Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (4)

QUOTE(Ingėnas @ 2016 03 06, 01:05)
aš gulbių, net ir degančios suknelės  biggrin.gif  (!) nemačiau  smile.gif  blush2.gif

na čia dar geresnis variantas laugh.gif Jau galvojau, kad aš nepastabi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2016 03 05, 23:49)


biggrin.gif biggrin.gif


QUOTE(Žalia Rūta @ 2016 03 05, 23:52)



bet tai... nepraleido žmogus progos patylėt biggrin.gif doh.gif
Buvau kažkaip geresnės nuomonės apie jį biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Monmorensis @ 2016 03 06, 00:01)
šio vakaro anekdotas: 21 val. paprašiau vyro, kad įjungtų per kompą Euroviziją. įjungė, žiūrim, komisijoj žiūriu nei Sinickio, nei Dalios, tik Jazzu. galvoju, ką čia tos supermamkos prirašė, kad bus ir anie. žodžiu reziumė - tik po ketvirtos dainos supratau, kad žiūrim vasario 27 d. laidą  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif doh.gif tai gerai bent komisija keičias, bent kažkaip galima atskirt tas transliacijas lotuliukas.gif


QUOTE(Monmorensis @ 2016 03 05, 23:49)
įdomu, kas jai tokias mintis pakiša, apie lagaminus, dirbtines ašaras, gulbes, mosavimą rankom ir perspaustą balsą  g.gif negi pati paskui nemato, kaip atrodo  unsure.gif

sprendžiant, pagal tai, kaip ji reaguoja į kritiką (beje, konstruktyvią), tai tikrai pati... Net šiandien kai komentavo ir kiti komisijos nariai, jau matėsi, kad stovi patempus lūpą doh.gif tai kai nemoka įsiklausyt į kritiką taip ir gaunas... netobulėja gi... deja...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blackkiss: 06 kovo 2016 - 00:09
QUOTE(Monmorensis @ 2016 03 06, 00:01)
šio vakaro anekdotas: 21 val. paprašiau vyro, kad įjungtų per kompą Euroviziją. įjungė, žiūrim, komisijoj žiūriu nei Sinickio, nei Dalios, tik Jazzu. galvoju, ką čia tos supermamkos prirašė, kad bus ir anie. žodžiu reziumė - tik po ketvirtos dainos supratau, kad žiūrim vasario 27 d. laidą  lotuliukas.gif



laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Papildyta:
QUOTE(tuktuk @ 2016 03 06, 00:08)
na čia dar geresnis variantas laugh.gif Jau galvojau, kad aš nepastabi lotuliukas.gif



biggrin.gif blush2.gif

ką aš žinau smile.gif blush2.gif

Visų pirma iš jos tikėjausi aistringo dainavimo. Kurio NEBUVO

tai jau jokios gulbės tada nebepadės smile.gif irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2016 03 06, 01:08)
bet tai... nepraleido žmogus progos patylėt  biggrin.gif  doh.gif
Buvau kažkaip geresnės nuomonės apie jį  biggrin.gif  blush2.gif

Rūta ir taip atrodo brandesnė (vyresnė) nei yra, nu kam ją dar sendinti neva solidžiais kostiumėliais. Galima gi ir kitaip žmogų aprengti, ne tik kaip dvyliktokų auklėtoją Prienų rajone cool.gif
Daina liaudžiai, blin. Kas čia - naujas proletariato himnas?
Atsakyti
Sergūnio daina - ne nugalėtojo daina, Aistei į Euroviziją neleis važiuoti, reikia draugus išsiųsti, taip kad šiemet galima bus Eurovizijos, kaip ir praėjusiais metais, nežiūrėti ir nesidomėti, tai yra gerai - laikas nebus gaištamas niekams.
Atsakyti
QUOTE(Neverk @ mama,2016 03 06, 00:12)
Rūta ir taip atrodo brandesnė (vyresnė) nei yra, nu kam ją dar sendinti neva solidžiais kostiumėliais. Galima gi ir kitaip žmogų aprengti, ne tik kaip dvyliktokų auklėtoją Prienų rajone cool.gif

drinks_cheers.gif būtent
Atsakyti
QUOTE(Monmorensis @ 2016 03 06, 01:06)
pirmų poros dainų gal ir nemačiau praeitą šeštadienį, bet kai Erikos paklausė, kaip jinai ruošiasi dekoracijas į EV vežtis, kažkokia abejonė sukirbo. galvoju, nu plem, taigi praeitą kartą jau to paties klausė jos lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Ingėnas @ 2016 03 06, 01:08)
bet tai... nepraleido žmogus progos patylėt 
Buvau kažkaip geresnės nuomonės apie jį 

Tai, pasirodo, jis čia tą įvaizdį kūrė biggrin.gif
Bet pašnekėjo taip, tarsi Rūta būtų kokia bobutė.
Ne pirmą kartą pastebiu, kad ji save susisendina. Ir praeitoj ar užpraeitoj EV temoj kažkuri taip ir pakomentavo, kad Rūta atrodo kaip panelė mokytoja. Žodžiu, akademiškai.
Turėtų bandyt ko nors kito stiliaus pagalbos paprašyt. Gal ją pastoviai Rimdžius rengia?
Tikrai ji dar per jauna, kad pradėt save bobint g.gif
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2016 03 06, 01:12)
Sergūnio daina - ne nugalėtojo daina, Aistei į Euroviziją neleis važiuoti, reikia draugus išsiųsti, taip kad šiemet galima bus Eurovizijos, kaip ir praėjusiais metais, nežiūrėti ir nesidomėti, tai yra gerai - laikas nebus gaištamas niekams.


Tai iki kitų metų tada aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2016 03 06, 00:12)
Sergūnio daina - ne nugalėtojo daina, Aistei į Euroviziją neleis važiuoti, reikia draugus išsiųsti, taip kad šiemet galima bus Eurovizijos, kaip ir praėjusiais metais, nežiūrėti ir nesidomėti, tai yra gerai - laikas nebus gaištamas niekams.

imkit nosiniuką cray.gif
Atsakyti
QUOTE(Neverk @ mama,2016 03 06, 01:12)
Rūta ir taip atrodo brandesnė (vyresnė) nei yra, nu kam ją dar sendinti neva solidžiais kostiumėliais. Galima gi ir kitaip žmogų aprengti, ne tik kaip dvyliktokų auklėtoją Prienų rajone cool.gif
Daina liaudžiai, blin. Kas čia - naujas proletariato himnas?

Bet tai Rimdziaus mastymas mane gerooookai nutebino. Lyg sukneliu nera ne vejavaiskisku. Tas pats kostiumas gali buti visai kitoks. Bet matot, jam Ruta per stora doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2016 03 06, 01:12)
Sergūnio daina - ne nugalėtojo daina, Aistei į Euroviziją neleis važiuoti, reikia draugus išsiųsti, taip kad šiemet galima bus Eurovizijos, kaip ir praėjusiais metais, nežiūrėti ir nesidomėti, tai yra gerai - laikas nebus gaištamas niekams.

Nu baikit kniaukt jau, dievaži - užpypino. Balsavot? Ar matėt, kad ir žiūrovai, ir komisija panašiai balsuoja? Prasikrapštykit akis ir ausis - Aistės pasirodymas nėra geriausias.
Nors man visai kirba noras išgrūsti šitą amžiną nuskriaustąją į ESC, kad pamatytų (jūs - taip pat), kaip niekam neįdomios tokios perkūno ožkelės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neverk, mama: 06 kovo 2016 - 00:17