir ėjau į kursus,tai tikrai niekas po poros valandų namo neišleidžia,na nebent pačios mamos issipraso namo. Šiaip sakė kad jei tarkim šiandien pagimdau tai namo išleidžia tik kitą dieną.o ir šiaip atvažiuoja midwife į namus tai viską pažiūri,jei kas negerai juk galima pasikonsultuoti. Man atrodo,kad namie gulėt savoj aplinkoj smagiau nei ligoninėj.per kursus mus net perspėjo,kad pradžioj nepersistengti,atrodo jautiesi gerai,bet nepulti kažko namie tvarkyti, o į dušą ar į wc geriausia, kad vyras pradžioj lydėtų smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(Šypsenėlė24 @ 2016 02 25, 15:16)
Sveikutes  4u.gif
o as jau laukime ir maloniam nerime,kuris vis dideja,rytoj jau numatytas planinis cp  ax.gif

ramios nakties ir kuo geresnio bei lengvesnio susitikimo 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Kataleja @ 2016 02 25, 15:58)
Aš gyvenu uk ir ėjau į kursus,tai tikrai niekas po poros valandų namo neišleidžia,na nebent pačios mamos issipraso namo. Šiaip sakė kad jei tarkim šiandien pagimdau tai namo išleidžia tik kitą dieną.o ir šiaip atvažiuoja midwife į namus tai viską pažiūri,jei kas negerai juk galima pasikonsultuoti. Man atrodo,kad namie gulėt savoj aplinkoj smagiau nei ligoninėj.per kursus mus net perspėjo,kad pradžioj nepersistengti,atrodo jautiesi gerai,bet nepulti kažko namie tvarkyti, o į dušą ar į wc geriausia, kad vyras pradžioj lydėtų  smile.gif.

na taip, jei pati nori, išleidžia. Tik man kažkaip keista, kad galima taip greit, o į namus atvažiuoja health visitor prieš ir po vaiko gimimo. Bent jau čia pas mus, kur gyvenam. Midwife va vakar pas mane buvo ir po poros sav. vėl į namus atvažiuos ( kas man nelabai patinka ). Nepatinka , kad per daug kišasi į tai, kaip vaiką prižiūrėt , augint ir t.t. Suprantu, kad kiekvienoj šaly vis kitaip ir reikia prisitaikyti smile.gif
Atsakyti


na taip, jei pati nori, išleidžia. Tik man kažkaip keista, kad galima taip greit, o į namus atvažiuoja health visitor prieš ir po vaiko gimimo. Bent jau čia pas mus, kur gyvenam. Midwife va vakar pas mane buvo ir po poros sav. vėl į namus atvažiuos ( kas man nelabai patinka ). Nepatinka , kad per daug kišasi į tai, kaip vaiką prižiūrėt , augint ir t.t. Suprantu, kad kiekvienoj šaly vis kitaip ir reikia prisitaikyti smile.gif
[/quote]

Na toks tas kišimasis,juk tik 10 dienų atvažiuoja pažiūri kaip vaikutis auga,kaip jo sveikatele,kaip mamos sveikata. Vienintelis dalykas kas man nepatinka,tai jų klausimai apie šeimos padėti,ar vyras nesmurtauja, ar tu neverki,nedepresuoji ir dar ne tai kad tiesiogiai klausia tai tiesiai per aplinkui. Na bet ką darysi,visa tai trumpai trunka tai galima ir pakentėti smile.gif
Atsakyti
[quote=Šypsenėlė24,2016 02 25, 16:16]
Sveikutes 4u.gif
o as jau laukime ir maloniam nerime,kuris vis dideja,rytoj jau numatytas planinis cp ax.gif
[/quote]
bigsmile.gif lengvo sutikimo 4u.gif
Lukštenamės biggrin.gif

[quote=Kataleja,2016 02 25, 23:16]
na taip, jei pati nori, išleidžia. Tik man kažkaip keista, kad galima taip greit, o į namus atvažiuoja health visitor prieš ir po vaiko gimimo. Bent jau čia pas mus, kur gyvenam. Midwife va vakar pas mane buvo ir po poros sav. vėl į namus atvažiuos ( kas man nelabai patinka ). Nepatinka , kad per daug kišasi į tai, kaip vaiką prižiūrėt , augint ir t.t. Suprantu, kad kiekvienoj šaly vis kitaip ir reikia prisitaikyti smile.gif
[/quote]

Na toks tas kišimasis,juk tik 10 dienų atvažiuoja pažiūri kaip vaikutis auga,kaip jo sveikatele,kaip mamos sveikata. Vienintelis dalykas kas man nepatinka,tai jų klausimai apie šeimos padėti,ar vyras nesmurtauja, ar tu neverki,nedepresuoji ir dar ne tai kad tiesiogiai klausia tai tiesiai per aplinkui. Na bet ką darysi,visa tai trumpai trunka tai galima ir pakentėti smile.gif
[/quote]

Gal čia dėl prevencijai dėl pogimdyvinės depresijos? g.gif LT irgi keletą kartų aplanko (bent jau gerus 10 metų atgal biggrin.gif ), tik tokiais klausimais nekankina.

Bet visumoj ir man nelabai patiktų tokie dažni vizitai, nes esu tokia ale perfekcionistė, tai nenubraukta dulkė ar numestas koks vystykliukas ne vietoj neplanuoto vizito metu mane varo į nepatogią padėtį doh.gif blush2.gif nors artimieji tik šaiposi iš tokių mano kompleksų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kataleja @ 2016 02 25, 22:16)


Na toks tas kišimasis,juk tik 10 dienų atvažiuoja pažiūri kaip vaikutis auga,kaip jo sveikatele,kaip mamos sveikata. Vienintelis dalykas kas man nepatinka,tai jų klausimai apie šeimos padėti,ar vyras nesmurtauja,  ar tu neverki,nedepresuoji ir dar ne tai kad tiesiogiai klausia tai tiesiai per aplinkui. Na bet ką darysi,visa tai trumpai trunka tai galima ir pakentėti  smile.gif

ne ne, aš apie dabar kalbu- labai daug "patarinėjimų" vos ne liepiamąja nuosaka, kad geriau būtų taip, o ne kitaip, nors skamba, kad tik taip gali būt ir jei pasakai, kad nori kitaip daryt, sulauki tokio nekokio žvilgsnio doh.gif na, čia man matyt tokia midwife pasitaikė, nes kai laukiausi dukros, nebuvo tokio spaudimo ir viskas kuo puikiausiai praėjo smile.gif kitą kartą atėjusi midwife sakė apžiūrės kambarius ar yra viskas , ko reikia, tai va tokie dalykai siaubingai erzina schmoll.gif suprasčiau, jei pažiūrėtų vaiko kambarį, bet kam visus? blink.gif
Atsakyti
Martitei ,Sypsenelei lengvo cp 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rabaciene.k @ 2016 02 26, 09:30)
ne ne, aš apie dabar kalbu- labai daug "patarinėjimų" vos ne liepiamąja nuosaka, kad geriau būtų taip, o ne kitaip, nors skamba, kad tik taip gali būt ir jei pasakai, kad nori kitaip daryt, sulauki tokio nekokio žvilgsnio doh.gif na, čia man matyt tokia midwife pasitaikė, nes kai laukiausi dukros, nebuvo tokio spaudimo ir viskas kuo puikiausiai praėjo  smile.gif kitą kartą atėjusi midwife sakė apžiūrės kambarius ar yra viskas , ko reikia, tai va tokie dalykai siaubingai erzina  schmoll.gif suprasčiau, jei pažiūrėtų vaiko kambarį, bet kam visus?  blink.gif


Na pas mane niekas į namus nevažiuoja šiuo metu,nematau reikalo čia kažkam važinėt kol vaikučio nėra blink.gif. O ir midwife sakė,kad jos atvažiuoja ne į dulkes ar neisskalbtus skalbinius pažiūrėt,o vaiko sveikateles patikrint smile.gif. Šiaip aš irgi nemėgstu, kai kas atvažiuoja,o pas mane netvarka namie,o ypač dabar jaučiuosi tokia bejėgė,nieko neina normaliai susitvarkyt, bet manau vyras kiek galės padės kai vaikas gims smile.gif
Atsakyti
Nieko jau čia nepadarysi, aišku, jei tokia ale tvarka- sukandus dantis tuos vizitus iškentėsiu ir gyvenim sau ramiai toliau biggrin.gif Žinau, kad pas mus viskas tvarkoj, nėra ko nerimauti, tik tiek, kad nemalonu, kai svetimi žmonės po namus vaikštinėja rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos,

merginoms,kurioms cp,lengvo gijimo 4u.gif

Ar jus perkate db čiulptukus, nors vieną? su pirmąja turėjau nusipirkus,bet neprireikė, o db dar nepirkau ir galvoju reikia jo ar ne. Gal nors vieną reikia nusipirkt
Atsakyti
QUOTE(giedrute86 @ 2016 02 26, 15:38)


Ar jus perkate db čiulptukus, nors vieną? su pirmąja turėjau nusipirkus,bet neprireikė, o db dar nepirkau ir galvoju reikia jo ar ne. Gal nors vieną reikia nusipirkt

Aš pirkausi, planuoju ir į ligoninę imt, nes negali žinot kada prireiks smile.gif šiaip ilgai mes jų nenaudojom nei su vienu vaikiuku.
Atsakyti
Sveikos būsimos ir jau esamos mamytės, noriu jums pasiūlyti nemokamą naujagimio fotosesiją Vilniuje, jei sudomino parašykite a.ž. mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos,

kaip tylu...ar yra nauju mamyčių smile.gif
Atsakyti