Įkraunama...
Įkraunama...

*****Jūrų kiaulytės*****

QUOTE(Myliugele @ 2016 03 14, 20:03)
Radau ceki.ir siandien buvau kikoi.parasiau skunda,sake pranes per 5 d ar grazins pinigus.  g.gif

Išsidirbinėja kaip netingi. Sėkmės atgauti pinigus, ne tokia ir maža suma

Pakabinau narve hamaką, padėjau ant jo paršelius, tuoj pat nulipa ir palenda po hamaku, slepiasi biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos drinks_cheers.gif

Kaip gaila kiauliuko, uzuojauta verysad.gif
Atsakyti
Sveikos, kiek daug čia naujienų ir gerų ir liūdnų sad.gif Užjaučiu dėl netekties..

Ačiū,Ornnela už reklamą, kaip tik reikia jau užsipirkti maistelio poniutei..

Klausykit, kažkaip iškilo man vienas klausimėlis.. jei leidžias Jk palakstyti lauke, pievoje.. ar nebujote erkių? ar kam teko susidurti? maniškė jau svaigsta apie pavadėlį, kaip ji vasarą vedžios JK lauke.. bet pagalvojau apie siaubą baubą erkes... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Myliugele @ 2016 03 14, 21:03)
Radau ceki.ir siandien buvau kikoi.parasiau skunda,sake pranes per 5 d ar grazins pinigus.  g.gif

o čia jei ne paslaptis, kokio miesto kikoj pirkot?
Atsakyti
QUOTE(Buzulkaa @ 2016 03 15, 11:17)

Klausykit, kažkaip iškilo man vienas klausimėlis.. jei leidžias Jk palakstyti lauke, pievoje.. ar nebujote erkių? ar kam teko susidurti? maniškė jau svaigsta apie pavadėlį, kaip ji vasarą vedžios JK lauke.. bet pagalvojau apie siaubą baubą erkes...  g.gif


svaigulį- patarčiau apraminti. Pirma- JK ne šuniukas- tikrai paklusniai iš paskos nežingsniuos.. Antra- staigiai šsigandusi- gali taip neštis į šalį- kad... gali ką nors susilaužyti.. kad ir stuburą, Trečia jos lengvai išsineria iš tų pavadėlių- gali pasprukti su visam Mano žila galva- pavadėlis gal tiktų tik parišti kur , bet irgi tik labai ramioj vietoj. Šiaip- tai išsinešat narvo dangtį ir JK po juo paleidžiat. taip maniškė "gano" savo kiauliukes Tik pažiūrėkit kad nebūtų atokaita ir skersvėjai nepūstų. Linetė išsineša šiaip ant kilimėlio- bet su mano Tutse toks bajeris nepasiteisintų- ta lekiai nosies tiesumu. Ir greitai.
Atsakyti

as jau uzsisakiau is to puslapio ,sutaupiau 10 euru,kita karta imsiu 10kg Versele Laga,sutaupysiu nei daug,nei mazai 50 Euru biggrin.gif

lauke maniskiai puikiai jauciasi,einam tik kur trumpa zole,per daugel metu erkiu neparsinesem, pavadelio nerekomenduoju tikrai.
Atsakyti
QUOTE(nerimaaan @ 2016 03 14, 16:02)
o siaubas... aš ir planuoju kada nors kiauliuką pirkt. Kas žino, kur Klaipėdoje patikima įsigyt „paršiuką“ ???
kažkada vaikystėj laikiau turguj pirktą pas bobutę - ilgai gyveno mažylė

Prisijunkit FB prie grupes Juru kiaulytes. Karts nuo karto matau skelbimus, kur zmones pardavineja kiauliukus Klp. Mes patys parsivezem vasara du kiauliukus is Klaipedos, nes Vilniuj tuo metu nebuvo pirkti.
Atsakyti
QUOTE(nerimaaan @ 2016 03 15, 15:49)
o čia jei ne paslaptis, kokio miesto kikoj pirkot?

Siauliuose
Atsakyti
QUOTE(vilkra @ 2016 03 15, 14:51)
svaigulį- patarčiau apraminti.

lotuliukas.gif tai jau joo.. ačiū už patarimus, dukrytę reikės apraminti.. ax.gif

QUOTE(linete33 @ 2016 03 15, 17:09)
as jau uzsisakiau is to puslapio ,sutaupiau 10 euru,kita karta imsiu 10kg Versele Laga,sutaupysiu nei daug,nei mazai 50 Euru biggrin.gif

lauke maniskiai puikiai jauciasi,einam tik kur trumpa zole,per daugel metu erkiu neparsinesem, pavadelio nerekomenduoju tikrai.



thumbup.gif drinks_cheers.gif
labai kai kur geros kainos, mes šiande ir su drauge susimetėm, ji jorkui pripirko, aš JK, ir atvežimas bus nemokamas smile.gif ne visos prekės pigesnės, bet dauguma tikrai, o ir įvairovė.. tik kad valgytų mano ponia smile.gif šienas, kraikas pigiau, tas pats hamakas kur žiurkėm nurodytas, tai kikoj virš 6 eu, o čia tik ~ 3

supratau, dėkui smile.gif
Atsakyti
Kiek kiaulytės išgeria vandens per parą? Pakeičiau butelį, nes prieš tai turėtas nuolat lašėjo, nupirkau kitą iš zooplus, bet ten mechanizmas kitoks, ne rutuliukas, kaip ankstesniam butely buvo, patikrinau, kiek vakar ryte įpyliau, nei kiek nenugerta g.gif
Atsakyti
O kaip vasarą yra su šienu, gal mažiau jo reikia? O kiek žolytės jiems galima? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Teisybes_ieskotoja @ 2016 03 16, 10:14)
O kaip vasarą yra su šienu, gal mažiau jo reikia? O kiek žolytės jiems galima? smile.gif


Na sieno turi buti nuolat, tik kai ateina vasara, jie naturaliai maziau jo eda smile.gif As prakstiskai seriu tik zole, t.y. sieno buna nuolat, bet darzoviu jau tiek nebegauna smile.gif
Atsakyti