Įkraunama...
Įkraunama...

RYANAIR

QUOTE(BOLEYN @ 2016 03 14, 19:26)
Gal kas žinote, ar antrojo rankinio bagažo svorį tikrina? Ar abu rankiniai bagažai neturi viršyti leidžiamo 10 kg.? Niekur neradau parašyta, o už viršsvorį nesinorėtų mokėti  ax.gif


nesu tikra, bet tokio dalyko negirdėjau, kad svoriai būtų sudedami, kiek skaičiau, tai lagaminas rankinio bagažo neturi viršyt 10 kg
nors jo gi ir nesveria, jei neatiduodi į bagažą.
O beje vieną kart aš atidaviau į bagažą, tuomet dėjo ant svarstyklių, svėrė 12 kg bet nieko nesakė
Atsakyti
QUOTE(BOLEYN @ 2016 03 14, 20:26)
Gal kas žinote, ar antrojo rankinio bagažo svorį tikrina? Ar abu rankiniai bagažai neturi viršyti leidžiamo 10 kg.? Niekur neradau parašyta, o už viršsvorį nesinorėtų mokėti  ax.gif


Rankinio bagažo leistinas svoris yra 10 kg., išmatavimai 55cm x 40cm x 20cm, antrasis turi neviršyti išmatavimų 35x20x20, apie svorio apribojimus nepranešama. Tik prie tokio mažo išmatavimo, ar įmanoma priedėti 10 kg? Tikriausiai todėl ir netikrina svorio, jog tikimybė prikraut plytų nedidelė tongue.gif . Tad jei vežat kažką sunkaus, bet tai telpa į 35x20x20 krepšį ar rankinę, viskas ok smile.gif.
Atsakyti
Sveikos, gal pasakysite koks bagažas priklausys 4metei? Niekaip nedaeina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Grietinėlė* @ 2016 03 15, 23:21)
Sveikos, gal pasakysite koks bagažas priklausys 4metei? Niekaip nedaeina  doh.gif

Toks pats, kaip ir jums 4u.gif
Atsakyti
Neveikia man RYANAIR puslapis, jau kelinta diena pasirinkus skrydį ir datą nieko nerodo. Gal ir jums yra taip buvę?
Atsakyti
QUOTE(kovo @ 2016 03 17, 13:16)
Neveikia man RYANAIR puslapis, jau kelinta diena pasirinkus skrydį ir datą nieko nerodo. Gal ir jums yra taip buvę?


man veikia, pabandykit su kita naršykle
Atsakyti
Sveiki. Ar apsimoka daryti early check-in'a? g.gif Kazkur maciau kaina 4 eur. Nesirenkant vietu, ar nebus taip, kad vaikas 9 metu vienas sedes? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Airisė @ 2016 03 20, 23:04)
Sveiki. Ar apsimoka daryti early check-in'a? g.gif Kazkur maciau kaina 4 eur. Nesirenkant vietu, ar nebus taip, kad vaikas 9 metu vienas sedes? g.gif

jau kelios temos tik apie tai ir kalbama - sėdėsim kartu ar ne kartu cool.gif
Atsakyti
Labai atsiprašau, kad paklausiau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Airisė @ 2016 03 21, 00:04)
Sveiki. Ar apsimoka daryti early check-in'a? g.gif Kazkur maciau kaina 4 eur. Nesirenkant vietu, ar nebus taip, kad vaikas 9 metu vienas sedes? g.gif


Tiesiog registruokitės iškart, kai tik leis (prieš 7 dienas). Sistema parenka vietas šalia, išskyrus jeigu jau likę tiks atskiros pavienės vietos. Viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vejas111 @ 2016 03 22, 10:07)
Tiesiog registruokitės iškart, kai tik leis (prieš 7 dienas). Sistema parenka vietas šalia, išskyrus jeigu jau likę tiks atskiros pavienės vietos. Viskas bus gerai  4u.gif

Aciu, vejau, uz atsakyma. 4u.gif
Atsakyti
Atsiprašau, jei jau tai buvo diskutuota.

Ar su Ryanair galima pirkti bilietą tik į vieną pusę? g.gif
QUOTE(Matematikė su knyga @ 2016 03 13, 13:07)
Sveiki, gal galite pasakyti, kokia maždaug yra normali, pigi kaina į Romą spalio mėnesį? Ar ~ 90 eur pirmyn-atgal brangu ar pigu? Ačiū.


Ir aš manau, kad visai normali kaina. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lybera: 06 balandžio 2016 - 15:16