Įkraunama...
Įkraunama...

Mes nevalgome po 18 val.

QUOTE(..Serena.. @ 2016 03 17, 09:05)
As nesikuklinu imdama i sauja biggrin.gif
o man kaip tik ta 9proc springsta burnoj, o liesa kazkaip slapesne yra, ir baltymais ji vertingesne, man pries sporta pats tas ji smile.gif

tai man realiai bet kokia varske jei be nieko sprangi, nebent tik grudeta, ta lenda geriau smile.gif
bet cia skonio reikalas gal, tiesiog neskanu be nieko ne tik kad sprangu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qqte: 17 kovo 2016 - 09:08
Kaip nera jegu snd, miegociau, miegociau jei galeciau. Noriu pavasario, saules silumos ...
man irgi viena varske nelenda ir neskanu, bent jogurto turiu isidet. Grudeta tai ir viena megstu. Taip noriu i sporto kluba eit, bet niekaip su laiku neissitenku kol dar pati maitinu.
Atsakyti
šiandien ir aš be jėgų, atrodo visus raumenukus skauda, visa kaip daužta doh.gif
atrodo kas tas pilatesas nei daug nei sunku bet va 2 dienas iš eilės jau per sunku man, bet pati kalta smile.gif
šiandien MB sakė jokių sportų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(spaliuke29 @ 2016 03 17, 09:33)
Kaip nera jegu snd, miegociau, miegociau jei galeciau. Noriu pavasario, saules silumos ...

As laukiu vasaros, noriu karsto oro, prie juros wub.gif
Atsakyti
Labuka

Troskinys verda laukiu pietuku.
Atsakyti
Deruosi su vyru kad visus saldumynus bomzam isnest...prinese vakar uosvene torta didziausia, saldainiu kilograma nu negi sunku bananu atnest. Vel man kovot su savo demonais namie sedint reik.
Atsakyti
Sveikos, tuoj ir aš jaučiu prisijungsiu prie verkenčių dėl svorio. Vėl į save visą batoną su česnakiniu sviestu sukišau, o vakare dar šnicelis laukia doh.gif Jei ryt svarstyklės mane nuliudins tai viskas, pradedu valgyt gražiau biggrin.gif

O varškė varškei nelygi, labai nuo rušies piklauso, bent man. Ko grūdėta nesulis, ten gi grietinėlės pridėta biggrin.gif
Atsakyti
Labas;)
Mes šiandien uzsakem kavine mažosios krikštynoms. Dabar tiksliai žinau dieną iki kurios turiu viską numesti. Aišku, kad stengiuos anksčiau.
Atsakyti
QUOTE(zingeidi @ 2016 03 17, 14:14)
Labas;)
Mes šiandien uzsakem kavine mažosios krikštynoms. Dabar tiksliai žinau dieną iki kurios turiu viską numesti. Aišku, kad stengiuos anksčiau.

dideles darysit? Mes data nusprendem ir viskas.
Atsakyti
Sveikos.
Visa naktis be miego... vienam vaikui temperatura uzkilo iki 39 ir niekap numusti negalejau, nei vaistais, nei degtine istrynus. nukrenta iki 38,4 ir vel kyla ir taip gal iki 5 ryto, tada buvo 38,5 dar doze daviau, lyg ir nukrito. dabar vel 38,5 sad.gif nuprotesiu... nei sportuot nenoriu, nieko, ir jauciuos kaip maisu trenkta...

QUOTE(spaliuke29 @ 2016 03 17, 13:12)
Deruosi su vyru kad visus saldumynus bomzam isnest...prinese vakar uosvene torta didziausia, saldainiu kilograma nu negi sunku bananu atnest. Vel man kovot su savo demonais namie sedint reik.


Tai cia dar nieko pas tave, mano sese kai pagimde pirma vaika, tai vos grizus namo, uosviai su 2 kg tortu prisistate ( o vyro jos nebuvo tuo metu, ilgoj komandiruotej buvo), vnz vaikui nei savaites nera, pati maitino, anyta gydytoja, galejo geriau sugalvot sriubos atnest, o ne torta dar toki didziuli doh.gif pas juos kaip tik proga, taip tortas blink.gif Verke tada sese, ka jai su tuo tortu daryt, mama ejo isnest...

Man tai tik zemaitijos varske 9 proc skani be nieko, ja kaip suri gali atsipjaut riekem ir valgyt ar ant sumustiniu det. Ta liesa tai iskart burnoj veliasi, netkai kalorijas kazkada skaiciavau ir ju sutaupymui valgydavau liesa varske, i ja butinai kazko isidedavau ax.gif
O grudetoj argi tikrai grietineles deda? man nesijaucia jokia grietinele, as ja irgi be nieko galiu valgyt, o grietineles siaip su nei kuo nemegstu, nei zuvies joje troskintos, nei trintu sriubu su ja, nei tortu, kur pertepimas su grietinele... ir ledu su grietinele nemegstu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(smile_at @ 2016 03 17, 15:09)
O grudetoj argi tikrai grietineles deda? man nesijaucia jokia grietinele, as ja irgi be nieko galiu valgyt, o grietineles siaip su nei kuo nemegstu, nei zuvies joje troskintos, nei trintu sriubu su ja, nei tortu, kur pertepimas su grietinele... ir ledu su grietinele nemegstu  schmoll.gif

tikrai tikrai grietinėlės
kame tu manai tie grudeliai plaukioja biggrin.gif
riebumas gal nėr didelis aišku
man tai grietinėlė skanu wub.gif thumbup.gif
aš ir kavą tik su grietinėle gerčiau, bet apseinu, nes man jos daaug reiktų biggrin.gif
Atsakyti
Man irgi reikia pradet rupintis krikstynom, pradzioj sugalvot ar namie daryt, ar kavine uzsakinet, dar del datos derint, kad sese butu atskridus i LT... Nemegstu as tu organizaciniu rupesciu blush2.gif
Atsakyti