Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai V Tema

Adini Feriha Koydum visiškai nepatiko schmoll.gif O va Emir'in Yolu patiko,
tikrai labai noriai toliau žiūrėčiau jei tik būtų buvęs tęsinys. Gaila.

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(otea @ 2016 10 02, 21:21)
Aha ta išsiaiškinau  4u.gif ....gaila  verysad.gif

Pradėsiu Gyvenimo Bangas žiurėti, tik nesenai pamačiau kad per LT tv rodo, bemieges naktys vel prasidės  biggrin.gif


Man labai labai patiko, jei mėgstate šiuolaikiškus serialus, turėtu paikti:)
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2016 10 02, 23:03)
Adini Feriha Koydum visiškai nepatiko schmoll.gif O va Emir'in Yolu patiko,
tikrai labai noriai toliau žiūrėčiau jei tik būtų buvęs tęsinys. Gaila.

Na stai kaip skirtingai,AKF ziurejau vienu ikvepimu,o EY neistveriau nei serijos 4u.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauravala: 03 spalio 2016 - 05:50
QUOTE(Justmina @ 2016 10 02, 23:19)
Man labai labai patiko, jei mėgstate šiuolaikiškus serialus, turėtu paikti:)

Man irgi labai patiko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Whagati @ 2016 10 01, 19:44)
parekomenduokite koki seriala, panasu i kiralik ask arba  Yüksek Sosyete  g.gif  g.gif
na kad butu ne niurus  tongue.gif


Ask laftan anlamaz
No 309
Kiraz Mevsimi (baigtas filmuoti)
Cilek Kokusu (baigtas filmuoti)
Gunesin Kizlari (baigtas filmuoti)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fjella: 03 spalio 2016 - 21:58
QUOTE(Fjella @ 2016 10 03, 21:55)
Ask laftan anlamaz
No 309
Kiraz Mevsimi (baigtas filmuoti)
Cilek Kokusu (baigtas filmuoti)
Gunesin Kizlari (baigtas filmuoti)

Nei vienas is siu, deja, net nepastovejes prie Kiralik ask ax.gif Man asmeniskai tai vienintele ziurima komedija, ir tai buvo nusivaziavus i sezono pabaiga. Bet antro sezono pradzia man vel wow biggrin.gif

Tiesa, tas 309 labai ziurimas ir gal jis ir nieko, bet man ta pagrindine aktore tokio baisumo, kad as negaliu i ja ziureti. Cilek kokusu gal irgi del to man neziurimas buvo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milagra: 04 spalio 2016 - 13:52
Merginos kur galeciau paziureti seriala:Emiro kelias:) ausinervinau snd nuo tokios berysio pabaigos 😥
Atsakyti
QUOTE(mimuliuke @ 2016 10 04, 18:44)
Merginos kur galeciau paziureti seriala:Emiro kelias:) ausinervinau snd nuo tokios berysio pabaigos 😥

https://www.google.l...134495766,d.bGg 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2016 10 04, 13:50)
Nei vienas is siu, deja, net nepastovejes prie Kiralik ask  ax.gif Man asmeniskai tai vienintele ziurima komedija, ir tai buvo nusivaziavus i sezono pabaiga. Bet antro sezono pradzia man vel wow biggrin.gif

Tiesa, tas 309 labai ziurimas ir gal jis ir nieko, bet man ta pagrindine aktore tokio baisumo, kad as negaliu i ja ziureti. Cilek kokusu gal irgi del to man neziurimas buvo biggrin.gif



ačiū, Cilek kokusu man nepatiko rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2016 10 04, 13:50)
Nei vienas is siu, deja, net nepastovejes prie Kiralik ask  ax.gif Man asmeniskai tai vienintele ziurima komedija, ir tai buvo nusivaziavus i sezono pabaiga. Bet antro sezono pradzia man vel wow biggrin.gif

Tiesa, tas 309 labai ziurimas ir gal jis ir nieko, bet man ta pagrindine aktore tokio baisumo, kad as negaliu i ja ziureti. Cilek kokusu gal irgi del to man neziurimas buvo biggrin.gif


Sutinku, jog ne vienas neprilygsta Kiralik Ask, nors ir jame antraplanes istorijos daznai uzknisa. Bet jei norisi kazko lengvo ir "durno", tai puikiai susivirskina biggrin.gif
Demet man labai simpatiska mergina, tik jos personazai - pavepusios naivios merginos, labai erzina.
Is isvardintu, tai labiausiai patinka Ask Laftan Anlamaz. Bet tikriausiai tik del Burak'o blakstienu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Fjella @ 2016 10 04, 22:32)
Bet jei norisi kazko lengvo ir "durno", tai puikiai susivirskina  biggrin.gif

Oi neee, man tai nesivirskina. As jau geriau kazkaip kitaip laika praleisiu, nei ziuresiu koki brieda.

Siaip tokiems tirli pirli serialams labai svarbi pagrindine pora. Jei ji veza, tai veza, o jei ne - viso gero biggrin.gif Nes ten is principo nieko nera, niekas nevyksta, jokio siuzeto, 2 kambariai, 5 personazai biggrin.gif Na bet va Kiralik ask pavyko uzciuopti ta aukso gysla smile.gif Man asmeniskai tai antra pora, sugebanti sitaip prikaustyti demesi, po Bihter ir Behlul ax.gif

Jei tik siaip (ne)virskinimui reikia, tai galima paziuret Ask yeniden arba Iliski durumu karisik, kur dirbtines meskos laksto ir siaip durnumo prasme yra uz fantazijos ribu biggrin.gif
Atsakyti
Kaip naujasis serialas Mano lemties diena? Verta žiūrėti. Beveik du metus nuo turkų serialų pailsėjau, tad gal sakau reik žiūrėt šį.
Atsakyti