Įkraunama...
Įkraunama...

2016 m. kovo nėštukėsAš vaisių pirma daviau tiesiog pačiulpt atkąsto obuolio, kai buvo kokie 3 mėn ir domėtis pradėjo, paskui vos miligramą pagremžto šaukšteliu obuolio. O kad pradžioj spjauna ir raukosi tai visai normalu, nes tai visai nauji vaikui potyriai, nauji skoniai. Maniškis grikių košę pradžioj spjovė, bet ketvirtoj dienoj pradėjo valgyt kaip patį gardžiausią maistą. Nepasiduot svarbiausia. Va jei suvalgius labai atpylinėja, tada galima sunerimti dėl netoleravimo tokio maisto, o pradžioj po šaukštelį duodi kelias dienas ir kantriai lauki kol išmoks valgyti.

Na mes taip pat nuo grikių pradėjom, tai nuo pat pirmo šaukšto patiko, nespjovė tik žiojosi, kad dar gautų. Kadangi kelias dienas jau ragaujam tai rytoj jau suvalgysim visa 100 g. porciją.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mamukas 323: 04 rugpjūčio 2016 - 13:50
Labas smile.gif

Artėja šventės, o šiuose kovinukų namučiuose taip tuščia ir nyku.. Atsiliepkit smile.gif Kaip gyvenat? kaip vaikučiai auga?
Atsakyti
QUOTE(waiduke @ 2016 11 09, 14:47)
Labas smile.gif

Artėja šventės, o šiuose kovinukų namučiuose taip tuščia ir nyku.. Atsiliepkit smile.gif Kaip gyvenat? kaip vaikučiai auga?Labutis,užsukau aplankyt kas dar čia pasivaidena. Mano mažoji auga gerai,jokių rimtų susirgimų nebuvo,neuzkalnu jau 10 menesiuku tai per tą laiką labai patobulėjo. Žiūriu vakare į dukryte ir negaliu atsigrozet ,kažkoks stebuklas augint savo vaiką ir matyt kaip jis auga kaip ismoksta vis kažko naujo wub.gif . Tikiuosi, k adresas ateityje dar pavyks susilaukti ir dar vienos atžalos nestuke.gif
Atsakyti
Sveikos mamos, ieškau auklės savo sūneliui, gal galite ar žinote ką parekomenduoti?
Atsakyti

Kviečiu į grupę 1f642.pnghttps://www.facebook...25872224096565/

Atsakyti