Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai

Sveikos, Mielosios!

teko priglausti į šiltnamį keletą daigų, Pasamonte ir Pasalimo vadinasi. Kadangi visą amželį mokinausi tik valgyti agurkus, dabar ieškausi info, kaip juos auginti. Bet tai kad tos info koks melejonas ir tas agurkų genėjimas matyt seniai seniai jau aptartas ir naujomis temomis palaidotas. Gal kas, turėdamas sekundę laisvo laiko, brūkšteltų trumpai drūtai, kaip tas veisles genėti. Dėkingas esu iš anksto už atsakymą.
Atsakyti
Sveikos, aš čia su klausimu... sėjau agurkus birželio 3d į tarpus dar krapų pribėriau, bet mano agurkai nekiša nosies tik krapai sudygę, kitoj lysvėj 7d sėjau ir čia kolkas niekas nesirodo, ar dar verta laukt ar maut į turgų daigų pirkt ir sodint galvos nesukus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Carnivore'jus @ 2016 06 06, 17:27)
Sveikos, Mielosios!

teko priglausti į šiltnamį keletą daigų, Pasamonte ir Pasalimo vadinasi. Kadangi visą amželį mokinausi tik valgyti agurkus, dabar ieškausi info, kaip juos auginti. Bet tai kad tos info koks melejonas ir tas agurkų genėjimas matyt seniai seniai jau aptartas ir naujomis temomis palaidotas. Gal kas, turėdamas sekundę laisvo laiko, brūkšteltų trumpai drūtai, kaip tas veisles genėti. Dėkingas esu iš anksto už atsakymą.

Pirma karta girdziu, kad agurkus geneti reikia g.gif Sie hibridai, kuriuos jus isvardinot labai gerai dera, tad tik parisinekite juos, kad nesiplestu i visas puses siltnamyje ir psio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2016 06 15, 16:58)
Sveikos, aš čia su klausimu... sėjau agurkus birželio 3d į tarpus dar krapų pribėriau, bet mano agurkai nekiša nosies tik krapai sudygę, kitoj lysvėj 7d sėjau ir čia kolkas niekas nesirodo, ar dar verta laukt ar maut į turgų daigų pirkt ir sodint galvos nesukus  g.gif


Aš tai nekokia patarėja...

Pasėjau į šiltnamį sėklų, lėtai dygo, na, sudygo, bet aš nekantri - du nemažus daigus papirkau, kurie neužilgo miltlige susirgo.. unsure.gif Išroviau, bet vakar jau ir liekę baltuoja. Tai nežinau, ar dar purkšt/gaivint juos, ar raut viską lauk... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(aurute66 @ 2016 05 28, 11:49)
Neršiu internetines platumas doh.gif ,nerandu,gal čia kas greičiau padės g.gif kiekvieną rytą šiltnamyje randu po kelis agurkus mirusius doh.gif nugriaužti kotukai,pakasus giliau radau ,kaip suprantu grambuoliu lervas.Ar yra kokiu priemoniu juos sunaikinti,ryte bijau eiti į šiltnamį,žinau kad rasiu vėl nugalabytą.Gal kas greičiau atsakys,kol kažkokios info rasiu blush2.gif

Gal tau kurmių paskolint? Šitie rausia šiltnamį, bet negalabija agurkų mirksiukas.gif
Atsakyti
kažkokie maži juodi vabaliukai čiulpia agurkų lapus, kas jie ?
Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2016 06 15, 17:58)
Sveikos, aš čia su klausimu... sėjau agurkus birželio 3d į tarpus dar krapų pribėriau, bet mano agurkai nekiša nosies tik krapai sudygę, kitoj lysvėj 7d sėjau ir čia kolkas niekas nesirodo, ar dar verta laukt ar maut į turgų daigų pirkt ir sodint galvos nesukus  g.gif

Dar laukit, sakyčiau. Dabar jau drėgna, šilta, gal dar išdygs. Šiandien pati susiruošiau atsėti agurkus, nes išdygo tik du iš 3 pakelių sėklų, sėta tikrai seniai. Bet pradėjau daryti griovelius sėjimui ir išvirto sėklytės su uodegelėm. Vadinasi, dar reikia laukti.
QUOTE(drugelis. @ 2016 06 15, 21:11)
neužilgo miltlige susirgo..  unsure.gif  Išroviau, bet vakar jau ir liekę baltuoja. , Tai nežinau ar purkšt/gaivint juos, ar raut viską lauk... verysad.gif

Kuo purškiat nuo miltligės?
Atsakyti
sveiki,
lauko agurkai,seti is seklu,dar tik su pirmu lapeliu,sekmadieni isvaziuojant buvo grazus,sodriai zali.siandien paziurejau-geltoni visi.salnu pas mus nebuvo.zemiausia temp buvo +6.
ar reiktu galvot,kad kazkas negerai,ar cia oru kaitos taip kenkia?
Atsakyti
Ačiū, nuraminot biggrin.gif dar kentėsiu truputį ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lerikyte @ 2016 06 15, 21:41)
kažkokie maži juodi vabaliukai čiulpia agurkų lapus, kas jie ?

Gali būti spragės, jos ir viduriukus išėda smile.gif
Atsakyti
Sveikos,cia mano pirmieji siltnaminiai,Bohemia F1

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Gricė @ 2016 06 16, 08:45)
Kuo purškiat nuo miltligės?


Nusipirkau kažkokio chemikalo iš Žalios stotelės, bet palikau sode, pavadinimo neatsimenu, virš 2 eur kainavo.
Bet vakar atvažiavom į sodą - agurkai labai paaugę ir žali bigsmile.gif nors kraščiukai baltuoja, tai aš kol kas nepurškiau tuo chemikalu, o išpurškiau kalio permanganato tirpalu - 10l vandens/1.5g kalio permanganato, bet kadangi purškiau iš 2l purkštuko, tai to kalio iš akies bėriau, keletą grūdelių. Šiandien važiuosim vėl, žiūrėsiu, kaip reikalai su jais.


Luety - thumbup.gif pavydas net suėmė thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drugelis.: 17 birželio 2016 - 11:54