Įkraunama...
Įkraunama...

Pierre'o Dukano dieta

QUOTE(natuliona @ 2016 03 29, 21:08)
ar viska surinkau  g.gif

kai kas jau dingo kaip I vandeni  verysad.gif



tu saunuole su lentele 4u.gif ... o jau tu dingusiu gaudyt nereikia manu...isbleso entuziazmas
Atsakyti
Ačiū, natuliona mirksiukas.gif
Atsakyti
smagu buti lenteleje tarp jusu 4u.gif . Mano ugis 164, nes matau, kad truksta, gal neparasiau....smile.gif . Siandien pirmoji diena baigta, nepajutau jokiu sunkumu biggrin.gif. Bet ir neturetu jaustis lotuliukas.gif . Ir vistik smagu pirma kryziuka padeti is septyniu laukianciu blush2.gif . Labanankt visoms, ryt vel zingsniuosime savo tikslo link. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(toza @ 2016 03 29, 21:21)
tu saunuole su lentele 4u.gif ... o jau tu dingusiu gaudyt nereikia manu...isbleso entuziazmas

dabar tik su lentele saunuole biggrin.gif su svoriu nelabai smile.gif

negaudau as, tik gaila kad pritruksta valios smile.gif

QUOTE(Rupūs Miltai @ 2016 03 29, 23:02)
smagu buti lenteleje tarp jusu  4u.gif . Mano ugis 164, nes matau, kad truksta, gal neparasiau....smile.gif . Siandien pirmoji diena baigta, nepajutau jokiu sunkumu biggrin.gif. Bet ir neturetu jaustis lotuliukas.gif . Ir vistik smagu pirma kryziuka padeti is septyniu laukianciu  blush2.gif . Labanankt visoms, ryt vel zingsniuosime savo tikslo link.  drinks_cheers.gif

irasysiu ugi 4u.gif

sia savaite dariau pyraga su tunu ir kaiusiniais thumbup.gif super gavosi thumbup.gif siandien toki pat darysiu su rukyta vistiena smile.gif nufotkinsiu ir ikelsiu recepta smile.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Dekui uz lentele. Smagu pasidziaugti kitu ir savo pasiekimais, palyginti.
Tada sau isispirti i gera vieta ir zingsniuoti pirmyn drinks_cheers.gif
O manes saldytuve nuo Velyku laukia puse Kinder siurprizo torto. Man jis labai skanus, bet valgau viena, todel ilgam uztenka.

Atsakyti
sveikos, grazejancios grazuoles 4u.gif . Saulute siandien sviecia mano kraste, vandeneli gerti kviecia, o taip noretusi ne vandenelio, bet to likusio nuo Velyku jusu torto..... blush2.gif . Turiu prisipazinti,kad as, Rupus Miltai, esu saldaholike doh.gif , ir vien kalbos apie saldzius dalykus man baisiai mielos mirksiukas.gif . Todel pasakokit apie visokiausius desertus, kad man atakoje cukraus sieloj nepritruktu. Kada jau galesiu ir as tokius gerius ragauti.... kaip ji pagaminti?
Atsakyti
Siandien vel sratuoju smile.gif , vis kaupiausi ir atideliojau, bet jau saves nebemyliu ir..... stai ir vel as cia
Beskaitinedama radau tokia man naujiena: berzu cukru.
Ka esate girdeje, o gal kas ir naudojat berzu cukru?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristalė*: 30 kovo 2016 - 13:21
QUOTE(natuliona @ 2016 03 29, 21:08)


kai kas jau dingo kaip I vandeni  verysad.gif


Ne kaip į vandenį, o kaip į kepyklėlę, iš kurios už kilometro kvapas užsiuodžia, vilioja lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos mielosios, kelias dienas vis ziurineju ziurineju kaip jums sekasi, siandien net nusipirkau naturalaus jogurto indeli paragauti( issivaizdavau kad jis labai slykstus:D ) ir net selenu nusipirkau. Zinau tikrai kad prisidesiu prie jusu ir labai noriu kad tai visom kartu butu daryti smagiau smile.gif tikiuosi priimsit i savo rateli mano placia sedyne biggrin.gif
Atsakyti
Junkis 4u.gif , cia visas priima. Kuo daugiau, tuo linksmiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kornelija:) @ 2016 03 30, 16:51)
Sveikos mielosios, kelias dienas vis ziurineju ziurineju kaip jums sekasi, siandien net nusipirkau naturalaus jogurto indeli paragauti( issivaizdavau kad jis labai slykstus:D ) ir net selenu nusipirkau. Zinau tikrai kad prisidesiu prie jusu ir labai noriu kad tai visom kartu butu daryti smagiau smile.gif tikiuosi priimsit i savo rateli mano placia sedyne biggrin.gif

Sveikutė, žinoma, daugiau, smagiau mirksiukas.gif
Atsakyti
O kaip jums sekasi ? Ar daug kg nukrito ? smile.gif as vis sarasa sudarineju ir receptuku renkuosi ka reikes valgyti.. Nors man labiausiai sirdi skauda kad saldumynu reikia atsisakyti biggrin.gif biggrin.gif net sventai prisizadejau kad nuo pirmadienio pradesiu tada ir duomenis savo pateiksiu, kaip sakiau dar kelias dienas adaptuotis organizmui leisiu kad nepatirciau soko nei pati nei organizmas biggrin.gif
Atsakyti