Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai V Tema

QUOTE(Visgi @ 2016 09 22, 15:51)
Man Medcezir serialas buvo jo vizitinė kortelė (kaip ir aktorės Serenay Sarıkaya),
t.y. man tai vienintelis ir pats geriausias serialas su Çağatay Ulusoy vaidyba.
Bet, aš tikiu, kad visa kas geriausia jam dar prieš aky.

Is tiesu jo vizitine tapo, kaip tik dabar rodomas AKF,sis seialas netiketai tapo labai populiarus,jei gerai pamenu,ar tik ne vasarinis jis buvo,is mazo biudzeto uzdirbo solidzia suma.
Taip medcezir buvo dar populiaresnis 4u.gif bet Caga jau buvo Turkijos zviozda biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Milagra @ 2016 09 22, 17:25)
Kazko recenzija labai trumpa  g.gif As prie ilgesniu ipratus  cool.gif

Dovanokit,pas mane su iskalba problemos lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos,

Gal galėtumėte priminti pavadinimą turkų serialo, kurį greitu metu turėtų rodyti LNK? Serialas apie tai, kaip šeima negali susilaukti kūdikio, ir vyras pamilsta surogatinę motiną, ar kažkas pan. 4u.gif
Noriu žiūrėti online, kadangi per TV nėra kaip pažiūrėti darbo valandomis smile.gif
Atsakyti
[quote="Monika",2016 09 25, 14:17]
Sveikos,

Gal galėtumėte priminti pavadinimą turkų serialo, kurį greitu metu turėtų rodyti LNK? Serialas apie tai, kaip šeima negali susilaukti kūdikio, ir vyras pamilsta surogatinę motiną, ar kažkas pan. 4u.gif
Noriu žiūrėti online, kadangi per TV nėra kaip pažiūrėti darbo valandomis smile.gif


Sita rodys 4u.gif
Kaderimin Yazıldığı Gün
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauravala: 25 rugsėjo 2016 - 14:07
QUOTE("Monika" @ 2016 09 25, 14:17)
Gal galėtumėte priminti pavadinimą turkų serialo, kurį greitu metu turėtų rodyti LNK? Serialas apie tai, kaip šeima negali susilaukti kūdikio, ir vyras pamilsta surogatinę motiną, ar kažkas pan 4u.gif
Ar šitą turit omeny? Kaderimin Yazildigi Gün

user posted image
Atsakyti
Taip, šitas, labai ačiū judviem smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE("Monika" @ 2016 09 25, 15:38)
Taip, šitas, labai ačiū judviem smile.gif  4u.gif
d



Baigineju seriala kiralik ask...liko 5 serijos. Bet jau laukiu pabaigos,nes tiesiog noriu issimiegoti 😀 tik kaip suprantu dar tesinys bus...
Atsakyti
QUOTE(Whagati @ 2016 09 26, 15:16)
Baigineju seriala kiralik ask...liko 5 serijos. Bet jau laukiu pabaigos,nes tiesiog noriu issimiegoti 😀 tik kaip suprantu dar tesinys bus...

Prasidejo jau antras sezonas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2016 09 26, 16:16)
Prasidejo jau antras sezonas smile.gif

hihihi.gif
Atsakyti
Juokitės juokitės smile.gif

Na dabar žiūrėsiu tęsinius, laukdama kol įkels tokių serialų:

Kiralik Ask
Yuksek Sosyete
Kara sevda cool.gif cool.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Whagati @ 2016 09 28, 09:14)
Juokitės juokitės smile.gif

Na dabar žiūrėsiu tęsinius, laukdama kol įkels tokių serialų:

Kiralik Ask
Yuksek Sosyete
Kara sevda    cool.gif  cool.gif  cool.gif

Kara sevda jau yra viena serija 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2016 09 28, 11:45)
Kara sevda jau yra viena serija  4u.gif



Maciau,tik galvoju gal palaukti rusu igarsinimo. Nors su serialu kiralik ask ipratau skaityti rusiskus subtitrus. Paciai juokad ima,nes galvojau tikrai nespesiu skaityti ir ziureti 😁
Atsakyti
QUOTE(Whagati @ 2016 09 28, 13:05)
Maciau,tik galvoju gal palaukti rusu igarsinimo. Nors su serialu kiralik ask ipratau skaityti rusiskus subtitrus. Paciai juokad ima,nes galvojau tikrai nespesiu skaityti ir ziureti 😁

Aš jau žiūrėjau naujo sezono serijas doh.gif Kuo toliau į mišką, tuo daugiau grybų.... Pažiūrėjau ir nuėjau padepresuoti biggrin.gif
Atsakyti