Įkraunama...
Įkraunama...

RYANAIR

QUOTE(Lybera @ 2016 04 06, 16:15)
Atsiprašau, jei jau tai buvo diskutuota.

Ar su Ryanair galima pirkti bilietą tik į vieną pusę?  g.gif



aišku, kad galima smile.gif
Atsakyti
Sakykit, o skrendant su Ryanair ar perkate ką nors iš maisto ir gėrimų viduje, kai jau skrendate?Kiek kainuoja, pvz., kapučino kava? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lybera: 07 balandžio 2016 - 13:56
Bet kokia kava kainuoja 3 EUR.
Visą meniu galima rasti online:
http://www.inflightf...enu/Ryanair.pdf
Aš tai vengiu lėktuve pirkti maistą. Sumuštiniai, kruasanai man pasirodė kažkokie sintetiniai. Kava irgi nelabai. Dažnai skaniau ir pigiau galima pavalgyti oro uosto kavinukėse, o paskui porą valandų pakentėti lėktuve wink.gif
Vienintelis kas patiko iš Ryanair asortimento - tai karštas šokoladas, kartais leidžiau save pasilepinti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eighteen: 07 balandžio 2016 - 14:17
QUOTE(Lybera @ 2016 04 07, 14:55)
Sakykit, o skrendant su Ryanair ar perkate ką nors iš maisto ir gėrimų viduje, kai jau skrendate?Kiek kainuoja, pvz., kapučino kava?  g.gif

Mes perkame ir skanaujame - vis kažkokia atrakcija 3-4 val. skrydyje. Aišku, gurmanai kokybe nusiviltų, bet kai nesitiki stebuklų, tai ir nesureikšmini mirksiukas.gif . Kainos nenormalios, bet juk atostogos (beje, jei imi kažkokius komplektukus, tai ir kava pigiau gaunasi, ir alus, ir kt.), Eighteen jau įdėjo nuorodą smile.gif .
Atsakyti
o man kava visai ten nieko. Aišku užpiltinė, bet tokią gi ir namie paprastai visi geria
Atsakyti
QUOTE(Eighteen @ 2016 04 07, 14:13)
Bet kokia kava kainuoja 3 EUR.
Visą meniu galima rasti online:
http://www.inflightf...enu/Ryanair.pdf


Neblogas meniu smile.gif
QUOTE(keistuole @ 2016 04 07, 17:01)
o man kava visai ten nieko. Aišku užpiltinė, bet tokią gi ir namie paprastai visi geria


Na ne visi...Man asmeniškai plikyta kava yra šlykšti ir namie ją ruošiu tik su kavos virimo aparatu. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lybera: 08 balandžio 2016 - 08:11
Sveikos, tęsiant sėdėjimo temą toliau biggrin.gif doh.gif
Su raynair pirmą kartą skrendam, o ir šiaip keliavimo patirtis minimaliai maža. Vakar užregistravau bilietus ir sistema paskyrė šias vietas (4 suaugę, 2 vaikai) 19A, 19B, 19C, 19D, 19E, 19F ir atitinkamai eilės numeriai dar po apačia parašyti 24, 25, 26, 27, 28, 29. Tai kuris skaičius vieta ir ar sėdėsim visi kartu svarbiausia? Nebesuprantu visiškai...
Ačiū už rastą laiką blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(soledada @ 2016 04 11, 07:42)
sistema paskyrė šias vietas (4 suaugę, 2 vaikai) 19A, 19B, 19C, 19D, 19E, 19F ir atitinkamai eilės numeriai dar po apačia parašyti 24, 25, 26, 27, 28, 29. Tai kuris skaičius vieta ir ar sėdėsim visi kartu svarbiausia? Nebesuprantu visiškai...

visi kartu,trys kairėje,trys dešinėje,o eilė ta pati.Vietos sužymėtos skaičiais ir raidėmis.
Atsakyti
Reiškia, kuo anksčiau užregistruoji bilietus, tuo didesnė tikimybė, kad visi sėdės šalia?

Italų spaudoje skaičiau apie tokį įvykį.Viena tokia įžymi italų dainininkė Laura Pausini skrido iš Romos į JAV (ne su Ryanair aišku), skrido su vos poros metukų dukrele.Sėdėjimo vietos buvo paskirtos skirtingos ir žmonės nesutiko pasikeisti vietomis, kad mama galėtų sėdėti su dukrele kartu. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lybera: 11 balandžio 2016 - 08:54
QUOTE(Lybera @ 2016 04 11, 08:52)
Reiškia, kuo anksčiau užregistruoji bilietus, tuo didesnė tikimybė, kad visi sėdės šalia?




Na bent jau man ta taisyklė pasitvirtino
ir dar reikia, kad bilietai būtų pirkti kartu.


Atsakyti
laba diena 4u.gif pirma karta skrisiu su vaiku (5 metu), o ir apskritai skraidau nedaznai g.gif tad gal nesupyksite ir atsakysite i man iskilusi klausima. Esu girdejusi,bet 100 proc.tas zmogus man negarantavo, tad klausimas: ar galiu mergaitei gabentis automobilio sedyne (pasikniuka) ir ar jos gabenimas nekainuos? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(<imelda> @ 2016 04 11, 11:31)
laba diena  4u.gif  pirma karta skrisiu su vaiku (5 metu), o ir apskritai skraidau nedaznai  g.gif  tad gal nesupyksite ir atsakysite i man iskilusi klausima. Esu girdejusi,bet 100 proc.tas zmogus man negarantavo, tad klausimas: ar galiu mergaitei gabentis automobilio sedyne (pasikniuka) ir ar jos gabenimas nekainuos?  blush2.gif

Tikrai galite mirksiukas.gif Mes prieš pusmetį nemokamai skraidinome visą automobilinę kėdutę savo 5 metų sūnui. Pridavėme ją į registruotą bagažą.
Atsakyti