Įkraunama...
Įkraunama...

Toms, kurioms nepavyko daug kartų

Sveikos smile.gif

QUOTE(wicked @ 2016 03 19, 13:30)
tai Tu nelauk, kol kas parašys, parašyk pirma biggrin.gif
tada ir kalbančių išlįs iš pogrindžio hihihi.gif
aš eilinį kartą susinervinus... nebegaliuuuuuu... tos vaikų ligos, nu niekas nepadeda... vyriausias antibiotikus jau įpusėjo, tai nors temperatūros nebėra, bet kosėja tai atsakančiai doh.gif vidurinėlis naktį iki žiaugčiojimo varė doh.gif tai šįryt važiavau juodojo ridiko ieškot, kaip paskutinės vilties cool.gif dar jo rasti ne taip paprasta, trečioj tik parduotuvėj radau cool.gif ir einu gal namų kuopti, garą nuleisti, nes arba susigalvoju veiklos, arba ėsiu kitaip viską, kas po ranka papuola cool.gif


Tai aš ir rašau, bet kad ne visada atsiranda išlendančių biggrin.gif

Nu "smagu" pas Tave. Nors pas mus irgi panašiai, vaikai savaitę į darželį ėjo, mažasis jau su sloga didžiausia ir kosuliu, naktį atsibudo lodamas. Tik kad nuotaika gera šiandien, tai ne taip į galvą imu, pasveiks. k
Kambarius susitvarkiau, langus išsivaliau, net akyse šviesiau smile.gif

18 diena buvo žalia cool.gif
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 03 19, 13:47)
Nu "smagu" pas Tave.

18 diena buvo žalia  cool.gif

taip, labai biggrin.gif
aš jau net baigiu prarasti tikėjimą gydytojais...
tik taip, pasveiks jie... niekur nesidės... bet tas - kada???

o kaip Tau su tuo Tavo iššūkiu sekasi? bigsmile.gif
kalbu apie 21 dieną, kada tik baltymai vakarienei...
nieko nerašai, nepasakoji cool.gif
Atsakyti
Sveikutės,

Prašausi priėmimo į jūsų gretas, nes kolektyvinis jausmas ir viešas prisidavimas vienintelė mane drausminusi priemonė (prieš trejis metus buvo pavykę šiokių tokių rezultatų pasiekti, o po to viskas grįžo į savo vietas ir auga aukštyn...)

1. Mano ūgis: 163 cm.
2. Esamas svoris: 61,5 kg
3. Siekiamas svoris: 58,5 kg
4. Pradžiai noriu nusikratyti bent 3 kg, atrodo nedaug, bet "metu" juos jau kokius trejus metus, ir juos labai jaučiu ant saves blush2.gif Trūksta valios sportuoti, susiimti su mityba: mėgstu saldumynus, naktipiečius, žodžiu, truputį esu tinginė, ir randu šimtą priežasčių saves teisinimui...
5. Sportuosiu kasdien su kardio treniruokliu ar pagal programėlę apie 15 min iki sušilimo. Pradžiai tik tiek, kad įgyčiau įprotį, taip pat stengsiuosi nevalgyti 3 h iki miego, riboti saldumynus ir baltus miltinius gaminius, daugiau vaikščioti, gurkšnoti daugiau vandens, valgyti daugiau daržovių ir kt.
6. Norėčiau, kad kasdien sugebėčiau pasportuoti/pasimankštinti bent 15 min, nes akivaizdžiai per mažai judu, taip pat tvarkingai valgyti vakarienę, nepersivalgant 2-3 h iki miego.
7. Kokios alternatyvos vietoj nuolatinio valgymo? Gurkšnoti vandenį, taip pat pagraužti kokių daržovių: morkyčių, pjaustytų šiaudeliais, ar kt.

Pradedu nuo šiandien: vakare žiūrėsim šeimyniškai filmą, bandysiu vietoj džiugas sūrio, prisipjaustyti daržovių lėkštę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo attain: 19 kovo 2016 - 14:49
QUOTE(wicked @ 2016 03 19, 13:53)
taip, labai biggrin.gif
aš jau net baigiu prarasti tikėjimą gydytojais...
tik taip, pasveiks jie... niekur nesidės... bet tas - kada???

o kaip Tau su tuo Tavo iššūkiu sekasi? bigsmile.gif
kalbu apie 21 dieną, kada tik baltymai vakarienei...
nieko nerašai, nepasakoji cool.gif


O ką gydytojai? Neranda tinkamo gydymo būdo? Ilgokai jau Tavo vaikai nepasveiksta.. Ar aš laike pasiklydus..?

Jei nepasakoju, reiškia nėra ką pasakot laugh.gif Visaip būna, 100% laikytis iššūkio nepavyksta, taip kažkaip penkias dienas pavyksta, o vat savaitgaliais.. cool.gif
Papildyta:
QUOTE(attain @ 2016 03 19, 14:47)
Sveikutės,




Sveika mirksiukas.gif Prašom prašom pas mus 4u.gif
Ir aš iškart su pastebėjimais laugh.gif kardio treniruočių kasdien tikrai nedaryk, užtenka 4-5 kartus į savaitę po 30-40min mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(attain @ 2016 03 19, 14:47)
Prašausi priėmimo į jūsų gretas, nes kolektyvinis jausmas ir viešas prisidavimas vienintelė mane drausminusi priemonė

sveika prisijungusi 4u.gif
QUOTE(d'esprit @ 2016 03 19, 14:52)
O ką gydytojai? Neranda tinkamo gydymo būdo? Ilgokai jau Tavo vaikai nepasveiksta.. Ar aš laike pasiklydus..?

pora savaičių... neskaitant, kad ir vasarį vos ne antrą savaitę vis kas nors išlįsdavo... vyriausiam... ta nosis, pastoviai užsikimšusi, nu bet tikiu, kad čia ir su alergija gali būti susiję... tikrinsim, savo laiku... bet va ta gerklė... iš pradžių gi pirmus antibiotikus sugėrė, kadangi CRB viršijo normas... tada kai nepadėjo, LOR rado anginą... bet keisčiausia, kad pradėjus gerti antibiotikus, antroj ar trečioj dienoj išlindo kosėjimas, toks sausas, neatsikosi niekada doh.gif ir tas tęsiasi... o vidurinėlis jau beveik dvi savaites kosėja, vaistai nepadėjo... ar labai laikinas pagerėjimas buvo ir vėl tas pats... bet tam nedarė ir kraujo tyrimo dar, antradienį einu su vyriausiu pas šeimos, vesiuosi abu, lai žiūri... tik ką kito ras doh.gif todėl labai tikiuosi, kad mus dabar juodasis ridikas išgelbės, jau girdau sirupu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(wicked @ 2016 03 19, 15:01)
sveika prisijungusi 4u.gif

pora savaičių... neskaitant, kad ir vasarį vos ne antrą savaitę vis kas nors išlįsdavo... vyriausiam... ta nosis, pastoviai užsikimšusi, nu bet tikiu, kad čia ir su alergija gali būti susiję... tikrinsim, savo laiku... bet va ta gerklė... iš pradžių gi pirmus antibiotikus sugėrė, kadangi CRB viršijo normas... tada kai nepadėjo, LOR rado anginą... bet keisčiausia, kad pradėjus gerti antibiotikus, antroj ar trečioj dienoj išlindo kosėjimas, toks sausas, neatsikosi niekada doh.gif ir tas tęsiasi... o vidurinėlis jau beveik dvi savaites kosėja, vaistai nepadėjo... ar labai laikinas pagerėjimas buvo ir vėl tas pats... bet tam nedarė ir kraujo tyrimo dar, antradienį einu su vyriausiu pas šeimos, vesiuosi abu, lai žiūri... tik ką kito ras doh.gif todėl labai tikiuosi, kad mus dabar juodasis ridikas išgelbės, jau girdau sirupu cool.gif


O vidurinėlis kokius vaistus gėrė?
Aš to juodojo ridiko taip ir neradau niekur pirkt.. Įdomu, kiek ilgai jie išsilaiko išrauti vėsiai, žinočiau, kad iki žiemos išsilaikys, paprašyčiau mamos, kad užaugintų g.gif
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 03 19, 15:11)
O vidurinėlis kokius vaistus gėrė?
Aš to juodojo ridiko taip ir neradau niekur pirkt.. Įdomu, kiek ilgai jie išsilaiko išrauti vėsiai, žinočiau, kad iki žiemos išsilaikys, paprašyčiau mamos, kad užaugintų  g.gif

tam Brontex'ą girdžiau...

aš šiandien radau Rimi... ir praeitą kartą Rimi pirkau... nors esu kažkada mamai radus Maximoj, šį kartą nebuvo... IKI irgi neturėjo... aplėkiau visas biggrin.gif ir manau, kad jie išstovėtų iki žiemos... gerai padėjus g.gif
Atsakyti
QUOTE(wicked @ 2016 03 19, 15:14)
tam Brontex'ą girdžiau...

aš šiandien radau Rimi... ir praeitą kartą Rimi pirkau... nors esu kažkada mamai radus Maximoj, šį kartą nebuvo... IKI irgi neturėjo... aplėkiau visas biggrin.gif ir manau, kad jie išstovėtų iki žiemos... gerai padėjus g.gif


Turbūt kvailai nuskambės, bet ar daug skysčių geria? Man yra įkalta į galvą, kad girdant brontex'ą reikia kuo daugiau skysčių, nes kitaip šitie vaistai nepadeda. Kiek tame tiesos nežinau, bet saviškiam arbatas ir vandenį stengiuosi girdyt didesniais kiekiais nei įprastai.

Turbūt reiks pabandyt išlaikyt iki žiemos, nes pas mane visi trys vyrai mėgstantys pakosėt..
Atsakyti
QUOTE(d'esprit @ 2016 03 19, 15:32)
Turbūt kvailai nuskambės, bet ar daug skysčių geria? Man yra įkalta į galvą, kad girdant brontex'ą reikia kuo daugiau skysčių, nes kitaip šitie vaistai nepadeda. Kiek tame tiesos nežinau, bet saviškiam arbatas ir vandenį stengiuosi girdyt didesniais kiekiais nei įprastai.

geras klausimas biggrin.gif geria jis vandenį pagrinde... bet ar didesniais kiekiais, tai manau, jog ne... niekas nesakė, kad reikia... iš kitos pusės - anksčiau tie vaistai suveikdavo... ir negaliu sakyti, jog nėra pagerėjimo ir šiuo kartu, tiesiog vis dar kosėja... ypač kai kuriomis naktimis ir ypač jei verkia... verkimas iššaukia blogesnį kosulį...
Atsakyti
QUOTE(wicked @ 2016 03 19, 15:38)
geras klausimas biggrin.gif geria jis vandenį pagrinde... bet ar didesniais kiekiais, tai manau, jog ne... niekas nesakė, kad reikia... iš kitos pusės - anksčiau tie vaistai suveikdavo... ir negaliu sakyti, jog nėra pagerėjimo ir šiuo kartu, tiesiog vis dar kosėja... ypač kai kuriomis naktimis ir ypač jei verkia... verkimas iššaukia blogesnį kosulį...


O arbatų nemėgsta?
Su tais skysčiais sergant, tai dar ir dabar prisimenu, kaip MB sesė sergančiam vaikui net ir coca cola pirkdavo, kad tik jis daugiau gertų. Aš saviškiam irgi girdau daug. Arbatų nėra mėgėjai, tai tenka gudrumu, pasidarau aka sau didelį puodelį arbatos, tai jiems labai smagu mano arbatą gert, taip per dieną po kelis puodelius sugirdau smile.gif Aišku, nežinau, kaip būtų su įprastu skysčių kiekiu, gal toks pat sveikimas smile.gif
Atsakyti
Laba diena, pas mane 18-19 dienos raudonos ax.gif tos dienos daro savo doh.gif
Atsakyti
Dienos: 16 žalia, 17, 18 raudonos (per mažai nueita, vis taikiausi autobusu; ypač vakar šiaurys nupūtė nusiteikimą prasieiti). Šiandien kol kas be nuodėmių, tik trasą keičiu į ilgą mankštą: pusvalandis buvo, dar tiek pat nusimato.

Kai turiu slogą, stengiuosi gerti daug vandens arba žolelių arbatų. Bent jau mano organizmui patinka, toks jausmas, kad bakterijos ar virusai (nelabai žinau, kas ten konkrečiai būna mirksiukas.gif ) išsiplauna.
Atsakyti