Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (4)

ale vienok ta Lazarevo daina, turint omeny kad kurta Kirkorovo, tai visai nebloga biggrin.gif galvojau bus totali tragedija..
https://www.youtube....h?v=w7hRZS-nLhY
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2016 03 06, 01:09)
tai gerai bent komisija keičias, bent kažkaip galima atskirt tas transliacijas 
----
sprendžiant, pagal tai, kaip ji reaguoja į kritiką (beje, konstruktyvią), tai tikrai pati... Net šiandien kai komentavo ir kiti komisijos nariai, jau matėsi, kad stovi patempus lūpą  tai kai nemoka įsiklausyt į kritiką taip ir gaunas... netobulėja gi... deja...

lotuliukas.gif

--

Bet šį vakarą jau net ta Dalia stengėsi rinkt žodžius, o Aistė vėl pradėjo vaipytis doh.gif Sakau, jau dėl tų gulbių šiandien ją oi kaip galėjo nuskalpuot doh.gif Tarsi ją vieną komentuoja. Juk žinai kur eini dalyvaut.



QUOTE(Neverk @ mama,2016 03 06, 01:12)

Daina liaudžiai, blin. Kas čia - naujas proletariato himnas?

Turbūt ir jam dėl tos Rūtos dainos tokios asociacijos kaip daugeliui lotuliukas.gif
Atsakyti



QUOTE(tuktuk @ 2016 03 06, 00:14)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Tai, pasirodo, jis čia tą įvaizdį kūrė biggrin.gif
Bet pašnekėjo taip, tarsi Rūta būtų kokia bobutė.
Ne pirmą kartą pastebiu, kad ji save susisendina. Ir praeitoj ar užpraeitoj EV temoj kažkuri taip ir pakomentavo, kad Rūta atrodo kaip panelė mokytoja. Žodžiu, akademiškai.
Turėtų bandyt ko nors kito stiliaus pagalbos paprašyt. Gal ją pastoviai Rimdžius rengia?
Tikrai ji dar per jauna, kad pradėt save bobint g.gif


neskaičiau dar pačio straipsnio , tik antraštę blush2.gif blush2.gif

Susendina tai save labai drinks_cheers.gif
Kaip minimum 10 metų (nors gal visgi daugiau) Nejau pati gerai taip jaučiasi g.gif doh.gif doh.gif



Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2016 03 06, 00:09)
sprendžiant, pagal tai, kaip ji reaguoja į kritiką (beje, konstruktyvią), tai tikrai pati... Net šiandien kai komentavo ir kiti komisijos nariai, jau matėsi, kad stovi patempus lūpą  doh.gif tai kai nemoka įsiklausyt į kritiką taip ir gaunas... netobulėja gi... deja...
Pas Aistę man užkliuvo tai, kad tuomet kai kalba komisijos narys/narė, ji tuo metu taip pat kalba, manau, kad tai tiesiog nepagarba, jei ir yra priešiškumas, tai nebūtina to taip akivaizdžiai parodyti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2016 03 06, 00:21)


Bet šį vakarą jau net ta Dalia stengėsi rinkt žodžius, o Aistė vėl pradėjo vaipytis doh.gif Sakau, jau dėl tų gulbių šiandien ją oi kaip galėjo nuskalpuot doh.gif Tarsi ją vieną komentuoja. Juk žinai kur eini dalyvaut.



na įgėlė ji Aistei, nesakyk smile.gif mirksiukas.gif
Tik va rafinuotai taip rolleyes.gif biggrin.gif thumbup.gif

Čia galima sakyt net, kad pati Aistė kokių uspakajoncų prieš pasirodymą prigėrė, kai Dalią pamatė biggrin.gif

Bet kaip sau norit, Dalia man (bent kol kas ) patinka smile.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2016 03 06, 01:20)
ale vienok ta Lazarevo daina, turint omeny kad kurta Kirkorovo, tai visai nebloga biggrin.gif galvojau bus totali tragedija..
https://www.youtube....h?v=w7hRZS-nLhY

oi geras, pirmai paklausiau ir pagalvojau, kad ar tik nebus Kirkorovo kūryba laugh.gif Man tai ji labai nemažai Kirkorovo savyje turi biggrin.gif Bet, aišku, dar nėra blogiausias variantas.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2016 03 06, 00:16)
Bet tai Rimdziaus mastymas mane gerooookai nutebino. Lyg sukneliu nera ne vejavaiskisku. Tas pats kostiumas gali buti visai kitoks. Bet matot, jam Ruta per stora doh.gif

kažkada tokia priežastis, jau nepamenu ką rengiant, buvo Mantui... vat tokie stilistai.. gražiai aprengt perkarusią manekenę bet kas sugebėtų, o čia kur jau reik biškį įjungt savo sugebėjimus.. iškart pasimato, kad jų, deja, nėr rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blackkiss: 06 kovo 2016 - 00:26
QUOTE(fukse @ 2016 03 06, 01:22)
Pas Aistę man užkliuvo tai, kad tuomet kai kalba komisijos narys/narė, ji tuo metu taip pat kalba, manau, kad tai tiesiog nepagarba, jei ir yra priešiškumas, tai nebūtina to taip akivaizdžiai parodyti  unsure.gif

Aha, irgi tą pastebėjau. Kažkaip atsainiai atrodo, maždaug - kalbėkit, ką norit, o aš vis tiek geniali.
Atsakyti
QUOTE(fukse @ 2016 03 06, 01:22)
Pas Aistę man užkliuvo tai, kad tuomet kai kalba komisijos narys/narė, ji tuo metu taip pat kalba, manau, kad tai tiesiog nepagarba, jei ir yra priešiškumas, tai nebūtina to taip akivaizdžiai parodyti  unsure.gif

visiškai drinks_cheers.gif

QUOTE(Ingėnas @ 2016 03 06, 01:24)
na įgėlė ji Aistei, nesakyk  smile.gif  mirksiukas.gif
Tik va rafinuotai taip  rolleyes.gif  biggrin.gif  thumbup.gif

Čia galima sakyt net, kad pati Aistė kokių uspakajoncų prieš pasirodymą prigėrė, kai Dalią pamatė  biggrin.gif

Bet kaip sau norit, Dalia man (bent kol kas ) patinka  smile.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Man atrodo, ji įgėlė po to, kai Aistė pradėjo akivaizdžiai vaipytis (į akis žvengt, kitaip tariant). Tai Dalią turbūt nervas paėmė( o ko nepaimtų doh.gif ), tai stipriau kažką pasakė. Na, bet vistiek užglaistydama "geru balsu ir pan."
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2016 03 06, 00:27)
Man atrodo, ji įgėlė po to, kai Aistė pradėjo akivaizdžiai vaipytis (į akis žvengt, kitaip tariant). Tai Dalią turbūt nervas paėmė( o ko nepaimtų doh.gif ), tai stipriau kažką pasakė. Na, bet vistiek užglaistydama "geru balsu ir pan."



gali būt drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
aš mat net nežiūrėjau to komentaro atidžiai, didelę jo dalį buvau persisukusi smile.gif blush2.gif
Tai Aistės mimikų nė nemačiau blush2.gif smile.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 06 kovo 2016 - 00:30
QUOTE(tuktuk @ 2016 03 06, 00:27)
visiškai drinks_cheers.gif
Man atrodo, ji įgėlė po to, kai Aistė pradėjo akivaizdžiai vaipytis (į akis žvengt, kitaip tariant). Tai Dalią turbūt nervas paėmė( o ko nepaimtų doh.gif ), tai stipriau kažką pasakė. Na, bet vistiek užglaistydama "geru balsu ir pan."

Dalios kritika buvo visai korektiška ir teisinga. o Aistės vaipymasis tai netašytos penkiolikinės lygio, o ne profesionalios dainininkės.
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2016 03 06, 01:25)
kažkada tokia priežastis, jau nepamenu ką rengiant, buvo Mantui... vat tokie stilistai.. gražiai aprengt perkarusią manekenę bet kas sugebėtų, o čia kur jau reik biškį įjungt savo sugebėjimus.. iškart pasimato, kad jų, deja, nėr rolleyes.gif

drinks_cheers.gif
Jei jau Juozukui sudėtinga, tai ką iš jų norėt irnesakyk.gif Jei rimtai, tai kaip tik turėtų būti netgi įdomiau rengti pilnesnes moteris nei mOnekenes.
Atsakyti