Įkraunama...
Įkraunama...

*****Jūrų kiaulytės*****

QUOTE(žiauriai krūta boba @ 2016 03 13, 22:18)
Be čekio kažin ar leisis į kalbas, bet aš vistiek pabandyčiau. Ale kokie, atsiprašant, suskiai, kiek nusiskundimų, o jie vistiek sergančius gyvūnus pardavinėja mad.gif Kiek mokėjot, jei ne paslaptis? Aš už du patinėlius mokėjau po 35 eurus.

Siaubas, 35e......juk pridejus dar 10 e jau su kilmes dokumentais kiauliuka galima nusipirkti. Kazkaip neadekvacios kainos pas mus.
Atsakyti
QUOTE(žiauriai krūta boba @ 2016 03 13, 21:18)
Be čekio kažin ar leisis į kalbas, bet aš vistiek pabandyčiau. Ale kokie, atsiprašant, suskiai, kiek nusiskundimų, o jie vistiek sergančius gyvūnus pardavinėja mad.gif Kiek mokėjot, jei ne paslaptis? Aš už du patinėlius mokėjau po 35 eurus.


kol yra perkančių, tol pardavinės, prieš perkant reikėtų pasidomėti ir pasiskaitinėti ir ignoruoti visokias kikas ir turgus,kur nežinia nei kaip veista,nei kokiomis sąlygomis laikyti gyvūnai.
Atsakyti
QUOTE(kadukas @ 2016 03 13, 21:27)
Siaubas, 35e......juk pridejus dar 10 e jau su kilmes dokumentais kiauliuka galima nusipirkti. Kazkaip neadekvacios kainos pas mus.

Aš Airijoj biggrin.gif Žinot, pirma nusipirkom kiauliukus, aišku, parduotuvėj beveik ištardėm pardavėją, tik paskui apsilankiau šioj temoj, net nežinojau, kad būna kiaulyčių su dokumentais. Na, bet svarbiausia sveiki ir, tikiuosi, ilgai mus džiugins smile.gif
Atsakyti
QUOTE(žiauriai krūta boba @ 2016 03 13, 23:04)
Aš Airijoj biggrin.gif Žinot, pirma nusipirkom kiauliukus, aišku, parduotuvėj beveik ištardėm pardavėją, tik paskui apsilankiau šioj temoj, net nežinojau, kad būna kiaulyčių su dokumentais. Na, bet svarbiausia sveiki ir, tikiuosi, ilgai mus džiugins smile.gif


gerai- jei gavot atsakymus į visus klausimus ir maišelį maisto, kuriuo buvo šeriami. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vilkra @ 2016 03 13, 22:21)
gerai- jei gavot atsakymus į visus klausimus ir maišelį maisto, kuriuo buvo šeriami.  biggrin.gif

Mes su vyru sakom, esam nučiuožę doh.gif lotuliukas.gif Dukra norėjo triušio, nepirkau, nes gi visą laiką uždaryto nelaikysi, o paleidus gali šuo nuskriaust, apgrauš baldus, laidus, o aš to bijau, kaip velnias kryžiaus biggrin.gif paršelius nusipirkom grynai ekspromtu, pamačiau tą ryžą ir vsio, nebegalėjau ramiai praeit, paskui galvojam, kad dviese jiems būtų linksmiau, o su visais "pribumbasais" (narvas, etc.) išleidom 160 eurų doh.gif bet nesigailiu, faini gyvūnėliai, pakelia nuotaiką biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2016 03 12, 23:38)
Nu joooo, galejau anksciau susiproteti palandzioti uzsienietiskuose psl. biggrin.gif Siaip DE psl. raso, kad nemokamas siuntimas nuo 99 eu. ax.gif Bandysiu kooperuotis su kita forumiete.

Pareklamuosiu ne per seniausiai Lietuvoje atsiradusią lenkišką internetinę parduotuvę Zoofast biggrin.gif
http://www.zoofast.l...67_475_483.html
Yra tokių pozicijų pašarų, kraikų ir kitokių prekių, kokių į Lietuvą niekas neveža. Ir kainos "malonios kišenei" biggrin.gif Pvz. Ferplasto narvas CAVI 80 kainuoja vos 28 eurus, 80cm Casita 35 eurai. http://www.zoofast.l...64_467_529.html
Perkant virš 25 eurų pristatymas nemokamas
Vienintelis minusas kad ilgokai trunka nuo prekės užsakymo iki gavimo (kol jie banko pavedimą gauna 2-3 dienos plus dar pats pristatymas trunka 3-8 darbo dienas)
Papildyta:
QUOTE(linete33 @ 2016 03 13, 22:30)
kol yra perkančių, tol pardavinės 

Visi, kas nusipirko Kikoje sergančius kiauliukus, galėtų rašytų skundus tiesiogiai Veterinarinei tarnybai (reikia užpildyti specialią formą), gal tai kažkiek padėtų kovoti su sergančių gyvūnų pardavimu.
Pvz. Kikos nuo 2015 metų rudens nebepardavinėja žiurkių - veterinarinė tarnyba uždraudė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(žiauriai krūta boba @ 2016 03 13, 22:18)
Be čekio kažin ar leisis į kalbas, bet aš vistiek pabandyčiau. Ale kokie, atsiprašant, suskiai, kiek nusiskundimų, o jie vistiek sergančius gyvūnus pardavinėja mad.gif Kiek mokėjot, jei ne paslaptis? Aš už du patinėlius mokėjau po 35 eurus.

20 € kainavo, reiks pasiknist gal rasiu ceki,bet kazi ar verta?abejoju ar grazintu €
Atsakyti
QUOTE(Myliugele @ 2016 03 14, 06:25)
20 € kainavo, reiks pasiknist gal rasiu ceki,bet kazi ar verta?abejoju ar grazintu €

Manau, kad pabandyti verta smile.gif Kiek laiko praėjo nuo įsigijimo iki kiauliuko netekties? Jei nenorėtų grąžint pinigų, pagrąsinčiau instancijomis ir žurnalistais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(žiauriai krūta boba @ 2016 03 14, 09:47)
Manau, kad pabandyti verta smile.gif Kiek laiko praėjo nuo įsigijimo iki kiauliuko netekties? Jei nenorėtų grąžint pinigų, pagrąsinčiau instancijomis ir žurnalistais biggrin.gif


Praejo savaite g.gif
Atsakyti
QUOTE(Myliugele @ 2016 03 14, 15:06)
Praejo savaite  g.gif

o siaubas... aš ir planuoju kada nors kiauliuką pirkt. Kas žino, kur Klaipėdoje patikima įsigyt „paršiuką“ ???
kažkada vaikystėj laikiau turguj pirktą pas bobutę - ilgai gyveno mažylė
Atsakyti
QUOTE(ORNELLA @ 2016 03 14, 00:13)
Pareklamuosiu ne per seniausiai Lietuvoje atsiradusią lenkišką internetinę parduotuvę Zoofast  biggrin.gif
http://www.zoofast.l...67_475_483.html
Yra tokių pozicijų pašarų, kraikų ir kitokių prekių, kokių į Lietuvą niekas neveža. Ir kainos "malonios kišenei"  biggrin.gif Pvz. Ferplasto narvas CAVI 80 kainuoja vos 28 eurus, 80cm Casita 35 eurai. http://www.zoofast.l...64_467_529.html
Perkant virš 25 eurų pristatymas nemokamas
Vienintelis minusas kad ilgokai trunka nuo prekės užsakymo iki gavimo (kol jie banko pavedimą gauna 2-3 dienos plus dar pats pristatymas trunka 3-8 darbo dienas)
Papildyta:

Visi, kas nusipirko Kikoje sergančius kiauliukus, galėtų rašytų skundus tiesiogiai Veterinarinei tarnybai (reikia užpildyti specialią formą), gal tai kažkiek padėtų kovoti su sergančių gyvūnų pardavimu.
Pvz. Kikos nuo 2015 metų rudens nebepardavinėja žiurkių  - veterinarinė tarnyba uždraudė  thumbup.gif

gera puslapi uzrodet, zinoma turetu rasyt,jukir sunis sergancius nusiperka, as megstu akvazoo,jie neprekiauja gyvunais, tik zuveliokais smile.gif
Atsakyti
Radau ceki.ir siandien buvau kikoi.parasiau skunda,sake pranes per 5 d ar grazins pinigus. g.gif
Atsakyti