Įkraunama...
Įkraunama...

Mes nevalgome po 18 val.

QUOTE(spaliuke29 @ 2016 03 17, 19:53)
sveikatos jums  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif
ir as nemegstu ziauriai ...
mes 10 zmoniu (seneliai, mes, kriksto tevai ir ju antros puses ir vaikiukas vienas mazas.) Mes krikstysim mano gimtinej, svesim mano tevu sodyboj, kadangi pavyzdine tai nereik nieko nuomot, o balius bus paprastas, jokio alko, zodziu vaiko svente:) Fotografo tik neissirenku, noriu labai graziu nuotrauku, nors karta biggrin.gif 07.09

Mes turim nuosavą sodyba, kurią dažnai nuomojam kitiems. Irgi pavyzdinė, viskas nauja ir pan. Bet aš nenoriu ten, nes reiks patiems rūpintis maistu ir pan, o aš noriu ateit ir sedet per švente,o ne jaudintis ar visko užtenka;)
Atsakyti
Meniu
Kava su pienu, varškės sūrelis, sumuštinis(duona, salota, pomidoras , lašiša 40 g)
Tuno salotos (150 g su 100g daržovių)
2 kiaušiniai su alyvuogėm
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lera*: 17 kovo 2016 - 20:46
QUOTE(zingeidi @ 2016 03 17, 20:33)
Mes turim nuosavą sodyba, kurią dažnai nuomojam kitiems. Irgi pavyzdinė, viskas nauja ir pan. Bet aš nenoriu ten, nes reiks patiems rūpintis maistu ir pan, o aš noriu ateit ir sedet per švente,o ne jaudintis ar visko užtenka;)


man kai krikstynos nesiderina su vaisem ir gerimais nukrautais stalais, tai jokio vargo smile.gif turiu minciu kitokiom atrakcijom nei valgyt ir gert ax.gif

geru minusu ryt jums damos cool.gif o man mazo pliuso ax.gif
Atsakyti
QUOTE(spaliuke29 @ 2016 03 17, 21:13)
man kai krikstynos nesiderina su vaisem ir gerimais nukrautais stalais, tai jokio vargo smile.gif turiu minciu kitokiom atrakcijom nei valgyt ir gert  ax.gif 

geru minusu ryt jums damos  cool.gif o man mazo pliuso  ax.gif

Ko meniu nerašai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lera* @ 2016 03 17, 21:14)
Ko meniu nerašai? ax.gif


tingiu, o ir vistiek valgau nesamones ...nors reiketu gal siknos isspardymas padetu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spaliuke29: 17 kovo 2016 - 21:35
QUOTE(spaliuke29 @ 2016 03 17, 22:13)
man kai krikstynos nesiderina su vaisem ir gerimais nukrautais stalais, tai jokio vargo smile.gif turiu minciu kitokiom atrakcijom nei valgyt ir gert  ax.gif 

geru minusu ryt jums damos  cool.gif o man mazo pliuso  ax.gif

Aš irgi semiuos įvairių idėjų kaip įdomiau praleisti laiką, o ne tik sedet prie stalo, bus ir žaidimų, ir šokių, ir įvairių atrakcijųwink.gif prieš 5,5 metų, kai krikstijom sūnų, aš kelis mėnesius ruošiasi ir buvo tikrai super!!!!
Atsakyti
Prikepiau kalna kalakutienos kotletu..vel trim dienom bus
kvepia zarazos..nu bet as valgyt tai nenoriu gi biggrin.gif
jei ryt pliusas bus tai nuo vaistu lotuliukas.gif ka tik isgeriau nuo galvos skausmo, visa vakara pleso, sampanas matyt siauteja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(smile_at @ 2016 03 17, 20:27)
Na nieko, atrodo kruosciai dirba  biggrin.gif  Tiesa, nepriveike visko is pirmo kart sutvarkyti, tai nuvaziavo pasikraut, stebiu kaip bus toliau, kai pasikraus. Kraunasi jau beveik 2 val., idomu per kiek pasikraus  g.gif


tai didele erdve tada, pas mus virtuve ir svetaine issiurbia be pertrauku, o kitur slenksciai... ateity nebus slenksciu, tai ziuresim kaip jam seksis biggrin.gif

QUOTE(spaliuke29 @ 2016 03 17, 21:10)
Ryt penktadienis blink.gif kur tos dienos dingsta nesuprantu...

as ir nesuprantu, atrodo atsikeli ir jau miegot laikas biggrin.gif

na ka, atejau pasigirti, kad pradejau sportuoti, t.y. begioti bigsmile.gif begiosiu pagal ta pradedanciuju lentele, tai siandien 1,6 km... ne tokia istezus kaip tikejausi biggrin.gif
Atsakyti
Lera, silpnai siandien kazko meniu tavo g.gif mkd?

Meniu:
Pusr.: 1,5 banano
Piet.: 2kiausiniai, su kumpiu, 2riekes jores duonos
pav.: dziovintu obuoliu
Vak.: lasisa konservuose su pomidoru padazu
Atsakyti
QUOTE(?angeliux? @ 2016 03 17, 22:02)

na ka, atejau pasigirti, kad pradejau sportuoti, t.y. begioti  bigsmile.gif  begiosiu pagal ta pradedanciuju lentele, tai siandien 1,6 km... ne tokia istezus kaip tikejausi  biggrin.gif


oo saunuole !!! Kas cia per lentele ? As irgi begioju, pasikonsultavau su begike, tai liepe ne kilometrus begt, o laika, nes noriu istvermes ir lasini tirpint, ziuresim kaip seksis. Dar pagyre kad ant sniego begiot pradejau, nelaukus +20 biggrin.gif Duok dieve man valios ...
Atsakyti
QUOTE(?angeliux? @ 2016 03 17, 22:02)
tai didele erdve tada, pas mus virtuve ir svetaine issiurbia be pertrauku, o kitur slenksciai... ateity nebus slenksciu, tai ziuresim kaip jam seksis  biggrin.gif
as ir nesuprantu, atrodo atsikeli ir jau miegot laikas  biggrin.gif

na ka, atejau pasigirti, kad pradejau sportuoti, t.y. begioti  bigsmile.gif  begiosiu pagal ta pradedanciuju lentele, tai siandien 1,6 km... ne tokia istezus kaip tikejausi  biggrin.gif


pas mus nera slenksciu, apie 140 kv.m. gaunasi jam reikia aptarnaut. Krovesi ilgokai, bet po to jau greit apsidirbo, valandos neprireike biggrin.gif tik dulkiu talpa mazoka ir is filtro jas nelabai patogu krapstyt g.gif

o jau galima tau begioti? blush2.gif as be sporto siandien likau... na bet 3 dienas sia sav sportavau ryt tikiuosi irgi sportuosiu. Savaitgaliais tik nebuna kada doh.gif
Papildyta:
QUOTE(spaliuke29 @ 2016 03 17, 22:30)
oo saunuole !!! Kas cia per lentele ? As irgi begioju, pasikonsultavau su begike, tai liepe ne kilometrus begt, o laika, nes noriu istvermes ir lasini tirpint, ziuresim kaip seksis. Dar pagyre kad ant sniego begiot pradejau, nelaukus +20 biggrin.gif Duok dieve man valios ...


Spaliuke, o tu vyro sudaryta programa dar darai? kaip ja kaitalioji su begimu?
Atsakyti
QUOTE(..Serena.. @ 2016 03 17, 22:25)
Lera, silpnai siandien kazko meniu tavo g.gif mkd?

Meniu:
Pusr.: 1,5 banano
Piet.: 2kiausiniai, su kumpiu, 2riekes jores duonos
pav.: dziovintu obuoliu
Vak.: lasisa konservuose su pomidoru padazu
e
ŠD (šūdina diena) , o ne MKD, nenoriu valgyti, nieko nenoriu, į žvaigždes žiūriu ir sprendžiu savo egzistencijos prasmę
Atsakyti